18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
mikolab1891 2019-09-17, 8:13 1
Loaloa napisał/a:

Zaleciłbym kurację pastylką z ołowiu, ale że mafia lekowa wywiozła wam większość medykamentów, można typa zatłuc szpadlem.



SupremeLeader napisał/a:

Nie sądziłem że kiedyś to się stanie, że kiedyś się z Tobą zgodzę.... zdejmę teraz czapkę z głowy bo to wiekopomna chwila. Loaloa (werble) Masz piwo!



Mam żelazne zapasy ołowiu - spokojnie
Zgłoś
Avatar
edmund 2019-09-17, 8:38 2
jebany debil, mógł się spierdolić z tej drabiny
Zgłoś
Avatar
GloomyUndertaker 2019-09-17, 8:51 5
Kurwa, a mógł go lekarz na beton upuścić przy porodzie. Na chuj to coś oddycha?
Zgłoś
Avatar
bodzio667 2019-09-17, 9:04 8
Bo kiedyś było więcej chłopaków z jajami i to koledzy prostowali patusów.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2019-09-17, 9:21 1
nawet to mnie tak nie wkurwiło (18+)
sadistic.pl/warszawa-maj-1942-vt444354.htm
Zgłoś
Avatar
BrunerOvned 2019-09-17, 10:32
Bezrobotny szlachcic po wyższej szkole robienia hałasu....
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2019-09-17, 10:57 6
Co to kurwa za gamoń..... zapytał bym się go czy stary go w nocy odwiedza i czy musi teraz to odreagować
Zgłoś
Avatar
Perhydrol 2019-09-17, 11:18 2
Rozjebać takiego to mało, do spalenia razem ze starymi.
Ewentualnie wrzucać na gonitwy byków jak w filmiku poniżej
Zgłoś
Avatar
UkrytaPodNickiem 2019-09-17, 11:20 5
ale śmieć z typa
Zgłoś
Avatar
Bushido21 2019-09-17, 11:32
Loaloa napisał/a:

Zaleciłbym kurację pastylką z ołowiu, ale że mafia lekowa wywiozła wam większość medykamentów, można typa zatłuc szpadlem.



Wracaj już do mycia garów.
Zgłoś
Avatar
Policeman 2019-09-17, 11:32 9
Przyznam, że nie mogę doczekać aż to zero życiowe, te ścierwo [ludzkie?] będzie za kilka lat grzecznym głosikiem mówić dzieńdobry, dowiedzenia na jakimś parkingu albo będzie pytać jakie frytki chcę w macu. To i tak optymistyczny wariant. Zapewne wypierdoli przed zaliczeniem zawodówki na jakiś zmywak w anglii, gdzie chlejąc tani alko i biorąc tanie dragi straci wszystkie zęby jeszcze przed 30-tką. Zarucha w życiu jedynie kilka grubych kurew z syfilisem i ropą odbytniczą. To też jest optymistyczny wariant, myślę, że najprędzej cwaniak pójdzie na jakąś "robotę", kogoś napadnie, zostanie złapany, sprzeda znajomych. I będzie dostawał w celi wpierdol i będą go cwelić - a i tak myślę, że to będzie jego optymalne osiągnięcie życiowe. Gdyby mnie dopuścili na długość ręki do tego gnojka...
Zgłoś
Avatar
Cryo 2019-09-17, 11:53 3
W szkołach pod każdym biurkiem powinien być czerwony guzik. Po wciśnięciu wpada grupa ochroniarzy, śmiecia butują, a później całą patologiczną rodzinę wywożą na Śląsk do ciężkich robót.
Zgłoś
Avatar
fieryangel 2019-09-17, 12:14 3
Szkoda ze tego typu podludzie są bezkarni. Powinno się wyrywać takie chwasty dla dobra społeczeństwa.
Widać że babeczka nic nie może zrobić w tej sytuacji... Żenada.
Zgłoś
Avatar
banior 2019-09-17, 12:35
"Biore cie na napad..."-to po śląsku? Ja pierdole...
Zgłoś
Avatar
Andrzejas 2019-09-17, 14:17 2
I to jest moment, kiedy prawo powinno się uchylać. Proszę podać personalia tego śmiecia, żeby każdy mógł go gnoić do końca jego dni. Chuja mnie interesuje, czy mu przejdzie, czy kiedyś będzie przykładnym obywatelem tego świata... Chuja mnie interesują też jego krewni. Są współwinni. Niech cierpi i marznie w głodzie codziennie dostając wpierdol od innych!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie