18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 9:50
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 7:53
Latające dziecko
LastSoul • 2022-06-12, 22:38
Temat sprzed paru miesięcy, ale z Polskiego podwórka, także zapraszam do podziwiania debilizmu 21 letniej matki, która postanowiła nie zapiąć swojego dziecka pasami przed wyruszeniem w drogę.



Źródło
Zgłoś
Avatar
ArkSa 2022-06-13, 9:59 1
Figlarz_ napisał/a:

Czy jest jakaś szansa, że wypadnięcie z samochodu jest dla niej lepszym rozwiązaniem niż pozostanie w aucie przypieta pasami? Może siedziała po lewej z tylu i dzięki katapultuje uratowała życie?
Taka mam tylko rozkmine



Jest pewien % wypadków, gdzie niezapięcie pasów powoduje przeżycie. Ale to są specyficzne sytuacje i nie jesteś w stanie tego przewidzieć. I jest to niewielki % więc z logicznego punktu widzenia nie ma sensu nie zapinać
Zgłoś
Avatar
Figlarz_ 2022-06-13, 12:33
Wiadomo, ja mówię o tej jednej konkretnej sytuacji. Swoją droga kiedyś, jak miałem kilka lat, mieliśmy wypadek samochodem i moj dziadek przeżył właśnie dlatego, ze nie miał pasów zapiętych, bo gdyby miał, to zostałoby z niego mielone co najwyżej.
Zgłoś
Avatar
kuba123454 2022-06-13, 13:56
Staruszek jest maszynistą(ja z resztą też ,ale bez takich spektakularnych akcji jak na razie) wydzwonił w Astrę pośpiechem. 5 osób na pokładzie. Jeden jedyny gościu co to przeżył w trakcie uderzenie wyjebało go z auta na dobre 50m. Skubańca znaleźli w krzakach i to własnie dlatego ,że miał nie zapięte pasy. I tak zapinam
Zgłoś
Avatar
panar3 2022-06-13, 14:29 2
P12 napisał/a:

Ja jak szwagra babę opierdalalem ze dziecku nie zapina pasów ani nawet fotelika to jej wytłumaczenie było ze to tylko przecież kawałek.



Rozumiem, że wstyd przyznać że ma się durną siostrę. Dobrze to rozegrałeś. Masz Piwo.
Zgłoś
Avatar
Kosmodysk 2022-06-13, 19:18
Sprzedam tylna klapę i drzwi lewe tylne do takiej foki. Kolor srebrny. Będą pasować.
Zgłoś
Avatar
Kidl3r 2022-06-13, 20:13
Juzwa napisał/a:

ZapiąŁ nieuku ZAPIĄŁ!!! Co wy kurwa macie z tą odmianą przez przypadki? A może jesteś gówniarzem, który jeszcze nie przerabiał tego w szkole?
Pierdolicie o 500 plus minus jakby to były wasze pieniądze. Sami bierzecie zasiłki i zapomogi, a twardo pierdolicie o WASZYCH podatkach. CHUJ z wami!


Teraz to jebnę mądrość...
Denerwować się to znaczy tracić swoje zdrowie za czyjąś głupotę
Zgłoś
Avatar
picolo 2022-06-13, 20:40
To wygląda bardziej minus mama.
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2022-06-13, 20:46
htp napisał/a:

O 7 rano denerwować się z powodu braku jednej literki? Nie warto, taki ładny dzień się rozpoczął.



Chuja nie ładny dzień! Leje jak z cebra.
Zgłoś
Avatar
NataliaW 2022-06-13, 21:00 1
Po co te drzewa przy drogach? Ktoś wytłumaczy?
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2022-06-14, 0:42
A teraz mama zrobi ci samolocik
Zgłoś
Avatar
Frank_Lopez 2022-06-14, 1:28
Figlarz_ napisał/a:

Czy jest jakaś szansa, że wypadnięcie z samochodu jest dla niej lepszym rozwiązaniem niż pozostanie w aucie przypieta pasami? Może siedziała po lewej z tylu i dzięki katapultuje uratowała życie?
Taka mam tylko rozkmine



Dobre pytanie. Znam przypadek katastrofy dźwigu, który przewrócił się na zwyżkę z dwójką pracowników. Paradoksalnie ten, który nie był przypięty liną i urządzeniem samohamownym odfrunął i jakimś cudem przeżył, ten który miał wszystko zgodnie z bhp zginął.
Zgłoś
Avatar
Kałdi 2022-06-14, 1:35
To najgorszy widok, jaki można ujrzeć w wypadkach komunikacyjnych
Zgłoś
Avatar
KosmatyHui 2024-01-15, 23:58
Nie no kurwa, bo jeszcze grubsze te drzewa przy drodze.
Zgłoś