18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 23 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Proximate 2012-07-02, 1:37 2
Wszedłem na te fotkę.tv i faktycznie patologia w chuj, pozdrawiam wszystkie szmaty, które chcą się dowartościować pokazując dupy w necie <3
Zgłoś
Avatar
Z................y 2012-07-02, 2:12
To raczej showup.pl, tam to dopiero patologia, na pokazywniu się można zarabiać realne pieniądze...
Zgłoś
Avatar
El_Comendante 2012-07-02, 7:04
Co ten burak na początku opowiada,co on życia nie zna..."popieprzonych rodziców" przecież sam stwierdził że oni nic nie wiedzą więc jaki mają na to wpływ ? Dzisiaj dzieci się uczą w najmniejszym stopniu od rodziców ;p
Robią wielkie halo bo dziewczęta ukazują swoje wdzięki,a ja się pytam,co w tym złego ? chcą to pokazują.

Leothyr napisał/a:

Kurwy zawsze były, są i będą...nic nie poradzimy


Avitus napisał/a:

Te "dziewczynki" chyba te dziwki


No jebnięci ... nie dziwki,po prostu nie żyją według waszych średniowiecznych norm tego co przyzwoite a co nie.Dla mnie nieprzyzwoite to robić komuś krzywdę,a co one robią ze swoim ciałem i komu je pokazują to tylko ich sprawa.
Zgłoś
Avatar
Ronoaro 2012-07-02, 8:03 9
El_Comendante napisał/a:

No jebnięci ... nie dziwki,po prostu nie żyją według waszych średniowiecznych norm tego co przyzwoite a co nie.Dla mnie nieprzyzwoite to robić komuś krzywdę,a co one robią ze swoim ciałem i komu je pokazują to tylko ich sprawa.


Odezwał się obrońca małoletnich kurew i debili.
Zgłoś
Avatar
wudun 2012-07-02, 8:03 9
El_Comendante napisał/a:


Robią wielkie halo bo dziewczęta ukazują swoje wdzięki,a ja się pytam,co w tym złego ? chcą to pokazują.

No jebnięci ... nie dziwki,po prostu nie żyją według waszych średniowiecznych norm tego co przyzwoite a co nie.Dla mnie nieprzyzwoite to robić komuś krzywdę,a co one robią ze swoim ciałem i komu je pokazują to tylko ich sprawa.



No to czekamy z utęsknieniem na twoją córkę.
Zgłoś
Avatar
Azar 2012-07-02, 8:17 1
@up
Zgadzam się z Tobą. Jeśli jest taka ich wola, niech tak robią. Niech pokazują swoje ciało, niech się nawet bzykają w młodym wieku, niech niszczą konwenanse społeczne - ale co jak co, sam nie chcę mieć partnerki, ktorej pizdę widziało całe osiedle. ;] Ale są dziewczyny do oglądania, do ruchania i do kochania.

Liber Al vel Legis I:41-43 napisał/a:


Słowem Grzechu jest Ograniczenie. O mężczyzno! Nie odmawiaj twej żonie jeśli ona pragnie! O kochający, jeśli taka twa wola, odejdź! Nie masz węzła który może połączyć rozdzielonych prócz miłości: wszystko inne jest przekleństwem. Przeklęte! Przeklęte niech będzie to na eony! Piekło.
Niech to będzie tym stanem wielości uwiązanym i wstrętnym. Tak z tobą całym: nie masz żadnego prawa prócz czynienia twej woli.
Czyń ją i nikt inny nie powie nie.

Zgłoś
Avatar
lucasso15 2012-07-02, 8:35 1
dawajcie linka a nie
Zgłoś
Avatar
omicronns 2012-07-02, 8:53 1
A co to obchodzi tą babę i tego faceta w telewizji? Rodzice powinni się dzieciakami zajmować, sąsiedzi ją podpierdolić jak coś takiego zauważą. A reporter TVN-u niech się zajmie ważniejszymi sprawami.
Zgłoś
Avatar
DisHonoreD 2012-07-02, 9:37
Ta cyk ENTER i was nie ma i pieniedzy tez nie ma
Zgłoś
Avatar
zonk 2012-07-02, 9:40
Dlatego lepiej mieć małego złodzieja w domu niż dwie kurwy.
Zgłoś
Avatar
PaczekDNA 2012-07-02, 9:45
UWAGA TVN- najlepsze źródło informacji, jak ostatnio przeczytałem w gazecie, redaktor napisał, że jego syn 22-letni nie używa już email-a korzysta tylko z fb, kurwa na jakich on studiach jest albo gdzie pracuje, że może wszystko przez fb załatwić?
Zgłoś
Avatar
kesnall 2012-07-02, 10:03
liveshow.pl jakby ktoś chciał wszystko za darmo
Zgłoś
Avatar
oeming 2012-07-02, 11:16
Te dziewczynki nie są winne Rozjebał mnie tym hasłem
Zgłoś
Avatar
NafazowanyKoleś 2012-07-02, 11:37 3
Najgorsze jest to, że w przyszłości taka mała szmata może zostać moją żoną. Ta perspektywa spowodowała, że sam się kiedyś wziąłem za "wychowywanie" małolaty, 3 lata to ciągnąłem bo wiedziałem, że jest tylko moja, ale ostatecznie to co jej zabrałem - imprezy, wóda, miniówki, wypięta dupa i tak dalej wróciło ze zdwojoną siłą gdy trafiła do nowego otoczenia, gdzie po prostu jak stado szła w kierunku chujni. I wszystko to w pizdu strzelił, chciałem mieć materiał na żonę, a wyszła kurwa której wystarczy 2 dni by dać się wydupczyć. Seks dlań najważniejszy wręcz. Podsumowując - Nigdy się kurwa nie żenię, mam jedną, mam drugą, trzecią, ale nigdy na stałe i najważniejsze by nigdy nie dać uczucia jeśli się nie wie kto to na prawdę jest.

Miałem nie pić, ale chyba jednak muszę
Zgłoś
Avatar
TomdeX 2012-07-02, 11:44 1
To jest fotka.tv/ , prawda jest taka, że modzi tego serwisu robią wszystko co do nich należy, nikt nie rozbierze się od razu po włączeniu kamerki, a mod nie będzie godzinami oglądał jednej kamerki, żeby wyłapać niecenzuralne zachowania. Sami użytkownicy tego serwisu prowokują dziewczyny, a one głupie na to przystają... szkoda mi faceta, który kiedyś kogoś takiego poślubi.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie