18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
r061071 2019-07-31, 13:11 62
moja ciotka miała takie szkolone kury ze na moje przywołanie przybiegały a ja wtedy otwierałem stodołe gdzie na ziarnie grasowały myszy i nastepowała rzez ,kury rzucały sie z takim impetem ze w ciąugu kilku sekund robiły robote za koty ktore co prawda ciotka posiadała trzy ale te lewusy wylegiwały sie całymi dniami na ganku i tylko mruczały skurwysyny
Zgłoś
Avatar
szympas1 2019-07-31, 13:12 13
Nie każdy super bohater nosi Pele...

Zgłoś
Avatar
Wiewór 2019-07-31, 13:18 5
r061071 napisał/a:

moja ciotka miała takie szkolone kury ze na moje przywołanie przybiegały a ja wtedy otwierałem stodołe gdzie na ziarnie grasowały myszy i nastepowała rzez ,kury rzucały sie z takim impetem ze w ciąugu kilku sekund robiły robote za koty ktore co prawda ciotka posiadała trzy ale te lewusy wylegiwały sie całymi dniami na ganku i tylko mruczały skurwysyny



Nawet kurwy wiedzą, że mienso jest w pytę! Co będą wpierdalać nasionka i korzonki jak jebani weganie
Z resztą taka kura jak jest na cyklu z antybiotyków to musi wpierdolić trochę białka co by jej masła rosła.
Zgłoś
Avatar
Strielok1 2019-07-31, 13:53 25
Potomek tyranozaura, genów nie oszukasz.
Zgłoś
Avatar
ptrkmdg 2019-07-31, 14:58 1
nie sądziłem,że kiedyś postawię za kurę piwo
Zgłoś
Avatar
MadDave 2019-07-31, 16:32 10
Przodkowie tej kury wpierdalali zwierzęta wielkości fiata uno bez popijania. Więc czym dla niej jest taki pająk? Taka ciekawostka - naukowcy opracowali modele przemieszczania się dużych drapieżnych dinozaurów właśnie na bazie kurczaka z doczepionym ogonem.
Istnieją przypuszczenia że dzięki inżynierii genetycznej i odwróceniu ewolucji można by uaktywnić gen odpowiedzialny za wytwarzanie zębów który cały czas jest obecny w kurzym dna. Dzięki czemu dało by się stworzyć coś przypominającego w jakimś stopniu dinozaura. Jest to oczywiście ogromny skrót myślowy i raczej nie zobaczymy takiego tirexa czy zauropoda naciągniętego na "kurzy stelaż " ale sama idea wydaje się być dosyć ciekawa.
Zgłoś
Avatar
T................h 2019-07-31, 16:37
W sumie, to ojebałbym pieczonego kurczaka.
Zgłoś
Avatar
C................s 2019-07-31, 16:49 5
MadDave napisał/a:

Taka ciekawostka - naukowcy opracowali modele przemieszczania się dużych drapieżnych dinozaurów właśnie na bazie kurczaka z doczepionym ogonem.



I to jakim

Zgłoś
Avatar
Attero132 2019-07-31, 20:42
Kura opierdoli wszystko
Zgłoś
Avatar
Tulkas 2019-07-31, 21:05 1
Atrax rubustus jak by ktoś pytał
Zgłoś
Avatar
KKuubbaa 2019-07-31, 23:53
Kury to wszystko wpierdolą...
Zgłoś
Avatar
wilkoala 2019-08-01, 11:05 1
r061071 napisał/a:

moja ciotka miała takie szkolone kury ze na moje przywołanie przybiegały a ja wtedy otwierałem stodołe gdzie na ziarnie grasowały myszy i nastepowała rzez ,kury rzucały sie z takim impetem ze w ciąugu kilku sekund robiły robote za koty ktore co prawda ciotka posiadała trzy ale te lewusy wylegiwały sie całymi dniami na ganku i tylko mruczały skurwysyny



Kury nie są takie znowu głupie, nauczyly się kojarzyć człowieka z zarelkiem i biegna po swoje.
Zgłoś
Avatar
rawpanic 2019-08-01, 23:24
Glupie pytanie: ale czy to nie zaszkodzi kurze?
Moze jadowity pajak?
Zgłoś
Avatar
bercik05 2019-08-04, 12:04
Będzie jadowita kura.
Zgłoś