18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:30
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-10-10, 16:26
Avatar
gruta1 2014-05-21, 20:10 9
Stetryczały_Skurwiel napisał/a:

McMenel - pogadamy, jak kiedykolwiek będziesz miał swoją dziewczynę. Zobaczymy, czy będziesz wtedy taki liberalny, jak teraz. Poza tym mam inną definicję piękna. Nie pozwoliłbym się babie, co się kurwi w oczach, żeby była matką moich dzieci.

ło kurwa a w kościele byłeś?
Zgłoś
Avatar
S................l 2014-05-21, 20:31
co ma kościół do mojej wypowiedzi? mówiłem coś o grzechu, czy łatwiej przypisać mi łatkę katola, bo podobają mi się kobiety przyzwoite?
Zgłoś
Avatar
Zanzazaar 2014-05-21, 20:47 2
McMenel napisał/a:

A co ma się zachowywać jak zakonnica ?? Zamiast się cieszyć że takie kobiety upiększają te chujowe i szare życie narzekacie jak cholerne pizdy. Echh piękna nie potraficie docenić... Same kryptogeje widzę na tym portalu.

To że kogoś nie jara głupia pizda nie znaczy, że lubi facetów. Sam żeś kryptopedał.
Zgłoś
Avatar
AngryCow 2014-05-21, 20:47 13
A co było takiego nieprzyzwoitego w tych delikatnych i zmysłowych ruchach? Przecież nie rozłożyła nóg, przy tej jebanej latarni ty stetryczały skurwielu. Niektórzy tu chyba mają jeszcze tego samego wąsa pod nosem od czternastego roku życia, że nazywają takie kobiety "głupimi pizdami".
Zgłoś
Avatar
S................l 2014-05-21, 20:52
A to musi już rozkraczać nogi? Wszyscy bezbłędnie skojarzyli to z inną czynnością, faktem jest, że to portal pełen zjebów. Ta kobieta jeszcze ujdzie, ale delikatne i zmysłowe ruchy to żeś dojebał... Moja odpowiedź była do Menela, który upierał się przy zakonnicach i jeszcze zwyzywał innych od pedałów, co jest idiotyzmem.
Zgłoś
Avatar
Chołek 2014-05-21, 21:01 4
Uwielbiam kobiety w takich letnich sukienkach
Zgłoś
Avatar
Bartors 2014-05-21, 21:05 10
Kurwa, a Wy nigdy nie zajmowaliście się czymś jak gadaliście przez telefon, no nie wiem rysowaniem kutasów, waleniem konia czy kopaniem kamieni? Nigdy? No i nie widzę co ona takiego zrobiła co jest "nieprzyzwoite".
Zgłoś
Avatar
marcinss 2014-05-21, 21:16
Boziu kochana! Mam nadzieję, że to nie ustawiona akcja i że są jeszcze takie dziewczyny na świecie. Ehh....
Zgłoś
Avatar
Ęriko De Skuczas Palabras 2014-05-21, 21:24
ale będzie miała upierdoloną łapę od tej latarni...
Zgłoś
Avatar
killdead 2014-05-21, 21:29
Ale po co wrzucać to tutaj?
Zgłoś
Avatar
Nemayu 2014-05-21, 22:00
Odpalcie filmik z niedźwiedziem + podkład z filmiku z tematu. Trochę zalatuje zoofilią, ale jest zabawnie.
Zgłoś
Avatar
j................3 2014-05-21, 22:06
A w tle zapierdala murzyn w białych skarpetach i klapkach.
Zgłoś
Avatar
Catacombe 2014-05-21, 22:09 4
Stetryczały_Skurwiel napisał/a:

McMenel - pogadamy, jak kiedykolwiek będziesz miał swoją dziewczynę. Zobaczymy, czy będziesz wtedy taki liberalny, jak teraz. Poza tym mam inną definicję piękna. Nie pozwoliłbym się babie, co się kurwi w oczach, żeby była matką moich dzieci.



Kurwienie to rozmowa przed telefon? Wiec call centra to muszą być burdele.

Serio wy nie macie tak że podczas rozmowy robicie cokolwiek żeby zając czymś ciało?
Zgłoś
Avatar
prezog 2014-05-21, 22:34 1
ale musi być zakochana... aż miło popatrzeć
Zgłoś
Avatar
ivanadrian 2014-05-21, 23:05 1
Co to za nutka? mnie się podoba
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie