18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
Matzdorf 2019-10-07, 16:23 3
To są kogoty. Istnieją pewni "spacjaliści" w takich kurnikach którzy do razu po wykluciu sprawdzają czy kurka czy kogót, kurka idzie dalej to faszerowania, a kogutek na przemiał. Podobno bardzo dobrze opłacany zawód bo bardzo cieżko odróżnić u pisklaka czy ma "chujka"

Tak w ogóle to taki obraz nie wpłynął że jadłem mniej mięsa ale już połączenie dobrej muzyki + obraz ludzkiego spierdolenia wywołał u mnie już taką zmianę. Mówie o filmiku "CZŁOWIEK Pan" który był tutaj niedawno.
Zgłoś
Avatar
Dilee 2019-10-07, 16:23
To się wgl opłaca z takich małych robić produkty?, nie lepiej poczekać aż podrosną?
Zgłoś
Avatar
mesjans 2019-10-07, 16:32 4
Tak robią ptasie mleczko.
Zgłoś
Avatar
ianmoone 2019-10-07, 16:40 2
przynajmniej szybko, a nie jak jakiś zjebany halal
Zgłoś
Avatar
Sajlenthill 2019-10-07, 16:45 1
Cwir cwir skurwysyny
Zgłoś
Avatar
w................3 2019-10-07, 16:53
Lepsze były "ekspresowe kurczaki"
Zgłoś
Avatar
ZaSwojePiję 2019-10-07, 17:24 1
chocho napisał/a:

To jest chyba produkt uboczny/odpad z produkcji jajek.



To sa niepotrzebne mlode koguty. Kurki ida do klatek i znosza jajka.

Matzdorf napisał/a:

To są kogoty. Istnieją pewni "spacjaliści" w takich kurnikach którzy do razu po wykluciu sprawdzają czy kurka czy kogót, kurka idzie dalej to faszerowania, a kogutek na przemiał. Podobno bardzo dobrze opłacany zawód bo bardzo cieżko odróżnić u pisklaka czy ma "chujka"
Tak w ogóle to taki obraz nie wpłynął że jadłem mniej mięsa ale już połączenie dobrej muzyki + obraz ludzkiego spierdolenia wywołał u mnie już taką zmianę. Mówie o filmiku "CZŁOWIEK Pan" który był tutaj niedawno.



Ten specjalista to sekster
Zgłoś
Avatar
Rykba 2019-10-07, 17:39 1
Ah ten sadol miliony małych kurczoków czy innych gówienek codziennie umiera wyjebane
Dziecko z chin dostanie w pysk-o nie no rozjebałbym go
No popłaczcie sie jeszcze tam ja wole jak dzieci są napierdalane niż jak zwierzęta haha
Zgłoś
Avatar
Patryk1112 2019-10-07, 17:56 1
To jest pas startowy do nauki latania
Zgłoś
Avatar
Japiszon 2019-10-07, 18:03
McDonalds spotkaaajmy się
Zgłoś
Avatar
jbone 2019-10-07, 19:03 1
Japiszon napisał/a:

McDonalds spotkaaajmy się



w maku giną masowo byczki i krówki,mcnuggets to tylko ułamek oferty.pojebało ci się z kfc paszteciarzu.
Zgłoś
Avatar
Plastykpl 2019-10-07, 19:12
W naturze nic nie ginie.
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2019-10-07, 19:21
Ludzie dzielą się na dwa rodzaje:
1. tych którzy nigdy nie widzieli jak się robi kiełbasę
2. weganie
Zgłoś
Avatar
dziobak90 2019-10-07, 20:31 4
up

Wszyscy co się chuja znają niech się nie odzywają. Zapewniam, że zjadamy zarówno kurki jak i koguty. Brojler, czyli efekt krzyżowania dwóch linii - męskiej i żeńskiej, jest zarówno samcem jak i samicą. W wyniku krzyżowania stają się jednak bezpłodne i niezdolne do dalszego rozmnażania, za to szybciej przyrastają. Od wyklucia do uboju 6 tygodni. To co tu widzimy na filmiku to odpad ( mniej niż 1% sztuk wyklutych w danej partii) czyli sztuki w jakiś sposób zdeformowane, niewyklute do końca (w produkcji przemysłowej nie ma na to czasu) albo mokre po wykluciu ( mają mało czasu na to, a mokry puch jest uznawany za wadę rozwojową). Razem z niewyklutymi jajami takie osobniki trafiają jak widać do utylizacji, nie ma mowy żeby to trafiło do konsumpcji ( przynajmniej w cywilizowanych krajach). Pozdrawiam i polecam się douczyć zanim zaczniecie pierdolić głupoty.
Zgłoś
Avatar
thomassino 2019-10-07, 23:11
Niby z takiego gówna robią ten pasztet a tyle lat go jem i jest dalej zajebisty
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie