18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
nowynick 2022-02-01, 19:58 1
No i mam dylemat z globalnym ociepleniem. Dla jednych oznacza, że mają lawiny błotne czy huragany, a dla mnie, że nie muszę skrobać samochodu od października do kwietnia....

Żartowałem. Jebać Ekwador, najwyżej mandarynki zacznę chodować w ogródku...
Zgłoś
Avatar
CrookerS 2022-02-01, 20:48 13
nowynick napisał/a:

No i mam dylemat z globalnym ociepleniem. Dla jednych oznacza, że mają lawiny błotne czy huragany, a dla mnie, że nie muszę skrobać samochodu od października do kwietnia....
Żartowałem. j***ć Ekwador, najwyżej mandarynki zacznę chodować w ogródku...



Racja, aczkolwiek lawiny blotne to nie dokonca efekt globalnego ocieplenia.

Przede wszystkim to wina tych miejscowych dzbanow. Z racji tego ze wypierdalaja lasy (teren gorzysty ) i gleba ze skal zostaje zmyta bo korzenie juz jej nie trzymaja. U chinoli to samo. Czlowiek jest najwiekszym pasozytem ziemi i natura probuje walczyc z tym gownem
Zgłoś
Avatar
skaza71 2022-02-01, 20:56 3
Na chuj im tyle błota, nie mają na co kasy wydawać.
Zgłoś
Avatar
Wiesiek123 2022-02-01, 21:56
Albo błoto albo szambo wyjebało
Zgłoś
Avatar
kooloo 2022-02-01, 23:34 5
Nie to tylko trzaskowski zostal prezydenten Ekwaodu i zarzadzil swoj popisowy numer .
Zgłoś
Avatar
lesku73 2022-02-01, 23:47
Przejebane mają, nie dość że bieda jak w Polsce to im jeszcze rzeki błotne ulicami zapierdalaja
Zgłoś
Avatar
Tuco 2022-02-02, 0:26 1
skaza71 napisał/a:

Na chuj im tyle błota, nie mają na co kasy wydawać.

Jesteś przykładem tego, że spora część ludzi gada żeby gadać, a nie mówi żeby coś powiedzieć. Byle śmiesznie, nawet jeśli bez płytkiego sensu.
Zgłoś
Avatar
CoJaTamKurwaWiem 2022-02-02, 3:00 1
Tuco napisał/a:

Jesteś przykładem tego, że spora część ludzi gada żeby gadać, a nie mówi żeby coś powiedzieć. Byle śmiesznie, nawet jeśli bez płytkiego sensu.



A w której kategorii umieścisz swój komentarz...?
Zgłoś
Avatar
silas78 2022-02-02, 3:45
CoJaTamKurwaWiem napisał/a:

A w której kategorii umieścisz swój komentarz...?



'obserwator-refleksyjny' bym obstawiał, ja też raz na miesiąc tak pouczam, a taką regułę sobie wprowadziłem, bo inaczej byłbym sam bełkotnikiem.
Zgłoś
Avatar
Tuco 2022-02-02, 8:45
CoJaTamKurwaWiem napisał/a:

A w której kategorii umieścisz swój komentarz...?



Nie wspomniałem o żadnej kategorii. Ty też masz swoje przytyki, nie bądźmy proszę cyniczni
Zgłoś
Avatar
m................l 2022-02-02, 10:01
O kurde, od dziś jeżdżę tylko rowerem i pije z papierowych słomek. Uratujmy od zagłady ekologicznej tych ludzi, w narodzie siła przyłączajcie się bo i my zginiemy
Zgłoś
Avatar
Kalmar 2022-02-02, 12:23
Chłop w 25 sekundzie dobrze się bawi i turla w błotku beztrosko .
Zgłoś
Avatar
Qunda 2022-02-02, 12:26
Toć w sumie
Zgłoś
Avatar
CoJaTamKurwaWiem 2022-02-02, 19:10
Tuco napisał/a:

Nie wspomniałem o żadnej kategorii. Ty też masz swoje przytyki, nie bądźmy proszę cyniczni



Sam jesteś cynikiem. Ja na niczyje komentarze nie narzekam.
Zgłoś