18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
🔥 Jeb w łeb - teraz popularne
Pani Polyana zawodniczka MMA stała przed domem i czekała na taksówkę.
Podszedł do niej Da silva kradziej i zażądał wydania telefonu i kosztowności wszelakich. Pogroził pistoletem wyciętym z kartonu.
Zanim zdążył poprosić drugi raz urocza pani spuściła mu turbo wpierdol i poczęła dusić bo się wkurwiła absolutnie tym bezprawnym żądaniem.
Da Silva błagał o łaskę i poprosił o wezwanie policji bo bał się, że wkurwiona pani zajebie go na śmierć.
Przyjechała policja i wszystko się dobrze skończyło.
Da silvia obity po ryju jak sebek po wywiadówce poszedł za kratki ciągnąć druta gitom a pani nic się nie stało i poszła do domu.

Należy zauważyć, że w Polsce pani Viana dostała by 10 lat więzienia za przekroczenie granic obrony koniecznej i ciężkie obrażenia spowodowane u kryminalisty.







Źródło: Dowiedziałem się na TVN. Zdjęcia dzięki uprzejmości www.google.pl
Zgłoś
Avatar
traf 2019-01-09, 8:26
bo u nas komunizm jest proszę autora
Zgłoś
Avatar
Misiek_KRK 2019-01-09, 8:40 18
Rebeliant_ZPF napisał/a:

...

Swoją drogą podejrzanie często coś napadają na zawodników MMA, czyżby patola nie potrafiła się wyrwać z patologicznych dzielnic? A może fake news?



Może i fake news, albo dziewczyny nie stać na sparingpartnerów i trenuje gratis na biednych dasilvach.
Zgłoś
Avatar
kickyourheadoff 2019-01-09, 8:48 3

Super pomysł buchnąć w zawodnika UFC. Kiedyś krążył po necie film, w którym brazylijscy naśladowcy jackass skoczyli na Vanderleia Silvę (http://www.sherdog.com/fighter/Wanderlei-Silva-209) w szczytowej formie. Chyba pięciu klientów dostało srogi wpierdol
Zgłoś
Avatar
edek.bajzel 2019-01-09, 9:17 4
TVN bardzo lubi gdy facet dostaje wpierdol, bo tą gadzinówkę łykają głównie kobiety
Zgłoś
Avatar
lokal.szczecin 2019-01-09, 9:51 2
A co z taksowka?
Zgłoś
Avatar
Salieri16000 2019-01-09, 9:55 1
Przeglądając powyższe zdjęcia myślałem, że zawodniczka rozbrykała się zanadto i... wyrwała chłopu rękę- patrz ostatnie zdjęcie
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2019-01-09, 10:14 8
Rebeliant_ZPF napisał/a:

Jebany farciarz, mógł trafić na tego co rabusiów gwalcił kilka dni.

Swoją drogą podejrzanie często coś napadają na zawodników MMA, czyżby patola nie potrafiła się wyrwać z patologicznych dzielnic? A może fake news?


Jeśli ona miała by mnie gwałcić przez kilka dni to bym się podłożył, żeby mnie obiła do nieprzytomności i zaciągnęła do swojej piwnicy.
Fajnie by było jakby założyła strój Fräulein SS, wzięła szpicrutę i krzyczała na mnie w języku oprawców jak w scheiße video
Chwila hańby, wieczna chwała.
Zgłoś
Avatar
GerardBacher 2019-01-09, 12:16 4
Latynoska w mundurze SS,hehe dobreee
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2019-01-09, 12:19
Teraz będzie miał na pewno respekt w pierdlu wśród współwięźniów, po walce z kobietą wyglądał jak cipka podczas okresu więc pewnie nowa przestępcza ksywa to "Pizda"
Zgłoś
Avatar
PieronJasnySzlag 2019-01-09, 12:27 3
Abraxus napisał/a:



Źródło: Dowiedziałem się na TVN.


Niesamowite że tvn promuje posiadanie takiej niebezpiecznej broni w postaci umiejętności SW.
Zgłoś
Avatar
krasnal_hałabała 2019-01-09, 12:59 4
I bardzo dobrze, prawdziwa Walkiria czy raczej Amazonka.

Łoooooooooooooooooooooooohooooohoooooo!!! Piwa są znowu pełne, piwa są pełne znowu!!! Jednak Wielki Krab przywrócił pełne piwa, Chałwa Wielkiemu Krabowi!!!
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2019-01-09, 13:09
A to peszek!
Zgłoś
Avatar
DzidaZawodnik 2019-01-09, 13:43 3
JAk wiadomo prawo i sądy są u nas komunistyczne i mają miedzy innymi wyplewić z polaków bohaterstwo.
Zgłoś
Avatar
t................x 2019-01-09, 15:37 1
Atencja lvl "dać gościowi kasę żeby dał się pobić"
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie