18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Roszp 2012-11-03, 15:16 6
A kto się nie zgadza ten leming, nie?
Zgłoś
Avatar
JedzMojLagier 2012-11-03, 16:01 3
porownac drzewo do latarni, geniusz .... wejdz na harda i zobacz jak ladnie sie auta owijaja na drzewach one nie ustepuja nawet samolotom
Zgłoś
Avatar
Magik2501 2012-11-03, 16:29 3
@JedzMojLagier
Auto waży jedną tonę (około).
Taki samolot waży w granicach 80-100 ton.

Zresztą ostatnio był wypadek, gdzie samolot spadł w las i wykarczował 150 metrów drzew (nawet jakiegoś kwejka, srejka czy inne demoty ktoś to wrzucił widziałem). Tupolewa zmasakrowała jedna brzoza.

@Roszp
No w sumie tak, lemingami nazywa się ludzi bezrefleksyjnie łykających medialną papkę, także się łapie.
Zgłoś
Avatar
Adenozynotrifosforan 2012-11-03, 16:43 4
@Magiku2501 nie wiem czy zauważyłeś ale auto ma o wiele grubszą PROPORCJONALNIE obudowę niżli poszycie samolotu, a na dodatek poszycie samolotu jest zbudowane z lekkich stopów aluminium - a mimo to że auto jest proporcjonalnie "twardsze" to i tak jak ktoś wcześniej napisał "owija" się wokół drzewa, które stoi prawie nietknięte. Nie zapominaj też że pod maską samochodu jest kilkudziesięcio kilogramowy silnik z metalu -,-, w skrzydle pod cienką warstwą aluminium jest paliwo - więc jak najbardziej jest możliwe że brzoza rozchrzaniła skrzydło, które mimo już nawet małych odkształceń traci swoje właściwości.
Zgłoś
Avatar
JedzMojLagier 2012-11-03, 16:47 2
Magik2501 napisał/a:

@JedzMojLagier
Auto waży jedną tonę (około).
Taki samolot waży w granicach 80-100 ton.

Zresztą ostatnio był wypadek, gdzie samolot spadł w las i wykarczował 150 metrów drzew (nawet jakiegoś kwejka, srejka czy inne demoty ktoś to wrzucił widziałem). Tupolewa zmasakrowała jedna brzoza.

@Roszp
No w sumie tak, lemingami nazywa się ludzi bezrefleksyjnie łykających medialną papkę, także się łapie.



Tak wlasnie mi sie wydawalo ze samolot wazy wiecej niz samochod ;D A tupolewa nie zmasakrowala brzoza, ona tylko zapoczatkowala cala katastrofe, byla pierwsza rzecza w ktora uderzyl samolot, a zaraz po brzozie bylo cale mnostwo innych drzew i wreszcie cos czemu samolot nie mogl sie oprzec - grunt.
Zgłoś
Avatar
Autor 2012-11-03, 21:45 3
JedzMojLagier napisał/a:

porownac drzewo do latarni, geniusz .... wejdz na harda i zobacz jak ladnie sie auta owijaja na drzewach one nie ustepuja nawet samolotom



No rzeczywiście masz rację!



NOT!
Zgłoś
Avatar
ButcheredAtBirth 2012-11-03, 23:04 3
Kolejni jebani naukowcy się znaleźli..

Ja tam nie wiem, czy była to brzoza, czy trotyl, czy kurwa bóbr zwalił na ten samolot drzewo, ale na pewno nikt mi nie wmówi, że w sprawie zniszczonego samolotu wrak tego samolotu nie jest dowodem.. I już wszystkie durne żarty na ten temat zaczynają mnie na równi wkurwiać, jak cała ta tragifarsa nazywana "śledztwem"..
Zgłoś
Avatar
maxqi 2012-11-04, 7:10
to na poważnie czy po prostu jestes debilem ?
Zgłoś
Avatar
Cyrk 2012-11-04, 8:27 4
Cytat:

No w sumie tak, lemingami nazywa się ludzi bezrefleksyjnie łykających medialną papkę, także się łapie.

Ze strony kolesia, który uważa PiS za partię prawicową i wierzy z teatrzyk zwany "PiS i PO są przeciwnikami", takie zdanie brzmi jak następny poziom hipokryzji...
Zgłoś
Avatar
MareKSG 2012-11-04, 8:35
Szczerze to ta tragedia uświadamia mi jak ciemnym narodem są Polacy - jak wiadomo takim lepiej się rządzi. Chuj, że pełno samolotów ścinało taki lasek jak zapałki, bo przecież skoro samochód rozwali się na drzewie to samolot rozwali się na milion kawałków po spotkaniu z brzozą. Wiem, że zazwyczaj frajerzy uciekają z Polski do Niemiec lub gdziekolwiek indziej ale jak tu walczyć o normalność skoro tylu debili widać na każdym kroku.
Zgłoś
Avatar
wudun 2012-11-04, 8:42 1
OK. Przyjmijmy na tą chwilę że za zamachem stoi Tusk. Pytanie po co?
L. Kaczyński nie miał szans na wygraną(coraz bardziej prawdopodobne było to że nie wejdzie do 2 tury).
Według sondaży PIS miał mniej niż 20 procentowe poparcie a PO według ostatnich sondaży przed katastrofą mogło rządzić samodzielnie.

Co do wypadku. Nie wiem czy to zamierzone pomyłki z waszej strony ale, z tego co wiem to brzoza nie zniszczyła samolotu. Doprowadziła do jego urwania(skrzydła). Gdyby samolot nie odwrócił się do góry brzuchem prawdopodobnie by wylądował.

@Autor czego ma dowodzić twój filmik? Chyba jedynie tego że samolot jak wpadnie w drzewa to wybucha.

Nie wiem czy macie świadomość ale w tamtym rejonie miała miejsce największa bitwa pancerna 2 wojny światowej. Wątpię również że rosjanie jakoś specjalnie ten teren oczyścili z resztek pocisków. W Polsce jestem w stanie wskazać miejsce gdzie mierniki dostają jobla(nic tam już nie ma bo powywozili ale ziemia jest skażona)
Zgłoś
Avatar
zderealizowany 2012-11-04, 9:01
Cały czas pierdolicie jaki to rząd zły, niedobry i ogólnie fe. A jak przyjdzie co do czego i część tego rządu wyjebie w powietrze w jakimś wesołym autobusie to jesteście wielce oburzeni, że zamach. Widać prawdziwi patrioci, bo Polakowi nie dogodzisz...
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2012-11-04, 9:05
Magik2501 napisał/a:


Zresztą ostatnio był wypadek, gdzie samolot spadł w las i wykarczował 150 metrów drzew (nawet jakiegoś kwejka, srejka czy inne demoty ktoś to wrzucił widziałem). Tupolewa zmasakrowała jedna brzoza.



Ale nie lądował do góry "nogami"!!! Nie widzisz zasadniczej różnicy? Kadłub samolotu nie ma praktycznie żadnej wytrzymałości w górnych partiach bo nie jest przystosowany do takiego lądowania, natomiast lądowanie na brzuchu to standardowa procedura przy braku podwozia i każdy samolot musi coś takiego przetrwać, co zresztą widzieliśmy rok temu, gdy samolot Lotu tak lądował na lotnisku w Warszawie. Gdyby kpt. Wronie zamarzyło się wylądować na płycie lotniska do góry nogami to GWARANTUJĘ ci, że z samolotu by nic nie zostało.

Co do latarni, to są one projektowane tak, by przy zderzeniu z pojazdem wyginały i przewracały się pochłaniając energię uderzeniową pojazdu. Teraz nie stawia się już przecież żelbetowych słupów, tylko bardzo przemyślane konstrukcje, które są tak projektowane, że nawet łamać mają się na odpowiedniej wysokości, tak by góra nie spadła na samochód, tylko poza niego.
Zgłoś
Avatar
p................6 2012-11-04, 9:42
nie dyskutujcie z naladowanymi bredniami o pancernych brzozach debilami-- bo inaczej nazwac ich nie mozna

ci ludzie maja w dupie prawa fizyki w dupie maja ze mozna w internecie zobaczyc i efekty wypadkow lotniczych i efekty uderzen w drzewa

to naszpikowani bredniami troglodyci ktorzy jeszcze maja czelnosc wyzywac innych od niemyslacych

to jest dopiero stado baranow prowadzonych na sznurku jedynie slusznej wersji. i niech zaden diota nie probuje polemizowac bo teksty o pancernej brzozie to kolejna zagrywka propagandowa powtarzana przez takich co mozgi odlaczyli juz dawno.

dla myslacych polecam fora chociazby lotnicze

up.taki magik jak widac nie widzi roznicy nie wysilil sie by poznac te PRawdopodobne hipotezy za to lyka jak pelikan brednie o tupolewie ze stali brzozie i drzewach gnocych sie jak zboze. Moze taki inteligent zobaczy co zostalo po katastrofie w lesie kabackm tam jakos drzewa nie chcialy klasc sie jak trawa
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie