18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Latawiec
Acho • 2009-09-22, 23:20
Coś mniej śmiesznego tym razem, ale ja się prawie popłakałem...

Cytat:

Jeśli ktoś nie czytał jeszcze tekstu pt "Latawiec" to niech się nie przejmuje. I tak będzie wiedział, o co chodzi w filmie
Jakby kto nie wiedział o co chodzi - poniżej zobaczycie pierwszą na świecie ekranizację notki bloga. Konkretnie mojej notki:)
Słuchajcie, są dwie sprawy zanim zaczniecie oglądać.

Pierwsza - ja tego filmu też jeszcze nie widziałem, bo nawet gdy piszę te słowa jeszcze go nie ma na serwerze. Wiem tylko, że mój głos nie brzmi jak typowa narracja, tylko jakbym siedział z kumplami i opowiadał jakąś historię, więc się nie czepiać mej marnej wymowy. Tzn. widziałem kawałek, w sumie samą końcówkę i podobało mi się.

Druga sprawa - oglądając, pamiętajcie, że wszystko to zrobił 18-latek wespół z grupą znajomych. On nie jest Wajdą, nie miał kasy, wszystko zrobili w ramach własnych środków oraz bezinteresownej pomocy wielu ludzi, których niezmiennie przekonywali jednym sposobem: podsuwali im tekst Latawca do przeczytania.

No i trzecia sprawa - ten film podobno podobał się ludziom, którzy go widzieli, więc nawet jeśli wam nie przypadnie do gustu, oszczędźcie dzieciaka. Ile on się za mną najeździł, żeby mnie przekonać, ile maili napisał, ile razy dzwonił... Naprawdę. Żadna kobieta za mną tak nie latała, żadnej tak na mnie nie zależało.
Cholera, to w sumie smutne.

Dość.
Oglądamy.



dailymotion.pl/video/xakj83_latawiec-the-movie_creation

Źródło
Zgłoś
Avatar
esperus_rex 2009-09-23, 1:44
chyle czolo bardzo nisko:)
Zgłoś
Avatar
Rafq 2009-09-23, 2:31
Przyszedl Hitler i zabrał dzieci do gazu :7
Zgłoś
Avatar
k................5 2009-09-23, 12:06
Świetny film, wspaniale opowiadanie. Gratulacje.
Zgłoś
Avatar
MrNirek 2009-09-24, 11:17
bardzo fajny film poruszający sercem...
pzdr...
Zgłoś
Avatar
A................N 2009-09-24, 12:58
A na ironię dostał tylko 4 piwa w 2 dni a niekiedy totalnie gówniany upload dostaje znacznie więcej.
Zgłoś
Avatar
A................t 2009-09-24, 14:25
Acho, dzięki...
Zgłoś
Avatar
minkabletka 2009-09-24, 16:14
super film... aż łezka się zakręciła w oku...
Zgłoś
Avatar
Amynue 2009-09-24, 19:47
Co za syf, jak mogłeś to nam pokazać Acho?
Zgłoś
Avatar
A................t 2009-09-25, 12:51
Amynue,
Zgłoś
Avatar
~Mieszek_Kiler 2011-10-03, 19:13
Chylę czoła przed twórcą tego filmu, poważnie się wzruszyłem. Ale... Wydaje mi się, że ten portal nie służy do wrzucania tego typu filmów... Nie wiem, może to moje bezmózgie wypaczenie, ale bądź co bądź, ja tu osobiście wchodzę po to, by się w jakiś sposób rozerwać. Pozdrawiam. NieBrzydki Janek - Kameralnie
Zgłoś