18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 7:53
Avatar
Smutas 2013-09-24, 11:15 13
Ja pierdziu... A wszyscy zebrani chcą go wyruchać czy jak?
Zgłoś
Avatar
Fakerę 2013-09-24, 11:23 42
To ma związek z nerwami oraz impulsami elektrycznymi, które wysyła serce. Może ono generować impulsy 400 razy silniejsze niż mózg, dlatego ciała niektórych zwierząt po odcięciu głowy ruszają się. Dopóki nie ustanie praca serca.
Zgłoś
Avatar
TRQPL 2013-09-24, 12:00 4
nic nowego a bambusy się dziwią bo jedzenie im spierdala

Zgłoś
Avatar
Teflon666 2013-09-24, 12:44 3
hmm... nie wiem czemu ale moge ogladac harda na lajcie a tu mnie kurwa ciarki przeszly, dziwne co?...
Zgłoś
Avatar
teken 2013-09-24, 13:42 2
Wyjątkowo spokojny jak na kuroka bez głowy.
Zgłoś
Avatar
RavenRR 2013-09-24, 14:20
Mój wujek lubił sobie wypić (czas przeszły, gryzie piach). Byłem naocznym świadkiem jego procentowego wybryku, gdy nogą przycisnął kurę do ziemi, a ręką wyrwał jej na żywca łeb. Widocznie za głośno gdakała.
Zgłoś
Avatar
Dr0mg 2013-09-24, 15:21 7
radze poczytać o "bezgłowym kurczaku Mike"
Zgłoś
Avatar
rumcajs7893 2013-09-24, 16:55 1
czekają aż umrze a potem do kfc go wezmą ;/
Zgłoś
Avatar
Dziamian 2013-09-24, 18:22
tak jak Dr0mg napisał, kury mogą żyć bez głowy, jeżeli zostanie im tam jakaś część pnia mózgu czy część mózgu, jakoś tak, wszystko jest wyjaśnione w historii "bezgłowy kurczak MIKE"
Zgłoś
Avatar
longlong7 2013-09-24, 20:11 5
widać że styrany życiem, tak głośno a on nawet nie reaguje a przecież tylu gapiów się na niego patrzy, a on nawet ich nie słucha, nawet nie pomyślał że będzie mieć dzisiaj takie urwanie głowy
Zgłoś
Avatar
bohdan_lazuka 2013-09-24, 22:33
To tylko potwierdza teorię. Wg teorii, w mięśniach są szczątkowe komórki nerwowe, które realizują zadania wysyłane przez mózg. Każdy z nas dobrze wie, że nie koncentruje się specjalnie na sięganiu po piwo, sięgając po piwo. Całą motorykę zapewniają komórki nerwowe nauczone ruchu, znajdujące się blisko mięśni (lub w mięśniach).

Dlatego też ludzie znają pojęcie pamięci ruchowej. Każdy potrafi wstukać w bankomat PIN, ale nie każdy potrafi go zapisać na kartce.
Zgłoś
Avatar
Tassadar 2013-09-26, 16:11
Kura w Zoo
Zgłoś
Avatar
jinrey 2013-09-26, 16:16 5
Psychopathic_fucker napisał/a:

To ma związek z nerwami oraz impulsami elektrycznymi, które wysyła serce. Może ono generować impulsy 400 razy silniejsze niż mózg, dlatego ciała niektórych zwierząt po odcięciu głowy ruszają się. Dopóki nie ustanie praca serca.

Co Ty pierdolisz? Rdzeń kręgowy odpowiada za podstawowe mechanizmy ruchowe u ptaków! Ptaki wyewoluowały z gadów, u których podobne funkcje spełniał mózg gadzi. Mówią wam coś takie pojęcia jak: mózg gadzi, limbiczny i neossaczy?

bohdan_lazuka napisał/a:

To tylko potwierdza teorię. Wg teorii, w mięśniach są szczątkowe komórki nerwowe, które realizują zadania wysyłane przez mózg. Każdy z nas dobrze wie, że nie koncentruje się specjalnie na sięganiu po piwo, sięgając po piwo. Całą motorykę zapewniają komórki nerwowe nauczone ruchu, znajdujące się blisko mięśni (lub w mięśniach).

Dlatego też ludzie znają pojęcie pamięci ruchowej. Każdy potrafi wstukać w bankomat PIN, ale nie każdy potrafi go zapisać na kartce.

To są tak zwane odruchy warunkowe wyuczone zautomatyzowane i nie są zapisane w mięśniach tylko w mózgu. Jak Ci upierdolą rdzeń kręgowy, To Twoje ruchy chwytania piwa dalej będą zachodzić?
Zgłoś
Avatar
marian39 2013-09-26, 16:21 10
Się śmiejecie. Jak miałem 5 lat to patrzyłem jak babcia zabijala kurczaka na rosół. Po odrąbaniu głowy puściła kurczaka wolno, więc ja w nogi przez całe podwórko ten pieprzony kurak mnie gonił, jak ja w lewo to i on, ja w prawo to on za mną bez tej je***ej głowy. Uciekłem mu dopiero wtedy jak wyleciałem poza podwórko.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie