18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 46 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
wojtas09999 2020-02-24, 9:47 13
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2020-02-24, 10:51
Ale pizdek, nie złapał.
Zgłoś
Avatar
p................e 2020-02-24, 13:46
Mówcie co chcecie, ale zajebiście mi się podoba styl amerykańskich domów. Począwszy od werandy i płocie, na dachu i elewacji kończąc
Zgłoś
Avatar
zimnydran 2020-02-24, 14:52 3
piehtole_nie_robie napisał/a:

Mówcie co chcecie, ale zajebiście mi się podoba styl amerykańskich domów. Począwszy od werandy i płocie, na dachu i elewacji kończąc



To normalne zawsze ludziom podoba sie to co nowe nietypowe - i dlatego POLKI słyną w UK z fascynacji czarnymi kiełbasami
Zgłoś
Avatar
mesjans 2020-02-24, 18:26
piehtole_nie_robie napisał/a:

Mówcie co chcecie, ale zajebiście mi się podoba styl amerykańskich domów. Począwszy od werandy i płocie, na dachu i elewacji kończąc



Czyli lubisz kicz. Różnica w domach w Polsce a w USA polega na tym że w Polsce buduje się dom na kilka pokoleń a u nich zmienia robotę i sprzedaje dom komu innemu. Gdy wiesz że w tym domu pomieszkasz może z kilka lat to nie wywalasz na dobre i trwałe materiały, dlatego też rządzi u nich tania szalówka a większość dachów pokrywa papo dachówka. Nawalą też szpecących daszków a bryła budynków zwykle jest do bani. W Polsce stodoły często lepiej wyglądają.
Zgłoś
Avatar
Barnellini 2020-02-24, 19:41 1
zimnydran napisał/a:

To normalne zawsze ludziom podoba sie to co nowe nietypowe - i dlatego POLKI słyną w UK z fascynacji czarnymi kiełbasami



Z całym szacunkiem zimnydraniu ale to zadziwiające ilu jest na Sadistic krypto pedałów. Jak w ciągu jednego zdania można przejść od amerykańskiej architektury do murzyńskich kutasów to ja naprawdę nie wiem.
Zgłoś
Avatar
Cudak 2020-02-24, 21:25
Wygrał więcej niż mu się to wydaje
Zgłoś
Avatar
p................e 2020-02-25, 4:31
mesjans napisał/a:

Czyli lubisz kicz. Różnica w domach w Polsce a w USA polega na tym że w Polsce buduje się dom na kilka pokoleń a u nich zmienia robotę i sprzedaje dom komu innemu. Gdy wiesz że w tym domu pomieszkasz może z kilka lat to nie wywalasz na dobre i trwałe materiały, dlatego też rządzi u nich tania szalówka a większość dachów pokrywa papo dachówka. Nawalą też szpecących daszków a bryła budynków zwykle jest do bani. W Polsce stodoły często lepiej wyglądają.


Kicz to ja lubię u Tarantino piszę stricte o wyglądzie takich domów, zwłaszcza na tych typowych przedmieściach. Trwałość to inna kwestia, ale masz co do niej rację.
Zgłoś
Avatar
zimnydran 2020-02-25, 9:42
Barnellini napisał/a:

Z całym szacunkiem zimnydraniu ale to zadziwiające ilu jest na Sadistic krypto pedałów. Jak w ciągu jednego zdania można przejść od amerykańskiej architektury do murzyńskich kutasów to ja naprawdę nie wiem.



Heh czyżby czyjaś dziewczyna pracowała w UK?
Zgłoś
Avatar
Barnellini 2020-02-25, 22:15 1
zimnydran napisał/a:

Heh czyżby czyjaś dziewczyna pracowała w UK?



Tak, Twoja.

Zgłoś