18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:03
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
🔥 TVN dostaje bęcki - teraz popularne
🔥 Kładzenie asfalta na asfalcie - teraz popularne
🔥 Kontrolowane wyburzanie - teraz popularne
Avatar
GrubyKleks 2024-07-31, 21:18 26
w korkach nie stoisz bo leżysz w szpitalu albo w trumnie
Zgłoś
Avatar
tars 2024-07-31, 21:22 4
Ja się zastanawiam kto jest winny w takiej sytuacji... Niby samochód skręcał, więc powinien był ustąpić ale z drugiej strony nie mógł widzieć motorzysty omijającego wszystkich poboczem i zdecydowanie za szybko.
Zgłoś
Avatar
__ 2024-07-31, 21:28 40
tars napisał/a:

Ja się zastanawiam kto jest winny w takiej sytuacji... Niby samochód skręcał, więc powinien był ustąpić ale z drugiej strony nie mógł widzieć motorzysty omijającego wszystkich poboczem i zdecydowanie za szybko.



Oczywiste że wina notopizdy
Zgłoś
Avatar
Driver19cm 2024-07-31, 21:40 3
d-_-bE.Prigozhin61 napisał/a:

Oczywiste że wina notopizdy



Towarzyszu dupov, co się tak towarszysz tutaj udziela ?

Szefo putler będzie wściekły. Towarzysz ma płacone za trollowanie, obrażanie ukraincow i sianie propagandy jedynie słusznego ruskiego miru
Zgłoś
Avatar
__ 2024-07-31, 21:42 20
Driver19cm napisał/a:

Towarzyszu dupov, co się tak towarszysz tutaj udziela ?
Szefo putler będzie wściekły. Towarzysz ma płacone za trollowanie, obrażanie ukraincow i sianie propagandy jedynie słusznego ruskiego miru



Oho znowu cwelik ukrofilski piszczy 😂
Zgłoś
Avatar
jawox 2024-07-31, 22:15 7
Zgłoś
Avatar
smc 2024-07-31, 22:29 10
W p0lskim ustawodawstwie winien jest kier9wca samochodu, ponieważ MA USTĄPIĆ. Nie dopisali komu, ani w jakiej sytuacji, więc obarczamy go winą.

Tak jest prościej i łatwiej, a przecież o to chodzi.
Zgłoś
Avatar
Lukigm 2024-07-31, 22:54 1
Za pewny był.
Zgłoś
Avatar
SlimShady 2024-07-31, 23:30 3
tars napisał/a:

Ja się zastanawiam kto jest winny w takiej sytuacji... Niby samochód skręcał, więc powinien był ustąpić ale z drugiej strony nie mógł widzieć motorzysty omijającego wszystkich poboczem i zdecydowanie za szybko.



Skoro ruch jest prawostronny to motopizdeczka nie mógł wyprzedzać prawą stroną samochodów tylko lewą. W związku z tym skręcający samochodem nawet nie pomyślał, że jakoś gałgan może się wyłonić jeszcze zza samochodu i nawet by go nie widział jak piszesz. Motopizdeczka myślał, że będzie mądrzejszy, ale znowu wyszedł na głupka i spowodował kolizje.
Zgłoś
Avatar
Maniecky 2024-07-31, 23:30 1
Jego czarne IQ poszlo za bardzo w refleksje jaki on jest zajebisty a za malo w procesowanie krajobrazu i przewidywanie sytuacji....
Zgłoś
Avatar
rybsony 2024-07-31, 23:47 1
Wyprzedził 50 pojazdów? Wyprzedził.
Zgłoś
Avatar
antidotum4 2024-07-31, 23:48 4
Mój instruktor nauki prawa jazdy ( kawał czasu temu) oznajmił mi, iż jeżeli w takiej sytuacji jak na filmie w prawym lusterku widzę zbliżającego się pedalarza ( jeszcze nie istniał taki termin, instruktor mówi wprost pedał) lub podobną motopizdę, mam obowiązek wynikający z prawa o ruchu drogowym niezwłocznie otworzyć prawe drzwi tuż przed wyprzedzeniem mnie. Na moje idiotyczne pytanie DLACZEGO...?
Skwitował mnie krótko: ..."OWCA??? LAMA???
Szybko zrozumiałem o co mu chodziło.
Zgłoś
Avatar
Juzef_Rzelazin 2024-08-01, 0:11 3
Jak się cos takiego ogląda, to az jest ucisk w potylicy, ze na 100% ktoś albo skręci, albo otworzy drzwi, albo wydarzy się cos nieprzewidywalnego. Taka jazda, to jak rosyjska ruletka - najwyżej zginę.

Czy motocykliści po włożeniu hełmu na łeb tracą wyobraźnię, czy może fakt zakupu motura świadczy o jej wyjściowym braku?
Zgłoś
Avatar
DziQ1916 2024-08-01, 7:29 1
Driver19cm napisał/a:

Towarzyszu dupov, co się tak towarszysz tutaj udziela ?
Szefo putler będzie wściekły. Towarzysz ma płacone za trollowanie, obrażanie ukraincow i sianie propagandy jedynie słusznego ruskiego miru



nie jesteś śmieszny wracaj na j03monster
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie