18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Kurban Bayrami w Moskwie
nemiroff • 2012-10-26, 9:03
Kurban Bayrami jest to Święto Ofiary. Upamiętnia ono koraniczną wersję ofiary Abrahama i uratowanie jego syna Izmaela. Święto przypada w dwa miesiące i 10 dni po zakończeniu Ramadanu.

Tak to wyglądało w Moskwie.
Po zakończeniu modłów 'ludzie', wyznawcy islamu nie zdołali w sposób cywilizowany opuścić meczetu. Sprzeciw opozycji i specnaz napierdala rosjan pałami, a tych nie ruszyli
W stolicy Rosji liczba wyznawców islamu sięga już 2mln. Są to oczywiście ludzie z byłych republik radzieckich i kaukazu. O cyfrach dot. przestępczości i ich stosunku do kultury kraju, w którym się znajdują już nie wspomnę bo to oddzielny temat. Ze względu na ich ilość, rozpatrywana jest teraz możliwość budowy meczetu w każdym z okręgów Moskwy.
Ekonomika współczesnych metropolii trzyma się na taniej sile roboczej. Moskwicz nie pójdzie za 20tys. rubli (2tys.PLN) zapierdalać na budowę po 12 godzin. Za 30 może, ale to z obiadkami i urlopami.
Znajomy opowiadał historię fabryki w której pracował. Zwolniono 300 rosjan, chuj wie skąd przywieziono 400 uzbeków zapierdalających nadgodziny i 3-4 taniej. Szefostwo zadowolone.
Nie jestem zwolennikiem przyjmowania z otwartymi ramionami u nas w kraju gości z kaukazu, w dużej mierze mam tutaj na myśli czeczenów, gdyż po 15 latach spędzonych w Rosji, a mianowicie w Moskwie, coś o tym wszystkim wiem, widzę co się dzieje na ulicach i nie mogę się doczekać aż stąd spierdolę i wrócę do 'czystej Polski'. Niestety, chyba już nie tak czystej, gdy widzę tę całą fascynację. Serio zaczyna mi się marzyć swoista 'Noc kryształowa' (zapraszam do google, ciekawa lektura).
Dla zainteresowanych, możecie w sieci poszukać materiału odnośnie czeczenów w polsce, jak zajebiście im się układa bo w 99% utrzymujemy ich my, a ich dzieci w szkołach i na placach zabaw napierdalają nasze i grożą śmiercią
A teraz wyobraźcie sobie, że zaczną do nas przyjeżdżać i się rozmnażać..i jakie obywatelstwo będą dostawały ich dzieci?
Allahu Akbar moi kochani!




Zgłoś
Avatar
DarkFalcoN 2012-10-26, 9:21 3
I co te kutasy blokują sobie ulice ot tak. Rozgonić to bydło.
Zgłoś
Avatar
R................s 2012-10-26, 10:16 4
wyjebać ich na pustynię i rzucić dolara w środek tłumu.
Zgłoś
Avatar
d................! 2012-10-26, 10:20
Kiedy służby porządkowe w końcu zrozumieją że bydło to nie ludzie, i że do bydła się strzela a nie mówi?
Zgłoś
Avatar
n................2 2012-10-26, 10:56 1
Dzicz zachodnioazjatycka.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2012-10-26, 11:06 37
No bez jaj! Nawet Ruscy się ich boją?
Zgłoś
Avatar
wojtas890328 2012-10-26, 12:10 4
piwo za sapera
Zgłoś
Avatar
rockface123 2012-10-26, 12:36 2
zapraszam brudasów do polski! myśle że za zajebanie paru szmatogłowych warto iść do paki.
Zgłoś
Avatar
melemele89 2012-10-26, 13:42
@up jedz do katowickiej silesi i możesz sobie zajebywac
Zgłoś
Avatar
mad_mike 2012-10-26, 14:15
Każdy zabrał ze sobą ręcznik, jakby kurwa na plaży był...
Zgłoś
Avatar
ZimnySkurwiel 2012-10-26, 16:39 17
Mam nadzieję że nie dożyję czasów kiedy tak będzie wyglądać Warszawa czy Kraków...
Zgłoś
Avatar
Sheril 2012-10-26, 19:43
Postawić mur i nie wpuszczać brudasów do Polski.
Zgłoś
Avatar
Arkhotep 2012-10-26, 19:50 3
Jak to bydlo juz nawet w Rosji zaczyna sie panoszyc to chyba znak, ze swiat sie konczy.
Zgłoś
Avatar
pauauek 2012-10-26, 20:06 8
Już wiem czemu Chińczycy zbudowali "Wielki Mur"
Zgłoś
Avatar
d................! 2012-10-26, 20:51 20
alekPL0 napisał/a:

Mam nadzieję że nie dożyję czasów kiedy tak będzie wyglądać Warszawa czy Kraków...



Breivik właśnie z tym walczył.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie