18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
riczardson 2013-01-28, 23:18 2
Przepowiem Wam przyszłość drodzy Sadole.
Szpilka w najbliższych latach stanie się sławnym i rozpoznawalnym bokserem na miarę np. Marcina Najmana. Nie zły przykład. Na miarę np. Adamka. Wygra kilka walek, stanie się mistrzem. Jego obecna dziewczyna bo o niej tu głównie chcę napisać, będzie naszą nową narodową gwiazdą show biznesu. Niestety, ich miłość nie przetrwa tej próby. Dziewczyna Szpilki w pogodni za coraz to większą sławą i pieniądzem będzie robić różne dziwne rzeczy, Szpilka się wkurwi i rozkurwi cały ten burdel. Nie wiem w ogóle po chuj to piszę i tak z tego nic nie wynika, ani to fajne, ani mądre. Jak ktoś to przeczyta to jest pojebany i jest kretynem.

Dziękuję za uwagę.
Zgłoś
Avatar
androgenius 2013-01-28, 23:32
cursecrow napisał/a:

wylądowała se.pl/rozrywka/plotki/kamila-wybranczyk-na-castingu-do-must-be-music-w... i przeszła casting.



Całe szczęście, nie będę musiał się rozglądać za żadnym chujem coby go umieszczać w odbytnicy

Jednak oznacza to również, że jestem dobrym prekognitą i znawcą zjebanych, wieśniackich trendów.
Zgłoś
Avatar
crazY01 2013-01-28, 23:41
jej chłop to jakis boxer.. a juz ja chcialem rwać...
Zgłoś
Avatar
Iga 2013-01-28, 23:54
co ona tu robi?
Zgłoś
Avatar
crazY01 2013-01-29, 0:13
ale podobnmo jest keipski wiec moze sprobuje
Zgłoś
Avatar
smyndryl 2013-01-29, 0:14
@up
Uśmiałem się, łap browara
To „Damą być" w jej wykonaniu cieszyło uszy, to jest słabe.
Zgłoś
Avatar
t................r 2013-01-29, 2:09
nieczysto w 0:24 i w 1:24:)
Zgłoś
Avatar
K................k 2013-01-29, 9:44 3
Skoro ostatnio podoba się niektórym śpiewanie Kamili Wybrańczyk (Tak, tak się nazywa "laska Szpilki") to enjoy:
Zgłoś
Avatar
ramzei 2013-01-29, 9:55
No to jeśli Szpilka coś osiągnie... To tą Panią zobaczymy najpierw na Pudelkach, później sępy medialne zrobią nią co tylko się da, żaby na niej zarobić...
Zgłoś
Avatar
kufel01 2013-01-29, 9:55
I ten łeb w tle , kryptoreklama. A laska spiewa fajnie.
Zgłoś
Avatar
Bułka_bez_Masła 2013-01-29, 10:02
może to jeszcze na harda wjebać... ?
Zgłoś
Avatar
C................n 2013-01-30, 11:46
żeby to było jeszcze jakieś ciekawe... fakt, że ładnie śpiewa, ale to nie jest jakieś odkrycie tysiąclecia... rozumiem że Szpilka robi takie nagrania bo kocha dziewczynę i wiążą się z tym jakieś wspomnienia... ale nie rozumiem co WY kompletnie obcy dla niego ludzie widzicie w jego prywatnych filmikach... czekam na nagrania z udziałem jego chomika, psa, prababci w kościele, dalekiego kolegi z liceum itp.
Zgłoś
Avatar
smyndryl 2013-01-31, 2:02
Nagranie od KidDynamite bardzo fajne, tylko co ona zrobiła sobie z twarzą? Dla mnie tragedia.

@Chlebson Ja się cieszę, że filmiki z nią pojawiły sie na S. bo inaczej pewnie nigdy bym się z tym nie spotkał, a dziewoja moim zdaniem śpiewa bardzo przyjemnie.
Zgłoś
Avatar
K.O 2013-06-16, 18:40
Ty co to wrzuciłeś to pewnie fap fap tam przed monitorem robisz.
Zgłoś