18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 53 minuty temu
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
🔥 TVN dostaje bęcki - teraz popularne
🔥 Kładzenie asfalta na asfalcie - teraz popularne
🔥 Kontrolowane wyburzanie - teraz popularne
Avatar
k................8 2024-08-01, 9:17 1
smc napisał/a:

W p0lskim ustawodawstwie winien jest kier9wca samochodu, ponieważ MA USTĄPIĆ. Nie dopisali komu, ani w jakiej sytuacji, więc obarczamy go winą.
Tak jest prościej i łatwiej, a przecież o to chodzi.



W polsce pewno tak. Niemniej, motopizda dostałby mandat za wyprzedzanie z prawej strony.
Zgłoś
Avatar
sila1989 2024-08-01, 9:24 2
tars napisał/a:

Ja się zastanawiam kto jest winny w takiej sytuacji... Niby samochód skręcał, więc powinien był ustąpić ale z drugiej strony nie mógł widzieć motorzysty omijającego wszystkich poboczem i zdecydowanie za szybko.



Motopipa włączał się do ruchu (zza białej linii) więc ma obowiązek przepuścić wszystkich uczestników ruchu.
Zgłoś
Avatar
grauper 2024-08-01, 11:36 1
smc napisał/a:

W p0lskim ustawodawstwie winien jest kier9wca samochodu, ponieważ MA USTĄPIĆ. Nie dopisali komu, ani w jakiej sytuacji, więc obarczamy go winą.
Tak jest prościej i łatwiej, a przecież o to chodzi.



No nie bałdzo. Typ tutaj wyprzedza poboczem, czego robić nie wolno :v Także
Zgłoś
Avatar
tars 2024-08-01, 11:59 1
sila1989 napisał/a:

Motopipa włączał się do ruchu (zza białej linii) więc ma obowiązek przepuścić wszystkich uczestników ruchu.



I to jest argument w przypadku takiego zdarzenia. Nie zwróciłem uwagi, że motocyklista jedzie poboczem za linią ciągłą. Bo wyprzedzać z prawej można legalnie w niektórych sytuacjach.
Zgłoś
Avatar
Kaczanga 2024-08-01, 14:39 1
SlimShady napisał/a:




Auta stały on je omijał. nie siej propagandy. wrzuć prawko do chipsów czyli tam gdzie je znalazłeś. i TAK można omijać z prawej(w polsce, nie wiem jak w usa). i NIE nie był na poboczu tylko na skrzyżowaniu i tam było potrącenie.
Zgłoś
Avatar
Cymesowy 2024-08-01, 16:07 2
Kaczanga napisał/a:

Auta stały on je omijał. nie siej propagandy. wrzuć prawko do chipsów czyli tam gdzie je znalazłeś. i TAK można omijać z prawej(w polsce, nie wiem jak w usa). i NIE nie był na poboczu tylko na skrzyżowaniu i tam było potrącenie.



wina motopizdy koniec kropka sam jeżdżę mam prawko od 15 lat nie chce mi się nawet już słuchać tego pierdolenia, za to co on odjebał powinni jeszcze po nim przejechać z 3 razy to może się nauczy, poza tym skrzyżowanie jest jednym z wielu miejsc gdzie nie wolno wyprzedzać odejmując sytuacje gdzie jest sygnalizacja świetlna i dwa lub więcej pasy w tym samym kierunku,

Tak poza tym trzeba być jebniętym żeby przy takiej prędkości tak jeździć, typowa motopizda na ścigaczu czyli zero umiejętności tylko manetkę potrafi odkręcić a jak przyjdzie co do czego to go wędkarz na skuterze porobi
Zgłoś
Avatar
lacrimal 2024-08-01, 19:26
d-_-bE.Prigozhin61 napisał/a:

Oczywiste że wina notopizdy



Bez dwóch zdań !

Taki ostatnio mnie przestraszył nadjeżdżając z tyłu i gazując - myślałem, że my wydech odpadł (bo to stare auto ) to zahamowałem, a to motopizda z prawej tuż za samochodem w lusterku nawet nie było widać, przy hamowaniu się zesrał tak blisko był, bieg wypadł.

Pokazałem mu okejkę, a on mnie wyprzedza lewą, odkręciłem szybę gadam mu 'przestraszyłeś mnie czemu jedziesz tak blisko bo się kiedyś rozbije'.
On się pyta dlaczego nie jadę bliżej lewej strony.
A ja patrzę na ten syf po lewej stronie i na to - 'Bo mogę'
Zgłoś
Avatar
SlimShady 2024-08-01, 21:20
Kaczanga napisał/a:

Auta stały on je omijał. nie siej propagandy. wrzuć prawko do chipsów czyli tam gdzie je znalazłeś. i TAK można omijać z prawej(w polsce, nie wiem jak w usa). i NIE nie był na poboczu tylko na skrzyżowaniu i tam było potrącenie.



Ale jesteś głupi. Tak, to jest POBOCZE i NIE WOLNO wyprzedzać prawą stroną, chyba, że jest to dwupasmówka i skręca na prawy pas. Usłyszałeś jakieś teksty jak ci cisneli i teraz bezmyślnie je powtarzasz. Prawko mam od 2011 roku, ale jeżdżąć rowerem za dzieciaka już to wiedziałem. Nie kompromiuj się już więcej...

Zgłoś
Avatar
__ 2024-08-01, 22:57
SlimShady napisał/a:

Ale jesteś głupi. Tak, to jest POBOCZE i NIE WOLNO wyprzedzać prawą stroną, chyba, że jest to dwupasmówka i skręca na prawy pas. Usłyszałeś jakieś teksty jak ci cisneli i teraz bezmyślnie je powtarzasz. Prawko mam od 2011 roku, ale jeżdżąć rowerem za dzieciaka już to wiedziałem. Nie kompromiuj się już więcej...



To co wkleiłeś to bzdura bo można wyprzedzać na autostradach i ekspresowych z prawej strony pomimo dwóch pasów ruchu w danym kierunku
Zgłoś
Avatar
Kaczanga 2024-08-02, 14:35
SlimShady napisał/a:

Ale jesteś głupi. Tak, to jest POBOCZE i NIE WOLNO wyprzedzać prawą stroną, chyba, że jest to dwupasmówka i skręca na prawy pas. Usłyszałeś jakieś teksty jak ci cisneli i teraz bezmyślnie je powtarzasz. Prawko mam od 2011 roku, ale jeżdżąć rowerem za dzieciaka już to wiedziałem. Nie kompromiuj się już więcej...



No co za debil. auto STAŁO!!!!!! Kretynie. Omijanie jest jak STOI!!!!!! Wyprzedzanie jak auto sie PORUSZA!!!!!!. Wpadek był na skrzyżowaniu. NIE jest ważne co robił wcześniej, tylko to że klient mu nie ustąpił pierwszeństwa. Obejrzyj dokładnie film . CHiPSY!!!! ALbo sam wyrzuć do kosza.



[ Dodano 2024-08-02, 14:41 ]
Cymesowy napisał/a:

wina motopizdy koniec kropka sam jeżdżę mam prawko od 15 lat nie chce mi się nawet już słuchać tego pierdolenia, za to co on odjebał powinni jeszcze po nim przejechać z 3 razy to może się nauczy, poza tym skrzyżowanie jest jednym z wielu miejsc gdzie nie wolno wyprzedzać odejmując sytuacje gdzie jest sygnalizacja świetlna i dwa lub więcej pasy w tym samym kierunku,

Tak poza tym trzeba być jebniętym żeby przy takiej prędkości tak jeździć, typowa motopizda na ścigaczu czyli zero umiejętności tylko manetkę potrafi odkręcić a jak przyjdzie co do czego to go wędkarz na skuterze porobi



Następny odklejeniec . Wypadek był na skrzyżowaniu na którym auta stały. nie ważne co robił wcześniej. Następny zajadacz chipsów.

Zgłoś
Avatar
Cymesowy 2024-08-03, 20:10
Kaczanga napisał/a:

No co za debil. auto STAŁO!!!!!! Kretynie. Omijanie jest jak STOI!!!!!! Wyprzedzanie jak auto sie PORUSZA!!!!!!. Wpadek był na skrzyżowaniu. NIE jest ważne co robił wcześniej, tylko to że klient mu nie ustąpił pierwszeństwa. Obejrzyj dokładnie film . CHiPSY!!!! ALbo sam wyrzuć do kosza.
Następny odklejeniec . Wypadek był na skrzyżowaniu na którym auta stały. nie ważne co robił wcześniej. Następny zajadacz chipsów.



Kurwa jaki ty jesteś głupi baranie to szkoda się robi jak się to czyta, jakby ten wypadek był w Polsce a był w usa i tam i tak wina motopizdy ale trzymajmy się naszych przepisów motocyklista złamał z minimum 3:

-niedostosowanie prędkości do warunków na drodze
-wjazd na skrzyżowanie gdy pojazdy znajdują się bezpośrednio za nim i nie ma możliwości dalszej jazdy (no chyba że poboczem - co jest zabronione)
-niezachowanie szczególnej ostrożności
-omijanie pojazdów z prawej nie sygnalizujących skręt w lewo
- jazda poboczem - co automatycznie wypierdala jego "pierwszeństwo" z kapci bo wjeżdżając na skrzyżowanie z tego pobocza on praktycznie według przepisów włącza się do ruchu i musi ustąpić wszystkim
- przecinanie ciągłej linii
-brak sygnalizacji włączenia się do ruchu

Jak Ci kiedyś policmajstry zapierdolą kartonik na 3 miesiące i jeszcze dostaniesz mandat 3k to może zmądrzejesz i się jeszcze czegoś nauczysz,,,
pierdolony gówniarz myśli że jeden przepis przeczyta i inne go kurwa nie obowiązują tfu
Zgłoś