18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Zlotyetauran 2020-11-27, 0:04
Ale tak bez telemarka xD
Zgłoś
Avatar
robsonx79 2020-11-27, 0:11
panzerwafel napisał/a:

Też błąd. Pozbawić majątku, odebrać obywatelstwo i wymazać ze wszystkich akt oprócz mordy i śladu DNA z zakazem wstępu do kraju. Potem dać proste szmaty więzienne, łupinkę i wiosło i na wody międzynarodowe - niech se radzi.



Majątku sam się pozbawił. Nie obejmuje go żadne ubezpieczenie więc będzie musiał pokryć koszty. Polecam sprawdzić, ile kosztuje nawet prosta sygnalizacja, można się zdziwić...
Zgłoś
Avatar
Attero132 2020-11-27, 1:12
Tego śmiecia pewnie nawet nie stać na pokrycie szkód które zrobił
Zgłoś
Avatar
happyface 2020-11-27, 1:23 1
Piwko za KoRn, Paranopid and Aroused gdyby ktoś szukał. Zajebał idealnie do rytmu
Zgłoś
Avatar
purunkpustunk 2020-11-27, 1:33 1
Raz się zyje. Może młody, to się szybko wyliże, respekt na dzielni u patologii socjalnej, i do tego będzie miał co wnukom pokazywać. Oczywiście jeśli będzie miał mały współczynnik inteligencji by je spłodzić. Bo ludzie z wysokim IQ bardzo niechentnie płodzą dzieci.
Zgłoś
Avatar
niklot 2020-11-27, 2:43
Pewnie sobie wstrzyknął tę marihuaninę dożylnie, razem z osoczem i odleciał na zielonym.
Zgłoś
Avatar
mazga50 2020-11-27, 4:58 2
christoff napisał/a:

To musiał być konkretny gruz skoro silnik tak łatwo się zdemontował.



On zanim wszedł w kadr już coś zaliczył przednim podwoziem i silnikiem (pewnie jakiś duży kamień lub betonowy pachołek), więc niekoniecznie gruz. Tzn. gruz po tym locie na 100%.
Zgłoś
Avatar
35i 2020-11-27, 5:05 1
ghor napisał/a:

jednej wieśvagenozy mniej na ulicy



O, mamy tu hondziarza.
Zgłoś
Avatar
grzesio1712 2020-11-27, 7:31
purunkpustunkpurumkpunk napisał/a:

Raz się zyje. Może młody, to się szybko wyliże, respekt na dzielni u patologii socjalnej, i do tego będzie miał co wnukom pokazywać. Oczywiście jeśli będzie miał mały współczynnik inteligencji by je spłodzić. Bo ludzie z wysokim IQ bardzo niechentnie płodzą dzieci.



40 lat gość ma i od jakiegoś czasu ma zabrane uprawnienia (chyba za jazdę po używkach/alkoholu).

mazga50 napisał/a:

On zanim wszedł w kadr już coś zaliczył przednim podwoziem i silnikiem (pewnie jakiś duży kamień lub betonowy pachołek), więc niekoniecznie gruz. Tzn. gruz po tym locie na 100%.



Dwa krawężniki są wyrwane z asfaltu. Najechał na nie czołowo.
Zgłoś
Avatar
GrazynaKowalczyk 2020-11-27, 8:41
jakiej firmy ten słup? Bardzo zaintrygowała mnie jego wytrzymałość
Zgłoś
Avatar
Prof._Kot_Budd 2020-11-27, 10:17
GrazynaKowalczyk napisał/a:

jakiej firmy ten słup? Bardzo zaintrygowała mnie jego wytrzymałość



To jest słup firmy "Łup !"
Zgłoś
Avatar
dejnozłotekendriu 2020-11-27, 14:36
Kurwa szkoda słupa ....
Zgłoś
Avatar
djpyza 2020-11-27, 20:32
moje miasto takie piękne ^^^ do tego ten zjebany zakręt na tym skrzyżowaniu xd
Zgłoś
Avatar
Gipson1991 2020-11-27, 23:06
Radbug napisał/a:

Pierdolony skurwiel i zbrodniarz. Zachciało mu się wypalić 1 blancika z marihułaniną i mamy efekty!!!



To nie blancik tylko feta.
Zgłoś
Avatar
Skurax 2020-11-28, 2:40 1
zwierzak30 napisał/a:

Jeszcze kurwa w życiu nie widziałem kierowcy po blancie,co by chciał przekroczyć prędkość,jakąkolwiek. :)Sam osobiście jestem za absolutnym zakazem prowadzeniu pojazdów,po jakichkolwiek używkach. Ale w Niderlandach po robocie poranną trasę, robiliśmy o 30 minut dłużej.
Jarałeś kiedyś ?
A może tak jak Jarosław będziesz się zastanawiał.Czy marychuana jest z konopi,czy z czegoś innego.
Expert w dupę lepszy.


Ty wcale nie jesteś lepszy, typ napisał sarkastycznie "marihułaniną" a ty się odpalasz jak Reksio na szynkę.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie