18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Lambo na sprzedaż
Adulka • 2013-06-05, 0:15
Arab sprzedaje Lamborghini Aventador w Londynie na ulicy.
Ogłoszenie jest po arabsku... Nie czytasz nie kupujesz!
(Swoją drogą, nie wiedziałam że takie auta się sprzedaje metodą na kartkę w szybie...)





Ot ciekawostka taka, a tu źródło (mój ulubiony anglojęzyczny szmatławiec;p).
Zgłoś
Avatar
PTX 2013-06-05, 16:18
Po co ocenzurowałeś numer? Moze akurat chcialbym kupic takie lamborghini i teraz nie mam jak się z nim skontaktować
Zgłoś
Avatar
R................r 2013-06-05, 16:26
Ale macie bol dupy, bo ktos ma lambo
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-06-05, 16:48
Tłumaczenie: Wymienię na kozę i zegarek Casio F91W.

Casio F91W
Zgłoś
Avatar
sobanek 2013-06-05, 17:34 1
W ogłoszeniu jest napisane:

Lamborghini Aventador
Na liczniku 1400 kilometrów
Tylko poważne oferty.

Numer telefonu jest ocenzurowany
Zgłoś
Avatar
szydergd 2013-06-05, 22:36
zacznijmy od tego:

kto by chciał jeździć autem którym wcześniej jeździł ciapaty?

tylko inny ciapaty...

i mam rozwiązanie co do formy zapisu ogłoszenia
Zgłoś
Avatar
Dobrutro 2013-06-06, 2:05
skr7 napisał/a:



Wikipedia - Cyfry arabskie
Oczywiście możecie się przyjebać, że w tych czasach Arabusy zapisują, je inaczej (o czym z resztą jest tam napisane), ale zakładam, że i tak połowa nie wie, że to ciapatym zawdzięczamy początek dzisiejszej algebry i matmy.
Ciężko to przyznać, ale dzięki kebabom sprzed chuj wie ilu lat nie piszemy dzisiaj liczb "po rzymsku" I II III IV X C D M itd.

A tak w ogóle to i tak chuj z tymi brudasami, niech siedzą na pustyni i dalej ruchają kozy, czy co tam robią, w każdym razie niech nie przyjeżdżają do Europy robić burdel u nas!



Po prostu zerżnęli to od hindusów i połączyli z wiedzą zgromadzoną w Aleksandrii i inną pozostawioną przez starożytnych uczonych. Sami na nic genialnego nie wpadli, jak to dzikusy z pustyni. Zauważ, że ich poziom zatrzymał się na pewnym etapie, gdy ta wiedza starożytnych już przestała wystarczać i trzeba było ruszyć własną głową. Wtedy Europejczycy okazali się bardziej kumaci i ruszyli na podbój świata. Teraz niestety role się odwracają i to nas się kolonizują.
Zgłoś