18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
Dobrutro 2013-12-06, 3:56
Większość co za komuny dostała M3 ma je do dzisiaj i to jeszcze dostaną w spadku ich dzieci. Zwłaszcza, gdy dwoje młodych po ślubie nie stać nawet kredyt płacić by kupić własne.

Arevv napisał/a:

jakim prawem państwo ma dawac mieszkanie co to jakas pierdolona komuna?nie umiesz sam zarabiac to trudno zyj z mamusia.



A takim, że wyskakuj z całej forsy bo to jest zgodnie z prawem. Bo państwo stanowi prawo i nie masz nic do gadania. To była krótka lekcja WOSu. W Polsce wmawia się ludziom, że jest kapitalizm. A z drugiej strony daje się pozory socjalizmu, takiego wyjątkowo wygłodzonego i zabiedzonego. Czyli w skrócie nie może istnieć kapitalizm gdy istnieje też socjalizm, bo się to wzajemnie wyklucza. Nie może być wolnego rynku z interwencjonizmem ze strony państwa. W PRL przynajmniej nikt na tym tle nie mydlił oczu, i jedno trzeba przyznać że wtedy politycy przynajmniej byli stabilni politycznie. Człowiek wiedział czego się spodziewać i spora większość z nich była ideowcami. A teraz masz polityków którzy nie wiadomo jak chcą się ustawiać, bezideowa masa gówna.
Zgłoś
Avatar
gupi_nik 2013-12-06, 13:03 1
Zgłoś
Avatar
W3bst3r 2013-12-06, 19:33
Malinaa napisał/a:

Obrazek

No wiele dodać nie możesz



O chuj sory, zapomniałem, że mądrym jest się dopiero od 18 lat, w magiczny sposób otrzymam boską wiedzę i wizję świata o północy czternastego maja 2015 roku. Przepraszam, już wypierdalam.
Zgłoś
Avatar
krulcs 2013-12-06, 20:20 1
W3bst3r napisał/a:



O chuj sory, zapomniałem, że mądrym jest się dopiero od 18 lat, w magiczny sposób otrzymam boską wiedzę i wizję świata o północy czternastego maja 2015 roku. Przepraszam, już wypierdalam.



Dokładnie tak, dobrze, że wiesz jak jest i znasz swoje miejsce.
Zgłoś
Avatar
Malinaa 2013-12-07, 0:18
Taki młody a taki błyskotliwy skończ szkołę idź do pracy i przekonasz sie że życie kopnie Cię tak w jaja że padniesz na kolana wszystko przed tobą życzę Ci szczerze żebyś kilku rzeczy nie doświadczył .
Zgłoś