18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31
Avatar
bloodwar 2017-05-06, 8:37 13
"Pan się nie boi, to dobry pies, nie gryzie"
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-05-06, 9:03 4
Ależ tam jest syf. Dosłownie bród, smród i grzyby rosną.
Rzygać się chce. Nie dziwię się, że tam tyle gwałtów w Indiach jest. Jakbym mieszkał w takim chlewie to też bym gwałcił aby spuścić pary trochę z wkurwienia w jakim gównie żyję.
Zgłoś
Avatar
c................s 2017-05-06, 9:36 11
Velture napisał/a:

Ależ tam jest syf. Dosłownie bród, smród i grzyby rosną.
Rzygać się chce. Nie dziwię się, że tam tyle gwałtów w Indiach jest. Jakbym mieszkał w takim chlewie to też bym gwałcił aby spuścić pary trochę z wkurwienia w jakim gównie żyję.



Lubię Twoje komentarze, bo mądry gość jesteś ale za ten to Ci po rajtuzach pojadę.
Za gwałt srogi kutas w dupę, chcesz jebać to znajdź sobie pannę, albo won do prostytutek. W majciarza się nie baw.
Zgłoś
Avatar
TT4 2017-05-06, 11:15 17
casimus napisał/a:

Lubię Twoje komentarze, bo mądry gość jesteś ale za ten to Ci po rajtuzach pojadę.
Za gwałt srogi kutas w dupę, chcesz jebać to znajdź sobie pannę, albo won do prostytutek. W majciarza się nie baw.



Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-05-06, 11:46
casimus napisał/a:



Lubię Twoje komentarze, bo mądry gość jesteś ale za ten to Ci po rajtuzach pojadę.
Za gwałt srogi kutas w dupę, chcesz jebać to znajdź sobie pannę, albo won do prostytutek. W majciarza się nie baw.


ehhh... mam nadzieję, że inni chociaż załapali mój przewykurwabisty dowcip
Zgłoś
Avatar
TT4 2017-05-06, 12:10
Up No
Zgłoś
Avatar
sereja3 2017-05-06, 13:04 1
Lanie wrzątkiem w morde psa nic nie dało a ten mu sprzedaje lepy. . . Na takie psy to trzeba z grubej rury
Zgłoś
Avatar
saves 2017-05-06, 17:43
No i czyjś posag poszedł się jebać.
Zgłoś
Avatar
C................O 2017-05-06, 17:52
to nie jest normalne... to jest pojebane bydle które nie słucha się Pana... a jełropa wpuszcza ich co raz więcej... na pontonach przez morze... dobrze że do PL nie trafiaja...
Zgłoś
Avatar
c................s 2017-05-06, 18:56
Velture napisał/a:


ehhh... mam nadzieję, że inni chociaż załapali mój przewykurwabisty dowcip



Stary, wiem że to przenośnia i chęć stworzenia anegdoty.
Widząc jednak, że średnia wieku i IQ spadła w ciągu kilku lat na Sadistic.pl znacznie, śmiem twierdzić iż te pachoły (młodzież szkolna) gotowe wziąć to za prawdę objawioną i zechcą trywializować fakt gwałtu, sprowadzając go do kategorii "cool" i "zajebiste" tak samo, jak świecenie cyckami i dupami w miejscach publicznych jak tanie kurwy.

TT4 napisał/a:





Już? pokrzyczała? to zabieraj babę do domu.
Zgłoś
Avatar
smiech12 2017-05-06, 23:56 4
Japierdole co za kurwa idiota jebany z tego goscia, pizda pierodlona nie mogla rozdzilic ....... zajebalbym takiemu kurwa kopa, niewinna swinka ...
Zgłoś
Avatar
rychu1160 2017-05-07, 2:22 1
Nie postawili świnki na nogi to nie poszła, a chciała.
Zgłoś
Avatar
jerry280 2017-05-07, 5:00 1
Jakbym widział sytuacje z ostatniej przechadzki po moim pięknym jak Prypeć mieście. Pokupują debile akity, pitbule i inne gówna. Na szkolenie szkoda czasu i kasy, a potem szarpią się z tymi bydlakami, a na pytanie czy to oni rządzą psem czy odwrotnie zdziwienie. Osobiście uważam, że na posiadanie psa w Polsce powinni wydawać pozwolenia po uprzednim przejściu badań psychiatrycznych.
Zgłoś
Avatar
SepulturowySodom 2017-05-07, 13:18
Psy są głupie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie