18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
Kurczak na wyspach
Sayagin666 • 2014-03-18, 22:34
Niech mi ktoś wytłumaczy bo mieszkam na wsi i się nie znam...

Czy tu chodzi o szczerość producenta czy o to, że ludzie to debile i nie czytają co na opakowaniu ?



Kurczak bez zawartości mięsa ? Tzn. zmielone kurwa pióra, dzioby i kurze łapki czy coś ??

Materiał własny - jak się nie podoba to wiecie co z tym zrobić...
Zgłoś
Avatar
Kaskaderdx10 2014-03-19, 9:30 38
gutsy666 napisał/a:

mój facet nie je mięsa bo niezdrowe (według niego) i je to gówno. Bo przecież sztuczne barwniki i połowa tablicy mendelejewa na talerzu są lepsze


to może czas zmienić ciote na prawdziwego faceta?
Zgłoś
Avatar
dmnkzl 2014-03-19, 9:32
Widzę powoli poznajesz cywilizowany świat. Tak, na świecie istnieją odpowiedniki mięsa dla wegetarian. Tak samo jak bezglutenowe pieczywo. Pozostaje tylko czekać, aż jakieś mądre głowy wymyślą, wieprzowinkę bez świńskiego mięsa dla ciapatych.
Zgłoś
Avatar
Browaryt 2014-03-19, 9:36 2
bezglutenowe pieczywo nie jest dobrym porównaniem do mięsa bez mięsa ale co ja tam wiem.
Zgłoś
Avatar
woofer51 2014-03-19, 13:43
A myślisz, że jak kupujesz konserwy i inne tego typu gówna to tam jest mięso ? Tylko MOM
Zgłoś
Avatar
StunterBoy 2014-03-19, 14:06
To jest mom. Drobniutko zmielone kosci, glowy, korpusy itd. doprawione, zabarwione i zapakowane.
Zgłoś
Avatar
abcdefgz 2014-03-19, 16:41 1
Ten chemiczny syf nie ma nic wspólnego z dietą wegetariańską.
Zgłoś
Avatar
forest20 2014-03-19, 16:46 1
"Pozostaje tylko czekać, aż jakieś mądre głowy wymyślą, wieprzowinkę bez świńskiego mięsa dla ciapatych."

Proponuje produkować wszystko z świnki, później wmawiać że jest bez świnki tylko czysta chemia, a jak produkt będzie na tyle popularny, że każdy ciapaty będzie się zajadać puścić informację, że to był żart, taki "Skrót myślowy". Niech się smażą z kozami dziewicami w piekle
Zgłoś
Avatar
killua 2014-03-19, 16:51
a od kiedy MOM to głowy i kości? w momie nie powinno (co nie znaczy ze nie ma) byc tkanki kostnej. sa tamrozne inne elementy ale ogolnie rozne miesa/chrzastki/sciegna/ zyly itp oddzielone szczotkami od kosci stad przemielone.
Zgłoś
Avatar
orwell14 2014-03-19, 17:05
To, że niby są te same właściwości odżywcze w takim gównie to mit, aminogram białka jest pewnie "bogaty" na tym samym poziomie co trawy.
Zgłoś
Avatar
Zarammoth 2014-03-19, 17:33 1
Już bez przesady. Taki Tyson jest wegetarianinem, a nie można powiedzieć o nim, że jest ciotą.
Zgłoś
Avatar
Cornys 2014-03-19, 17:38 1
Geniusze wyżej którzy piszą o "jakości" mięsa na wyspach wiedzą tyle co rudy o ruchaniu. Tak się składa że mieszkam w UK ponad dwa lata i pracowałem w ubojni bydła. Nasza ubojnia miała dla przykładu certyfikat który umożliwiał ubój szkockiego bydła (i uwierzcie mi że nie znajdziecie lepszego mięsa w Europie). Co więcej wystarczy pójść do sklepu i popatrzeć na jakość świeżych produktów (mrożonki, mięso przetworzone itp. są gówniane wszędzie i tyle w tym temacie).
Być może nasi geniusze skosztowali angielskiej kiełbasy która bardzo różni się od naszej (co za tym idzie smak inny) jesteśmy po prostu nie przyzwyczajeni do takich "smaków". Ale sama jakość mięsa jest wyższa niż w Polsce.
Zgłoś
Avatar
albańczyk15 2014-03-19, 17:41
Jesli ktokolwiek mieszka/był w UK wie jak bardzo gowniane jedzenie mozna tu znalesc.
Zgłoś
Avatar
hogg 2014-03-19, 17:51
Ale się porozpisywali niektórzy. A autor postu napisał prosto i rzeczowo, że jest ze wsi i że się nie zna i jak to możliwe, że kurczak bez mięsa. Służę odpowiedzią:

Ingredients
Mycoprotein (89%), Rehydrated Free Range Egg White, Flavouring, Firming Agents: Calcium Chloride, Calcium Acetate; Gelling Agent: Pectin. Contains Egg & Milk. Produced in a factory which handles Wheat & Gluten.

Czy link do tłumacza angielsko-polskiego też podać?
Zgłoś
Avatar
BroOshee 2014-03-19, 18:11
Jak kilka lat temu pracowałem w angli w głupiej budzie z jedzeniem to na parówkach do hot-dogów było napisane "80% potatoes"... szare, bez smaku i mogłeś do tego dostać cebulę która wyglądała jak papier i po wyjęciu z maszynki parowej wyglądała jak pocięty ślimak... Ale wszyscy angole wpieprzali aż im się uszy trzęsły... Nie ma co ukrywać, że smaku to oni nie mają...
Zgłoś
Avatar
Sayagin666 2014-03-19, 18:21
@hogg

OK z wsią akurat nie żartowałem bo tymczasowo mieszkam na wsi ale rozumiem, że są sojowe burgery dla rurkowców, wiem, że mleko potrafi być oszukane a w chinach ponoć ktoś handlował sztucznie wyprodukowanymi jajkami no ale nie o tym... chodzi o opakowanie mówiące o KURCZAKU BEZMIĘSNYM. Niewiem jak niektórzy ale ja z kurczaka to przeważnie jem tylko mięso. Jeśli odstawie mięso na bok to mi zostają chrząstki, kości, pióra i inne wynalazki...

To tak jakby się chwalić, że uprawiało się seks z 2 latkami naraz, tylko, że one miały wąsy i penisy...

Tłumacza podawać nie musisz - jakbyś chciał się czegoś nauczyć to pisz na priva :]
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie