18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 20:16
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:18
🔥 Środkowy palec - teraz popularne
🔥 Macanie chleba w supermarkecie - teraz popularne
Latajacy Artem
Marian_Koniuszko • 2024-10-19, 0:15
Wydarzyło się 18 października 2024 r. w Bolszoj Kamen, Kraj Nadmorski, Rosja

Mężczyzna zidentyfikowany jako Artem wrócił do domu pijany. Żona nie wpuściła go do środka.
Postanowił spróbować dostać się do środka przez okno na 13 piętrze.
Niestety poślizgnął się i upadł, niemal uderzając przechodzących ludzi.
Artem zginął na miejscu.

Zmieniono 1 razy Zgłoś
Avatar
Donney 2024-10-19, 0:24 3
A mógł zostać w barze i dalej pić.
Zgłoś
Avatar
WKND 2024-10-19, 0:24 1
Wypchają słomą, będzie idealna kukła na zgniłozachodnie halloween.

______________

"Aby dowiedzieć się kto Tobą rządzi, sprawdź kogo nie wolno Ci krytykować"
Voltaire
Zgłoś
Avatar
SprytnySkurwiel 2024-10-19, 0:26 2
Nieźle poleciał ale...

Zgłoś
Avatar
AlbertoNihilo 2024-10-19, 0:31 5
Kurwa... Komentarze na poziomie dzieci z podstawówki. Ja pierdolę.
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2024-10-19, 0:40
Wódko pozwól żyć
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2024-10-19, 1:25 5
Nie znoszę takich kurwiów. No ten szczęśliwie uniknął zamordowania kogoś przy okazji samobója, ale ledwo co. Jak ja poważnie rozważałem taką decyzję raz w życiu, to co najwyżej skończyło by się to opóźnionym pociągiem. Nawet myślałem o tym, co by oszczędzić konduktorowi zmartwień i flashbacków i przykryć się jakąś mocno liściastą gałęzią i położyć szyję na torach. W środku nocy. Może nawet by się nie zatrzymał. A te gnoje nic, a chuj skoczę sobie, jak ktoś inny zginie to już jego rodziny problem. Dla takich powinno istnieć piekło po śmierci. Choćby na 100 lat uwięzienie w nim.

______________

Musi to na Rusi, a w Polsce JAK-KTO-CHCE!!!
Zgłoś
Avatar
Espen 2024-10-19, 2:36 3
Hmm, Artem zapomniał że nie jest już w Metrze i poleciał. Za dużo promieniowania i herbatki z grzybów z WOGNU.
Zgłoś
Avatar
Nome 2024-10-19, 4:25 2
ruskie okno mają to do siebie, że się z nich wylatuje

______________

ja tu leczę nadwrażliwość
Zgłoś
Avatar
P4GER 2024-10-19, 5:55
Trzeba było nie chlać
Zgłoś
Avatar
Gieros35 2024-10-19, 6:04 3
Mors_Nigra napisał/a:

Nie znoszę takich kurwiów. No ten szczęśliwie uniknął zamordowania kogoś przy okazji samobója, ale ledwo co. Jak ja poważnie rozważałem taką decyzję raz w życiu, to co najwyżej skończyło by się to opóźnionym pociągiem. Nawet myślałem o tym, co by oszczędzić konduktorowi zmartwień i flashbacków i przykryć się jakąś mocno liściastą gałęzią i położyć szyję na torach. W środku nocy. Może nawet by się nie zatrzymał. A te gnoje nic, a chuj skoczę sobie, jak ktoś inny zginie to już jego rodziny problem. Dla takich powinno istnieć piekło po śmierci. Choćby na 100 lat uwięzienie w nim.



Czytałeś opis? Potrafisz czytać ze zrozumieniem?
Zgłoś
Avatar
72aweM 2024-10-19, 9:13 2
Żonka pewnie zadowolona, że go nie wpuściła
Zgłoś
Avatar
Pathron 2024-10-19, 9:17 1
Hehe, i jednego artema mniej 😄
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2024-10-19, 9:44
Gieros35 napisał/a:

Czytałeś opis? Potrafisz czytać ze zrozumieniem?



Hahaha, nie, akurat ten jeden raz nie przeczytalem. Ale nie spalem wtedy juz od prawie 30 paru godzin wiec szczerze wyjebane jajca.

______________

Musi to na Rusi, a w Polsce JAK-KTO-CHCE!!!
Zgłoś
Avatar
Qba_123 2024-10-19, 10:23
Jak Ravgor
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie  
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów