18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Cytat:

Alan Colie, który postrzelił dowcipnisia z YouTube'a w centrum handlowym w Wirginii, został uniewinniony
Strzelanina miała miejsce 2 kwietnia w Dulles Town Center, na zachód od Waszyngtonu





źródło: news.sky.com/story/alan-colie-man-who-shot-youtube-prankster-at-virgin...
Zgłoś
Avatar
żmij 2023-10-01, 12:08 15
inż_Karwowski napisał/a:

Tak, bo miał michałku obowiązek zachować szczególną ostrożność zwłaszcza jak wyprzedzał przy prędkości 91,km/h wraz z rodziną.
Niby jeździsz po autostradzie!
Mi nie szkoda takich jak wy. Im więcej Was zginie za blokowanie lewego pasa tym lepiej dla mnie!



Żegnam, nie będę dyskutował z jakimiś zjebami.
Zgłoś
Avatar
darek1234 2023-10-01, 12:10 9
inż_Karwowski napisał/a:

Tak, bo miał michałku obowiązek zachować szczególną ostrożność zwłaszcza jak wyprzedzał przy prędkości 91,km/h wraz z rodziną.



Poważnie to piszesz, gdzie błądzisz myślami, bo chyba za bardzo odjechałeś? Kierowca spalonego pojazdu miał zachować szczególną ostrożność, a bandyta w BMW nie musiał? Ja pierdolę...
Zgłoś
Avatar
juhc_nimda 2023-10-01, 12:10 12
o kurwa. Koles postrzelił kolesia w stanach a tu jebane dekle zjechali na temat wypadu w polsce. Ja pierdole same pojeby. Brakuje jeszcze pis, po, konfy, alumioiowych czapeczek i płaskoziemców.

Aha. I broń powinna być doastepna żeby własnie eliminowac takich delki jak te na zdjeciu.
Zgłoś
Avatar
żmij 2023-10-01, 12:11
Zgłoś
Avatar
Res0r 2023-10-01, 15:44 1
juhc_nimda napisał/a:

o kurwa. Koles postrzelił kolesia w stanach a tu jebane dekle zjechali na temat wypadu w polsce. Ja pierdole same pojeby. Brakuje jeszcze pis, po, konfy, alumioiowych czapeczek i płaskoziemców.
Aha. I broń powinna być doastepna żeby własnie eliminowac takich delki jak te na zdjeciu.



Przez chwilę myślałem że tylko ja widzę tę zmianę tematu.
Kolejna rzecz to ten "kierowca BMW". Jest ujawnione jego imię i nazwisko ale już zawsze gościu będzie miał przydomek "kierowca BMW". Spierdoliny nie widzą jak są manipulowane i robienie z marki BMW na siłę negatywnego odbioru. Jakby jechał Skodą, Kią albo Volvo to pewnie nikt by mu takiego przydomku nie nadał. Żal.
Zgłoś
Avatar
żmij 2023-10-01, 17:05 8
Res0r napisał/a:

Spierdoliny nie widzą jak są manipulowane i robienie z marki BMW na siłę negatywnego odbioru



Zgłoś
Avatar
Yolanda 2023-10-01, 20:42
Z "it's a prank bro" zrobiło się "don't fuck with me".
Zgłoś
Avatar
Hedonistyczny 2023-10-02, 0:58
Niestety jewtuber przeżył.
Zgłoś
Avatar
willoo 2023-10-03, 1:40
Zarzut przekroczenia obrony własnej został oddalony, ale dalej grozi mu od 2 do 8 lat za użycie broni w miejscu publiczym.
Zgłoś
Avatar
żmij 2023-10-04, 8:35
willoo napisał/a:

Zarzut przekroczenia obrony własnej został oddalony, ale dalej grozi mu od 2 do 8 lat za użycie broni w miejscu publiczym.



No i to chyba pozostaje w zgodzie z ich prawem, nieprawdaż?
Zgłoś