18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 31 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
uFo125 2023-02-01, 14:42 4
Za rażenie kundla prądem zawsze piwko
Zgłoś
Avatar
AbdulWisiMiLacha 2023-02-01, 15:43
Przemoc w rodzinie normalnie wezwac policje.
Zgłoś
Avatar
smc 2023-02-01, 18:10 2
Niebieska karta dla psa...
Zgłoś
Avatar
pis_to_chuje 2023-02-01, 18:20 3
Caramon napisał/a:

Każdy kundel wyskakujący z zębami do dziecka musi natychmiast iść do utylizacji, a oburzeni psiarze na przymusową reedukację filmami na sadistic



Ja tam bym raczej każdego bachora utylizował, a oburzeni wielbiciele gówniaków do reedukacji filmami o przestępcach mordujących ludzi. Nigdy nie wiadomo z którego gówniaka taki zwyrol wyrośnie więc lepiej utylizować profilaktycznie.

ChomikAdrian napisał/a:

Super. Jebać te czworonożne worki wypełnione masą kałową.



Powiedział dwunożny worek wypełniony po same uszy gównem.
Zgłoś
Avatar
Leatherface 2023-02-01, 18:50 2
pis_to_chuje napisał/a:

Ja tam bym raczej każdego bachora utylizował, a oburzeni wielbiciele gówniaków do reedukacji filmami o przestępcach mordujących ludzi. Nigdy nie wiadomo z którego gówniaka taki zwyrol wyrośnie więc lepiej utylizować profilaktycznie.
Powiedział dwunożny worek wypełniony po same uszy gównem.



Rozumiem że pies będzie płacił składki na twoją emeryturę? No chyba że jesteś wzorowym lewakiem i planujesz zdechnąć przed 60 żeby nie obciążać systemu, to w takiej sytuacji ok, masz prawo mieć takie poglądy.
Zgłoś
Avatar
eMCeONe 2023-02-01, 18:58
Caramon napisał/a:

Każdy kundel wyskakujący z zębami do dziecka musi natychmiast iść do utylizacji, a oburzeni psiarze na przymusową reedukację filmami na sadistic



Serio myślisz, że te gówniane spusty z tiktoka na nich zrobią wrażenie?
Zgłoś
Avatar
jbc_PO_lewakowTVNNiemcow 2023-02-01, 19:36
Leatherface napisał/a:

I takie bezużyteczne cywilizacyjnie jednostki jak ty przede wszystkim



piszący codziennie że trzeba kogoś torturować, nazywający się leatherface czyli psychopata który wycinał twarze, piszący na portalu dla popaprańców pisze coś o bezużyteczności . znalazl sie kurwa wzór społeczny
Zgłoś
Avatar
psotna_cipka 2023-02-01, 23:23 5
Na smalec skurwiela. Opalić z kłaków, do gara i wytopić.
Zgłoś
Avatar
Leatherface 2023-02-02, 9:12 2
okularnik napisał/a:

piszący codziennie że trzeba kogoś torturować, nazywający się leatherface czyli psychopata który wycinał twarze, piszący na portalu dla popaprańców pisze coś o bezużyteczności . znalazl sie kurwa wzór społeczny



Każdy pisze tu to co chce i nie kazdemu musi się to podobać. Tobie nie podoba się mój punkt widzenia i vice versa. Nie widzę tu problemu... Tak prowadzę przykładne życie, jestem dobrym męzem i ojcem, a to że nie podoba mi się styl życia lewackich ścierw i degenaracji którą wokół siebie roztaczają, to obowiązek każdego przyzwoitego człowieka żeby to potepiać i zwalczać jak zarazę
Zgłoś
Avatar
JebacPis100procent 2023-02-02, 10:33 2
Coś pięknego. Wspaniale popatrzeć jak kolejny śmierdzący pchlarz dokonuje żywota.
Zgłoś
Avatar
Kidl3r 2023-02-02, 21:15
Zły pies
Zgłoś
Avatar
krystian1162 2023-02-02, 22:55 2
Jebany, sztywny jak sadol na widok kawałka kobiecej nogi
Zgłoś
Avatar
Córka_Spawacza 2023-02-02, 23:06
Zgłoś
Avatar
uFo125 2023-02-03, 7:32 2
pis_to_chuje napisał/a:

Ja tam bym raczej każdego bachora utylizował, a oburzeni wielbiciele gówniaków do reedukacji filmami o przestępcach mordujących ludzi. Nigdy nie wiadomo z którego gówniaka taki zwyrol wyrośnie więc lepiej utylizować profilaktycznie.
Powiedział dwunożny worek wypełniony po same uszy gównem.



Jak ruchasz psa to używasz wazeliny czy jakiegoś żelu?? albo chuja smarujesz gównem??
Zgłoś
Avatar
tomekjebiepawluka 2023-07-22, 5:40
Caramon napisał/a:

Każdy kundel wyskakujący z zębami do dziecka musi natychmiast iść do utylizacji, a oburzeni psiarze na przymusową reedukację filmami na sadistic



Nie mów już tak o swojej spaczonej rodzince z Podlasia.
Zgłoś