18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 33 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
als3n 2012-07-02, 12:36 3
showup.tv to jest prawidłowy link
Zgłoś
Avatar
sorcc 2012-07-02, 13:36
Tu nie chodzi o żadną fotke tylko o showup
Zgłoś
Avatar
M................9 2012-07-02, 15:50
Kiedyś weszłam w jakąś kamerkę on line , ale siedziałam na krześle w ubraniu . Nie korzystałam z niej dla zdobycia większej samooceny tylko tak z nudów . Pewnego dnia weszłam na te całe fotka.tv aż mi się nie dobrze zrobiło gołe dziewczyny oraz faceci robiący coś ze swoim "ciałem " ... Ohyda
Zgłoś
Avatar
drozdu 2012-07-02, 16:07
showup.tv to ta strona
Zgłoś
Avatar
dlugowieczny 2012-07-02, 20:05
sorcc napisał/a:

Tu nie chodzi o żadną fotke tylko o showup


Gówno wiesz, a chcesz zabłysnąć. Takie akcje jak na showup kilka lat temu właśnie odwalali na fotka.tv Zresztą sam materiał tvn jest sprzed kilku lat. Po publikacji tego materiału w tvn właściciel fotka.tv ograniczył tego typu występy otwierając rynek miedzy innymi portalowi showup. Jak mi tłuku dalej nie wierzysz, to wejdź na fotka.tv popatrz na obraz, w prawym górnym rogu widać napis 'na żywo', teraz zobacz jeszcze raz na materiał tvn i zamiast patrzeć na rozmyte dupy, spójrz w prawy górny róg. Widzisz już? Jeśli nie, to idź do okulisty.
Zgłoś
Avatar
dymion 2012-07-02, 20:30
temat spóźniony jakieś 15 miesięcy.
Zgłoś
Avatar
bobic_999 2012-07-03, 1:52
jacy oni sa zalosni rownie dobrze moga to robic na skype i co tez zlikwiduja jezu co za idiotyzm ta agentka pewnie sama daje dupy za rogiem
Zgłoś
Avatar
Oskarek 2012-07-04, 21:02


no kozacka strona
to chyba Kula
Zgłoś