18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:44
Avatar
demon1988demon Wczoraj 20:07 2
Nie używa się BMW do tego by komuś odpalić samochód bo jak się spali klema minusowa ibs to koszt 1000zl radzę sprawdzić kto ja ma. Żeby nie było rozczarowań
Zgłoś
Avatar
KosmatyHui Wczoraj 20:37 1
ByGryzzli napisał/a:

Szybciej by to ogarnął jak by na warsztacie była gaśnica przewoźna min 25kg, ale wiadomo to kosztuje około 1500zł nie każdego Plesesa sta.



Szczerze? Taki pozar na zimno, opierdoli gasnica proszkowa 1kg ktora powinien miec na drzwiach. Mialem podobna sytuacje i wlasnie montaz takiego gowienka, ktore niby nic nie zgasi, potrafi calkiem sprawnie taki pozar zdmuchnac. takze polecam. Po tej akcji mam gasnice rozlokowane w roznych miejscach, bo naprawde potrafi milo zaskoczyc. Wiadomo, rozgrzanego auta na trasie tym nie zgasisz, ale w warsztacie jest pomocna. Druga sprawa, troche syfu mi narobila, ale sprezone powietrze zalatwia sprawe.

[ Dodano: 2024-10-01, 20:38 ]
demon1988demon napisał/a:

Nie używa się BMW do tego by komuś odpalić samochód bo jak się spali klema minusowa ibs to koszt 1000zl radzę sprawdzić kto ja ma. Żeby nie było rozczarowań



Co Ty pierdolisz.
Zgłoś
Avatar
Kokosz88 Wczoraj 20:42 6
Tam musiał być jakiś wyciek benzyny. Tak nie pali się zwykła pomyłkowa zamiana biegunów akumulatora. Wygląda jak by opary paliwa i samo paliwo zapaliły się od iskry powstałej przy odłączaniu kabla.
Zgłoś
Avatar
BigLebovsky Wczoraj 20:48
baronturbina napisał/a:

Jak dla mnie nie ładował tylko jedno od drugiego chciał odpalić i bieguny zamienił. Tuleni aż tyle ale napewno jest tu ekspert od prostowników.



A jak tylko kontent jest o ukrakach to dziwnie milczysz. A taki jesteś mądry balon.
Zgłoś
Avatar
koniskooooo Wczoraj 21:02
Anal_Intruder_69 napisał/a:

W Indiach, to by 5 godzin wiadra szukali, nie mówiąc już o źródle wody.



A ciekawe co by zrobili w Republice Południowej Afryki
Zgłoś
Avatar
Nome Wczoraj 21:22
kurwa zawsze pomoże
Zgłoś
Avatar
Marian_Koniuszko Wczoraj 22:04 2
demon1988demon napisał/a:

Nie używa się BMW do tego by komuś odpalić samochód bo jak się spali klema minusowa ibs to koszt 1000zl radzę sprawdzić kto ja ma. Żeby nie było rozczarowań



Z tego powodu są specjalne punkty pod maską, do których należy podłączyć kable rozruchowe.

[ Dodano 2024-10-01, 22:08 ]
Takie o:

Zgłoś
Avatar
PentagramOdDiabła Wczoraj 22:21
koniskooooo napisał/a:

A ciekawe co by zrobili w Republice Południowej Afryki



Pół wioski spłonęło by żywcem.
Zgłoś
Avatar
baronturbina Wczoraj 22:44
BigLebovsky napisał/a:

A jak tylko kontent jest o ukrakach to dziwnie milczysz. A taki jesteś mądry balon.


A co tu jest o ukrach? Zwarcie zrobili?
Zgłoś
Avatar
Marian_Koniuszko Wczoraj 23:07 1
baronturbina napisał/a:

A co tu jest o ukrach? Zwarcie zrobili?



Podmienili akumulator na zły i dlatego do pożaru doszło
Zgłoś
Avatar
zlymaly2 Wczoraj 23:15 3
koniskooooo napisał/a:

A ciekawe co by zrobili w Republice Południowej Afryki



Słonie na kable chcesz odpalać?
Zgłoś
Avatar
ElektrycznyMordulec Dzisiaj 0:23
Czujnik IBS to element systemu zarządzania ładowaniem akumulatora w samochodach marki BMW. Zbiera informacje na temat takich kluczowych parametrów jak mózg kierowcy.
Zgłoś
Avatar
mauser Dzisiaj 0:40
bercisko napisał/a:

W Indyjach to by biegnący poślizgnął się na gównie wbiegając do kanciapy gdzie kałonałta osiągałby pierwszą prędkość komiczną po wystrzeleniu opony pod dupą. A na konec weszłaby krowa i rozjebała wszystko



[ Dodano: 2024-10-02, 00:41 ]
w indiach by 4 zginęło a 12 było rannych
Zgłoś