18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 10 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
piterzaut 2022-06-21, 22:34 2
To, że taka lady madlen sobie coś tam tworzy, ok, jej sprawa. Przeraża mnie to, że ( sprawdziłem na yt. ) że ktoś to w ogóle lajkuje. Przecież żeby nie było zainteresowania tym czymś ( nazwać to artystką to naplucie w twarz dobrym piosenkarzom) to by w ogóle nie zaistniała nigdzie. No tak, zapomniałem ,że to nternet .i że nikt nie weryfikuje poziomu artystycznego ( patrz: "fenomen" sióstr Godlewskich)
Zgłoś
Avatar
Mreaw 2022-06-21, 23:27
poszło o to że na samym początku ten mężczyzna zaczą ją wyzywać i na nią napluł
po czym odpowiedziała tym samym i wyszła taka sytuacja.
Zgłoś
Avatar
CrookerS 2022-06-21, 23:55 6
Strugi napisał/a:

Pierwsze suki prowokują i w twarz plują, a później "nagrywaj to" celebrytki od siedmiu boleści k***a



Nie siedmiu bolesci...
Co najwyzej od siedmiu bolcow

Mreaw napisał/a:

poszło o to że na samym początku ten mężczyzna zaczą ją wyzywać i na nią napluł
po czym odpowiedziała tym samym i wyszła taka sytuacja.



No suka przeciez nie powie ze zaczela bo nie wypada. Wiec moim zdaniem farmazon. Zalaczyl jej sie tryb celebrity i myslala ze jej wszystko wolno
Zgłoś
Avatar
Lilith95 2022-06-22, 0:50 3
zipi napisał/a:

tak jak tutaj 90% użytkownikow bierze strone tego pakera, chociaż nie znamy całej historii nie wiadomo czemu go opluła, to na wykopie wszyscy wezmą strone tej pizdy, bo 90% osob tam to lewactwo :V



Co ma lewactwo do opinii na temat zachowania tego paszteta? Laska go opluła bo nie chciał oddać jej miejsca siedzącego w kebabie. Ogólnie żałosna jest.
Zgłoś
Avatar
S.Cat 2022-06-22, 9:21 1
Bohater.Teraz chłop powinien wyskoczyć w walce 3 vs 1.Young Leosia, Oliwka Brasil i to Madlen coś vs kafar z kebaba.Bede stawiać na kafara.
Zgłoś
Avatar
ra0mir 2022-06-22, 10:05 4
S.Cat napisał/a:

Bohater.Teraz chłop powinien wyskoczyć w walce 3 vs 1.Young Leosia, Oliwka Brasil i to Madlen coś vs kafar z kebaba.Bede stawiać na kafara.



Kurwa... ile ty masz lat? Kogo ty wymieniasz? To jakies twoje idolki? Chłopie ogarnij łeb...
Na chuj robicie z debili gwaizdy?
Nawet nie wiem kto to jest i nie bedę sprawdzał bo na 100% śmierdzące gówno.
Mając taki zajebisty dostęp do wiedzy oglądacie i dajecie zarabiać jakimś ćwierćinteligentom. To samo ze śmiesznymi mma...
Ja pierdole...
Zgłoś
Avatar
Baldzi 2022-06-22, 10:36
Nie dość, że kebaby teraz po 30 zł to jeszcze jakaś pizda wkurwia. Nic dziwnego, że wybuchł.
Zgłoś
Avatar
KrólOrtalionu 2022-06-22, 13:33 2
LaChupacabra napisał/a:

Wszyscy w komentarzach piszą o jakiejś celebrytce, a dla mnie to tylko jakaś osoba znana z tego że ktoś ją w kebabie podniósł za szyję do góry.
Nie jesteśmy tacy sami.



Pozdrawiam brata dzidowca. JBZD :-p
Zgłoś
Avatar
patgaw 2022-06-22, 14:04 2
brawo dla goscia w koncu dobry material z rownouprawnieniem z polski
Zgłoś
Avatar
SirMajkel 2022-06-22, 16:32 2
podziwiam kolesia, bo nie zajebał jej a widać, że wkurwiła go mocarnie.
Zgłoś
Avatar
daymaker 2022-06-22, 21:37 1
i dobrze tak kurwie....
Zgłoś
Avatar
AbsolutnyBrakKarku 2022-06-22, 22:26 1
Brawo jak te brudasy wejdą nam na głowę będzie po Polsce.
Zgłoś
Avatar
rara 2022-06-23, 9:42 1
Nie znam tej patuski ale wolałbym by ktoś zdemolował łeb glonojadowi dagmarze byłej burdelmamie a teraz celebrytce jak ona mnie wkurwia to żadna mnie tak nie zirytowała nawet żadna blać z moich byłych.
Zgłoś
Avatar
pytolsky 2022-06-23, 10:59 7
Jest też wypowiedź samej "ofiary"



wyjątkowo szkaradne kurwisko swoją drogą
Zgłoś
Avatar
CrookerS 2022-06-24, 22:56 1
pytolsky napisał/a:

Jest też wypowiedź samej "ofiary"
wyjątkowo szkaradne k***isko swoją drogą



Dlatego wykrecila afere, bo tak to juz jest. Albo dajesz dupy (tej widocznie nikt nie chcial jej ruchac), albo afere koperkowa wykrecasz.

Swiat jest pojebany, idac ulica mam wrazenie ze otaczaja mnie same debile (Ci co placa ppv, co ogladaja takie celebrytki, krolowie peruk itp) a internet to potwierdza.

Mam nadzieje ze wojna odsieje ziarno od plew tylko te celebryty maja hajs i sie kurwy wykupia....
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie