18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 46 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
MrBanankiewicz 2022-08-20, 13:46
Halman napisał/a:

smutny efekt 500 plus; od zajebania karaluchów bez należytej opieki, spłodzonych nie z miłości, z chęci wychowania wartościowego człowieka ale jako kurwy do czerpania z nich korzyści finansowych,...



Nie każdy jest chowany pod kloszem. Ja na przykład byłem dokładnie takim samym karaluchem odpierdalającym jeszcze bardziej niż te dzieciaki. Były używki, przestępstwa i akcje które Ty prawdopodobnie widziałeś tylko na sadolu a i tak myślałeś że fake. I wiesz co? Cieszę się że właśnie takie dzieciństwo miałem. Bo wszedłem w dorosłe życie bez poczucia że coś mnie ominęło i bez potrzeby dalszego odpierdalania. I wierzę że to ukształtowało mój charakter dzięki czemu teraz osiągam sukcesy bo potrafię zachować zimną krew i podejmować ryzyko. Gdyby mamusia mnie codziennie przytulała i głaskała prawdopodobnie byłbym jebaną pizdą którą paraliżuje jakakolwiek dawka adrenaliny. Pewnie siedziałbym w domu obrażając odważniejszych od siebie od motopizd i dowartościowywał się tym że udało się dostać dużo piw od tych sadolowych zjebów.
Zgłoś
Avatar
Querseusz 2022-08-21, 12:30
O kurwa Dewey z Malcolma



Zgłoś