18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 20 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Adrjan77 2013-12-05, 17:46 20
komuna minęła mówisz?...
zamiast zsrr masz ue, wpływową rolę mają dawni ludzie służb wojskowych i dzieci komunistycznych funkcjonariuszy (których kurwa nikt do chuja pana nie rozliczył! a jedyna forma rozliczenia jaka by mnie uszczęśliwiła to sznur!), "niezależne" media, seryjny samobójca, co z tego, że teraz wszystko jest na półkach sklepowych, jak mało kogo stać by godnie żyć od pierwszego do pierwszego,
prywatne interesy? owszem, ale raz, płać prawie tysiaka wszystkich jebanych opłat, dwa, jak za dobrze Ci pójdzie to my ci kurwa pokażemy gdzie twoje miejsce, temat rzeka, którego mogę się podjąć.

taka karykatura komuny,
Zgłoś
Avatar
zonk 2013-12-05, 18:08 1
Za komuny to ludzie właśnie dostawali wymarzone M3. Oj ta niedobra komuna.
Zgłoś
Avatar
S................n 2013-12-05, 18:12 5
@up masz 25 lat a piszesz jakbyś żył w tamtych czasach. Dziadek, miał przyjemność, żyć jeszcze w czasach gdzie przesłuchiwało się metodą wbijania szpilek pod, paznokcie, pałowanie do nieprzytomności itp. A za spiskowanie przeciw komunizmowi groziła od razu kula w łeb.

Kolega, który założył temat ma na myśli czasy późniejszego komunizmu, którzy pamiętają tylko nasi starzy. A ten niewiele, różni się od dziś. W sumie jest tak samo tyle, że na odwrót bo nie ma pieniędzy w sklepach a jest towar. Nie ma też pracy, a wtedy praca była przymusowa bo skoro miałeś pieniądze a nie pracowałeś to znaczy, że kradłeś, albo masz dolary. Także nie narzekaj bo nie jest aż tak źle. Możesz w każdej chwili wyjechać na zachód i żyć lepiej czego nie mogłeś zrobić zza komuny. Możesz kupić już auto za zaledwie 300 zł, zza komuny musiałeś mieć talon na samochód ( musiałeś być szychą ), albo kupić na giełdzie gdzie przekraczał wartość nowego.

A co do mieszkań, to i tak łatwiej jest dostać dziś mieszkanie niż zza komuny. Zza komuny na mieszkanie czekało się kilka lat. Dziś masz pieniądze to masz mieszkanie. Dawniej: masz znajomości - masz mieszkanie.

Nie jestem jakimś fanatykiem UE czy obecnego systemu. Czy było lepiej czy gorzej, a czy jest tak samo? Nie powiem, bo nie miałem okazji żyć w czasach tego późniejszego komunizmu, a jeśli chodzi o dzisiejsze czasy to uważam, że jak ludzie nie pójdą z siekierami na wiejską to będziemy tak dziadować w nieskończoność.

I nie "Kura nie ptica..." Tylko "Kurica nie ptica..."
Zgłoś
Avatar
Smutas 2013-12-05, 18:56 3
Hmmm.... Za komuny marzyłem aby w końcu poruchać... Teraz marzę abym jeszcze mógł ruchać....
Zgłoś
Avatar
GlosZeZlewu 2013-12-05, 22:18
Zgodzę się ze wszystkim,tylko nie z tym,że komuna minęła...
Zgłoś
Avatar
yoyoyo 2013-12-05, 22:19
Marzenia też się zmieniły - odkładam na M2 albo chociaż M1...
Zgłoś
Avatar
kermicik 2013-12-05, 22:20
ja wolałbym M16
Zgłoś
Avatar
rockefeler 2013-12-05, 22:20 3
rozumiem że mowa jest o BMW M3
Zgłoś
Avatar
Laughter 2013-12-05, 22:21 30
Zacznijmy od tego że:

Licząc na mieszkanie od państwa, musisz spełnić przynajmniej 3 warunki:

- być ćpunem
- być alkoholikiem
- nie mieć roboty

Masz normalną rodzinę, pracę?
Zapomnij o czymkolwiek.
Zgłoś
Avatar
W3bst3r 2013-12-05, 22:26 2
Laughter napisał/a:

Zacznijmy od tego że:

Licząc na mieszkanie od państwa, musisz spełnić przynajmniej 3 warunki:

- być ćpunem
- być alkoholikiem
- nie mieć roboty

Masz normalną rodzinę, pracę?
Zapomnij o czymkolwiek.



Nic dodać, nic ująć, łap piwo.
Zgłoś
Avatar
Malinaa 2013-12-06, 0:05 3


No wiele dodać nie możesz
Zgłoś
Avatar
boot212 2013-12-06, 0:08 1
Mi tam do szczęścia wystarczyłoby M4 i kilka magazynków.
Zgłoś
Avatar
kurczaku 2013-12-06, 0:24
A za pierwszym razem przeczytałem "Za czasów komuny, MURZYNEM każdego polaka było ..."

Sorry, powinno być murzynem.
Zgłoś
Avatar
Arevv 2013-12-06, 0:54
jakim prawem państwo ma dawac mieszkanie co to jakas pierdolona komuna?nie umiesz sam zarabiac to trudno zyj z mamusia.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie