18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
Skurwensenn 2019-10-07, 23:19
To są koguty w sklepie tylko kury się kupuje, dlaczego? Bo koguty są w parówkach drobiowych 8===D pzdr.
Zgłoś
Avatar
SilverShadow 2019-10-08, 10:06
Ile porcji kotleta mielonego z dwóch piersi kurczaka można zrobić? W WARSie w czasach słusznie minionych, potrafili 90 z wykorzystaniem papieru toaletowego. Smacznego. Ludzie wtedy pili i łykali wszystko, zwłaszcza partyjni.
Zgłoś
Avatar
Bananek 2019-10-08, 11:18
prosto do nieba czwórkami szli...
Zgłoś
Avatar
mienki 2019-10-08, 13:54
Rykba napisał/a:

Ah ten sadol miliony małych kurczoków czy innych gówienek codziennie umiera wyj***ne
Dziecko z chin dostanie w pysk-o nie no rozj***łbym go
No popłaczcie sie jeszcze tam ja wole jak dzieci są napie**alane niż jak zwierzęta haha



Miliony małych kurczoków, czy innych gówienek. Codziennie umiera wyjebane Dziecko z chin. Dostanie w pysk o nie rozjebałbym go.Nie popłaczcie się jeszcze.Tam ja wole jak dzieci są są napierdalane ,niż jak zwierzęta haha.

Kurwasz nawet po wstawieniu znaków interpunkcyjnych w domyślnych miejscach, Szyfr ciężki do odczytania, enigma wysiada. Wysoki poziom mają teraz w tych gimbazjonach.
Zgłoś
Avatar
madrus666 2019-10-08, 16:11
Berlinki
Zgłoś
Avatar
PS6 2019-10-08, 22:18


Smacznego huje
Zgłoś
Avatar
jbone 2019-10-09, 17:56
PS6 napisał/a:

Smacznego huje



nagrodę MCchic-wy roku dostaje:PS6(ps co za zjebany nick)gdzie przesłać nagrodę paszteciarzu?
Zgłoś