18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Przed chwilą
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
bartii_mario 2013-08-02, 16:14
Przcież jest napisane @CzystaMeastria, a innych postów użytkownika CzystaMeastria nie ma...
Zgłoś
Avatar
Prokurator 2013-08-02, 16:15 1
wykop.pl/link/1602301/jaroslaw-gowin-zapytaj-mnie/ macie tutaj wątek cały skoro czytanie ze zrozumieniem jest takie trudna dla Was.
Zgłoś
Avatar
Marian Pudzianowski 2013-08-02, 16:17 9
@Prokurator... o kurwa, co za debil. Chciał zabłysnąć, ale coś nie wyszło.
Zgłoś
Avatar
martwamysz 2013-08-02, 16:18 2
Prokurator napisał/a:

@up/2x up a ja myślałem że czytanie ze zrozumieniem w Polsce nie jest aż takim wielkim problemem. Niech będzie wytłumaczę, post Gowina o treści "Racja postaram sie poprawić." nie jest odpowiedzią na komentarz CzystejMeastrii, który napisał "Proszę dodać że głosował Pan za podniesieniem tych podatków..."


Przydałoby ci się trochę pokory, bo naprawdę głupio wygląda takie wywyższanie się, gdy palnęło się przy okazji tak straszną głupotę. Jak w takim razie interpretujesz zapis @CzystaMeastria, mistrzu indolencji? Może przypomnę, że @ oznacza "at", tj. polskie "do", a zapis "@ nick" na niektórych portalach oznacza zwracanie się do osoby o danym nicku.
Zgłoś
Avatar
thez 2013-08-02, 16:50
Prokurator napisał/a:

@up/2x up a ja myślałem że czytanie ze zrozumieniem w Polsce nie jest aż takim wielkim problemem. Niech będzie wytłumaczę, post Gowina o treści "Racja postaram sie poprawić." nie jest odpowiedzią na komentarz CzystejMeastrii, który napisał "Proszę dodać że głosował Pan za podniesieniem tych podatków..."



Masz piwo, na lepsze rozumowanie
Zgłoś
Avatar
MudPie 2013-08-02, 17:01 1
Temat fejk. Z tym komentarzach o podatkach chodziło o to, że wczesniej padło pytanie czego on najbardziej żałuje, i w jakich głosowaniach był zmuszony głosować wbrew sobie. Chodziło o podatki.

Z zegarkiem nie wiadomo z jakiego okresu pochodzi zdjęcie, a nie można sprawdzić bo na wykopie tego posta już nie ma albo jest ukryty z powodu zbyt dużo minusów, a nie będzie odkrywał dzisiątek takich postów żeby sprawdzać jakieś głupoty.

Co do samego Gowina.. wydaje mi się, że to marionetka aby uratować PO samo w sobie, żeby ludzi jakoś do tej partii przekonać.. słodzenie będzie teraz cały czas. Zobaczcie ile ludzi pracuje w PO i jest z tym powiązane, gdyby PO jako partia osiągnęła słaby wynik, dużo osób by poleciało.. zrobią wszystko aby nie wypaść z koryta. Samo motyw dyskusji na wykopie, to świetny krok dla PO. Na mój głos nie mają co liczyć. Kogo kolwiek by nie podstawili za Tuska nie zagłosowałbym.
Zgłoś
Avatar
przemas1234 2013-08-02, 17:12
gościa po sądach włuczą a on tylko chciał nas uwolnic o debili -Brunon forever
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2013-08-02, 18:22
pylaochos napisał/a:

Tak najważniejsze jest, że kaczyński puścił bąka ...



Nie najważniejsze jest, że kłamczyński kradł praktycznie od 1989roku, poukładał się z lewicą, dorwał się do koryta i rozjebał pół kraju, po czym sam się zorientował, że ujebał gałąź, na której siedzi i "oddał" władzę (bo i tak rządzić dalej nie mógł, takie były nastroje społęczne po jego wybrykach). Pod koniec, żeby nie było to tamto, to nakręcił na szybko kilka afer, ale i tak w całej Europie widzieli jak się dwa durnie ośmieszają.
Zgłoś
Avatar
Rembajlo29 2013-08-02, 21:39 1
Nie wiem Prokurator, ty jesteś jakiś niepełnosprawny? Zarzucasz innym, że nie potrafią czytać ze zrozumieniem, gdzie sam chyba nie posiadasz tej umiejętności. Gowin odpisał na wiadomość CzystaMaestria, ta małpa z nickiem to taki wykopowy sposób na wywołanie użytkownika, pokazanie do kogo się pisze. Za kiepską próbę zabłyśnięcia serdeczny chuj ci w dupe. : D
Zgłoś