18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 38 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
🔥 Werbowanie ochotnika na Ukrainie - teraz popularne
Avatar
Buruniu 2010-12-06, 16:34
brakuje penisa
Zgłoś
Avatar
Shady_7 2010-12-06, 16:40 4
@up

to masz wielki problem, idź z tym do lekarza
Zgłoś
Avatar
jutro 2010-12-06, 17:30 7
Dlaczego ona nie ma penisa? Dlaczego ona nie jest w kuchni? Dlaczego to zdjęcie zostało zrobione Józefem Stalinem? Dlaczego ktoś zaraz napisze pode mną posta z hasłem "wykurwiaj" ?(nie nie napisze bo jak to zrobi to inni napiszą, że jest cipą bo zrobił to co ja chciałem żeby zrobił, chyba, że jest popierdolony i chuj go to obchodzi, w sumie mnie to też chuj obchodzi) Aha nie zapomnijcie napisać żebym przygotował się do kartkówki z religii i odrobił lekcje. Poza tym moi rodzice nie żyją, jakbyście chcieli na nich wrzucać. Aha babcia jeszcze żyje to na nią nawrzucajcie, że jest czarna i żeby zbierała bawełnę. Aha no i nie zapomnijcie, że ten post to suchar i jestem jebanym synem tego łysego co prowadzi "familiadę".
Zgłoś
Avatar
aveyron 2010-12-06, 17:43 76
@up
No widzisz?? .. po chuj tyle pisania? - i tak wszyscy mają Cię w dupie
Zgłoś
Avatar
Mr.Drwalu 2010-12-06, 17:47 11
jutro napisał/a:

Dlaczego ktoś zaraz napisze pode mną posta z hasłem "wykurwiaj" ?



Wykurwiaj
Zgłoś
Avatar
Stachu Wichura 2010-12-06, 18:20 1
jutro napisał/a:

Dlaczego ona nie ma penisa? Dlaczego ona nie jest w kuchni? Dlaczego to zdjęcie zostało zrobione Józefem Stalinem? Dlaczego ktoś zaraz napisze pode mną posta z hasłem "wykurwiaj" ?(nie nie napisze bo jak to zrobi to inni napiszą, że jest cipą bo zrobił to co ja chciałem żeby zrobił, chyba, że jest popierdolony i chuj go to obchodzi, w sumie mnie to też chuj obchodzi) Aha nie zapomnijcie napisać żebym przygotował się do kartkówki z religii i odrobił lekcje. Poza tym moi rodzice nie żyją, jakbyście chcieli na nich wrzucać. Aha babcia jeszcze żyje to na nią nawrzucajcie, że jest czarna i żeby zbierała bawełnę. Aha no i nie zapomnijcie, że ten post to suchar i jestem jebanym synem tego łysego co prowadzi "familiadę".


zapomniałeś napisać że jesteś przede wszystkim gimbusem!
WON!
Zgłoś
Avatar
barondaniello 2010-12-06, 18:24 2
Hehe, napisał tak, że niby mu nie zależy, wszystko mu jedno, ale pewnie podniecił się jak to pisał i teraz ciągle odświeża stronę i liczy na piwka.
Zgłoś
Avatar
bumcyb 2010-12-06, 18:49 2
Chcę to! Fajna cipka.
Zgłoś
Avatar
Buruniu 2010-12-06, 18:50
Shady_7 napisał/a:

@up

to masz wielki problem, idź z tym do lekarza



To spierdalaj.
Zgłoś
Avatar
W 2010-12-06, 18:51 3
jutro napisał/a:

Aha nie zapomnijcie napisać żebym przygotował się do kartkówki z religii i odrobił lekcje. Poza tym moi rodzice nie żyją, jakbyście chcieli na nich wrzucać. Aha babcia jeszcze żyje to na nią nawrzucajcie, że jest czarna i żeby zbierała bawełnę. Aha no i nie zapomnijcie, że ten post to suchar i jestem jebanym synem tego łysego co prowadzi "familiadę".


chcesz o tym porozmawiać?
Zgłoś
Avatar
Neiwiem 2010-12-06, 18:59 2
piwo za cycki
Zgłoś
Avatar
Dildo 2010-12-06, 19:08
ta lalka ma idealną figure :wow: lubie jak dziewczyna sie wypnie to jej kosci dupne wystają
Zgłoś
Avatar
NoNeedForIntroductions 2010-12-06, 19:21
Banan? Złą karnację dobrali.
Zgłoś
Avatar
matx 2010-12-06, 19:27
@jutro
Allah Akbar! Jeeeeb!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie