18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 27 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Kris LaMuerte 2012-12-22, 22:54 7
Jak żużla nie oglądam, tak to było zajebiste. Piwo
Zgłoś
Avatar
BongMan 2012-12-22, 23:05 13
Żużel - kilku gości jeździ w kółko na piźdzkiach.
Prrrrrr prrrrrrr prrrrrrrrr
bzzzzz bzzzzz bzzzzzz
I tak w kółko.
Pojeździć takim byłoby zajebiście, ale nie wiem jak można się jarać oglądaniem tego...
Zgłoś
Avatar
Moby_Dick 2012-12-22, 23:32 22
@up A jak można się jarać 22 chłopami ganiającymi za piłką?! Jedni się jarają żużlem inni piłką a inni golfem kurwa. Ja żużlu nie oglądam, ale to jest sport i nie wątpię że jest wielu co kocha ten sport, tak jak wielu kocha piłkę nożną, skoki narciarskie itp. Jara się? To fajnie że ma pasję do sportu albo czegokolwiek. A Ty wiedzieć wszystkiego nie musisz. I nie wszyscy muszą się jarać tym co Ty się jarasz, bo Oni tak samo mogą stwierdzić o Twoim jaraniu się do czegoś. A te prrrrr prrrrr bzzzz bzzzzz by Cię zabiło na pierwszym zakręcie.
Zgłoś
Avatar
Krówka 2012-12-22, 23:33 2
Jednego interesuje żużel, innego interesuje gwałt na 5 letnich dziewczynkach.
Sport to sport, ja naprzykład nie potrafie obejrzeć meczu siatkówki, za to całymi dniami moge oglądać wyścig MotoGP
Zgłoś
Avatar
mario7778 2012-12-22, 23:40 3
nie wazne jaki sport,wazne ze polak ich mluci jak chce!
piwko!
Zgłoś
Avatar
Komarzysta91 2012-12-22, 23:53 10
Tu jest Poezja Zużla

Oglądać od 0:50 bo hujnia na początku jest

Zgłoś
Avatar
Marcoos 2012-12-23, 18:01 104
BongMan napisał/a:

Żużel - kilku gości jeździ w kółko na piźdzkiach.
Prrrrrr prrrrrrr prrrrrrrrr
bzzzzz bzzzzz bzzzzzz
I tak w kółko.
Pojeździć takim byłoby zajebiście, ale nie wiem jak można się jarać oglądaniem tego...

No nie mogę tu być obojętny.. Od gówniarza byłem zabierany na stadion, dziś sam chodzę z moim synem i wkurwiają mnie takie pizdy jak Ty, którzy nie mają zielonego pojęcia o tej dyscyplinie, dyscyplinie w której Polska jest potęgą, zdobywając sukcesywnie Drużynowe Mistrzostwo Świata, indywidualnie nie spadamy z pierwszej piątki championatu, z naszą ligą, która jest najmocniejsza w świecie! Nie masz pojęcia co to znaczy wciągnąć w nosdrza zapach spalonego metanolu, słyszeć silnik motocykla żużlowego wkręcający się na obroty i oglądać prawdziwych fighterów zapierdalających grubo ponad setkę motocyklem bez hamulców wpychających się w pół metrową lukę między bandą a innym riderem. Gwarantuję, że byś się posrał, ale co tam... Najlepiej zabierać głos w temacie, o którym chuja się wie.. Pozdro dla wszystkich kibiców żużla w kraju! A Ty prrrrrrr bzzzzzzzz możesz sobie pojeździć jedynie na ręcznym w kiblu. Wesołych all!
Zgłoś
Avatar
BongMan 2012-12-24, 0:25 5
Syna też uczysz, że jak ktoś nie podziela waszych zainteresowań to trzeba go nazwać pizdą?
Zgłoś
Avatar
Marcoos 2012-12-24, 13:00 19
BongMan napisał/a:

Syna też uczysz, że jak ktoś nie podziela waszych zainteresowań to trzeba go nazwać pizdą?

Uczę go tolerancji i szacunku dla innych, natomiast pizdami każę mu gardzić..
Zgłoś
Avatar
BongMan 2012-12-24, 13:33 1
O tolerancji i szacunku mówi ktoś, kto wyzywa od pizd kogoś, kto nie podziela jego zainteresowań... Powiedzmy że lubię curling, a ty nie. Mam prawo cię nazwać pizdą z tego powodu?
Zgłoś
Avatar
thoms0n 2012-12-25, 20:27
Bongman jak filozofuje Nie no szacun.

Ale tak na serio, chuj już z tym żużlem, raz na miesiąc można, ale nie dzień w dzień wrzucacie te pierdzące rowery.
Zgłoś
Avatar
Machol 2012-12-25, 20:38 1
BongMan, a jak ktoś jest Niemcem, to masz prawo od razu wyzywać go od szmat, nazistów i skurwysynów?
Zgłoś
Avatar
methos23 2012-12-25, 20:48
Do tego sportu trzeba mieć jaja. Na dodatek żużlowcy oddają całe serce temu sportu i ryzykują swoje życie. Piękny sport i bardzo emocjonalny...
Zgłoś
Avatar
wormarder 2012-12-25, 20:52
kwintesencją każdego( KAŻDEGO!) sportu motorowego jest to jak ktoś nie ogarnie że jest koniec prostej i wjebie się w ściane
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie