18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:56
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 13:07
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Samudaripen 2017-03-01, 20:09 3
Podobno mają też być o smaku zagłodzonego polaczka, nie potrafię się doczekać.
Zgłoś
Avatar
mygyry 2017-03-01, 20:54 16
Najgłupszy pomysł wszech czasów, zrobić chipsy o smaku mydła
Zgłoś
Avatar
Bakejaja 2017-03-01, 21:42 12
Samudaripen nie potrafisz się doczekać bo musisz na końcu komina na rodzinę zaczekać. Zapamiętaj brudasie z pejsami
Zgłoś
Avatar
The_Generat 2017-03-01, 22:10 32
słabe

powinno być pej's nie lay's, jakieś hasło typu "ten smak czyni wolnym"

tak bez polotu trochę
Zgłoś
Avatar
dwroland 2017-03-01, 23:58
A fe. Kto normalny je mydło?
Zgłoś
Avatar
PanKukuruźnik82 2017-03-02, 2:03
Ale mam szsczęscie żę urodziłem się Polakiem !
Zgłoś
Avatar
Lysack 2017-03-02, 2:04
The Generat, o tym samym pomyślałem. Bo przy takiej inwencji twórczej autora, aż dziw, że nazwy nie zmienił na "żyd's" i nie znalazł więcej miejsc gdzie można tego żyda wcisnąć.

A przecież jest tyle możliwych aluzji i przekazów. Niekoniecznie musi to być od razu Hitler, Żyd czy gwiazda dawida na opakowaniu. W miejscu określenia smaku wystarczyłoby samo mydło, a gdyby jeszcze było opakowane w pasiak, to już w ogóle dostarczyłoby iście sadystycznego wydźwięku. Do tego jeszcze 70% mniej populacji i jakiś kreatywny smak dymu z komina i byłoby doskonale.
Zgłoś
Avatar
dmnkzl 2017-03-02, 2:18
"Żydzi prosto z pieca" o smaku "pieczonego żyda". Jak mam spróbować kiedy nigdy nie jadłem? Chyba będę musiał wybrać się do A/B w Oświęcimiu.
Zgłoś
Avatar
Psowaty 2017-03-02, 3:18 3
Zabawne jak Holokaust.
Zgłoś
Avatar
radek225 2017-03-02, 8:53
Jak już wklejqwsz wrzuty że Siejka, to byś zamazał w tym przypadku źródło. W padnie zajęło by Ci to 30 sekund.
Zgłoś
Avatar
huehuehuehuehuehue 2017-03-02, 9:25
radek225 napisał/a:

Jak już wklejqwsz wrzuty że Siejka, to byś zamazał w tym przypadku źródło. W padnie zajęło by Ci to 30 sekund.



Zgłoś
Avatar
Heulyn 2017-03-02, 9:43 3
Autorom takich spierdolonych śmieszków jakoś umyka fakt, że Polacy byli współofiarami i również trafiali "do pieca". Poza tym sprowadzanie tematu zagłady do mordowania samych Żydów wpisuje się w obecną propagandę zawłaszczania holokaustu przez lobby żydowskie i wysuwania na tej podstawie roszczeń wobec Polski. Trudno się dziwić że opinia publiczna na świecie to łyka, skoro świadomość tematu nawet w samej Polsce jest taka jak widać...
Pomijając już to, jak trzeba być wypranym z rozumu i godności człowieka, żeby śmieszkować z ludobójstwa jakiegokolwiek.
Zgłoś
Avatar
KillerLaugh 2017-03-02, 9:53 1
dmnkzl napisał/a:

"Żydzi prosto z pieca" o smaku "pieczonego żyda". Jak mam spróbować kiedy nigdy nie jadłem? Chyba będę musiał wybrać się do A/B w Oświęcimiu.


To to samo co prażona cebula, ale dodatkowo czosnkiem zajeżdża.
Zgłoś
Avatar
The_Generat 2017-03-02, 10:17 1
Heulyn - pierdolisz głupoty, takie nabijanie się z żydów jest po prostu jedynym sposobem wyrażenia swojego sprzeciwu przeciwko temu że robią żydzi z historią, oskarżaniem Polaków, roszczeniami czy swoją geopolityką. Jesteś idiotą jeśli twierdzisz, że to jeden z powodów roszczeń i opinii światowej bo co ? gdyby nie było takich "śmieszków" to roszczeń też by nie było albo by to w jakiś sposób wpłynęło na nauczanie w usa, gdzie to Polaków się stawia jako nazistów a niemieckie kurwy mówią, że to one były pierwszymi ofiarami nazizmu.

pomijając to co napisałem, są jeszcze amatorzy wirtualnych piwek co to pierdolną takiego crapa na sadolu i żyją tym przez tydzień w gimnazjum na fali narodowego "fejmu"
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie