18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:22
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
🔥 TVN dostaje bęcki - teraz popularne
Avatar
skrimek 2013-05-21, 21:02
0:36 "hahahaha, ZDROWIE, omg" dafuq?
Zgłoś
Avatar
Grzybek 2013-05-21, 21:35
Haha, kwintesencją wybryku sarny byłoby pozostawienie klocka na masce xD
Zgłoś
Avatar
p................a 2013-05-21, 21:48 1
kiedys z kumplami jechalismy na dzialke na melanz i juz wstawieni po drodze jebnelismy sarne wlasnie i kumpel powiedizal ze jak ja wezmiemy na pake i pojdziemy do lesniczówki to nam zaplaca grube siano, wiec wzielismy ja do bagaznika, strasznie jebalo bo puscil jej zwieracz i wszystko wyszlo ale w samochodzie, ale dojechalismy tam pokazujemy dla typa rozwalona sarne a on zaczyna sie smiac i mowi zebysmy spierdalali bo po policje zadzwoni, no to sie wkurwilismy i pojechalismy nad te jezioro, chcielismy ja wrzucic do jeziora no ale zaczlismy pic i zglodnielismy na wieczor, wiec jak to po pijaku wpadlismy na to zeby ja obrobic i zjesc, wkoncu to mieso i podobno dober z pierwszej reki, wiec tak zrobilismy, mielismy tylko noze do masla wiec to byla straszna katorga ale sie udalo, bardzo ciezko to odchodzilo skóra od miesa tragedia od kosci jeszcze gorzej kumpel mowil ze to przez jej stress i szok wraz z uderzeniem ale mieso jest dobre, no wiec najebani zjedlismy ta sarne, rano sie budzimy z kurewskim bolem brzucha, najebani jeszcze, w samochodzie jebie jak nie wiem co bo pelno krwi i gowna, na trawie leza szczatki kosci krwi i skóry, wygladalo to jak wioska prymitywnych ludzi kurwa, sasiedzi byli zalamani co to za melanz byl, jedni wymiotowali inni przetrwali, 2 z nas mialo pozniej tasiemca lol. nie radze jesc takich rzeczy.
Zgłoś
Avatar
Tymb arkus 2013-05-21, 21:54
Też przyhaczyłem sarnę jakiś czas temu, pęknięty zderzak i urwane zaczepy lampy (do wymiany). W sumie to mogło być gorzej, bo z 80 na liczniku miałem(3 w nocy prawie, więc ruch zerowy) w momencie depnięcia po heblach. 3 zdążyły przebiec, jedna nie zdążyła... nawet się nie zatrzymałem, bo się bałem, że ktoś policję wezwie, ale sarna zdaje się dała dyla. Od tej pory 60 to max w nocy w tamtej okolicy.
Zgłoś
Avatar
chetek 2013-05-21, 22:27
skrimek napisał/a:

0:36 "hahahaha, ZDROWIE, omg" dafuq?



Nie mam pojęcia, jak można "hell yeah" usłyszeć jako "zdrowie".
Zgłoś
Avatar
Alanith 2013-05-21, 22:36 7
Patrząc na tytuł myślałem, że chodzi o źródło tego gifa... Ale gdyby ktoś miał, to byłbym wdzięczny
Zgłoś
Avatar
kayol 2013-05-21, 22:37 2
Zgłoś
Avatar
wdowa94 2013-05-22, 2:17
Te sarenki to prawdziwe sadole- Zawsze wyskoczy przed to co może ją porządnie pierdolnąć- Pociąg, motocykl, samochód, ciężarówka, autobus itd itp
Zgłoś
Avatar
mackoz 2013-05-22, 10:55
Przeczytałem "srająca sarna" i chyba ze 20 razy cofałem filmik w poszukiwaniu bobka w locie
Zgłoś
Avatar
Adash1991 2013-05-22, 12:19 1
Za zlot VW zawsze piwo
Zgłoś
Avatar
kutasso 2013-05-22, 17:12
Expecto patronum
Zgłoś
Avatar
AnteTheOne 2013-05-22, 17:51
Cytat:

chciala wymusic odszkodowanie

chyba wyłudzić ;>
Zgłoś