18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:14
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 11:08
Lecenie w chuja
~Velture • 2017-11-27, 8:02
Zajebisty przykład lecenia w chuja przy wyprowadzaniu hajsu za posiłki...
Pewnie tak samo są wydawane pieniądze z różnych fundacji na te rzekome studnie i szkoły w Afryce.

Miejsce przekrętu: Kolumbia.

Ciekawe ile szelestu przytuliła dyrekcja tej szkoły za głodzenie dzieci.

Zgłoś
Avatar
nowynick 2017-11-27, 8:21 53
kiedyś jeszcze na studiach pracowałem parę miesięcy jako kierownik stołówki, z miejsca powiedziano mi, że to co wpłacają dzieci w całości idzie na ich jedzenie.... No to kurwa na bogato, za te 4 zł dało się spokojnie zamówić mięsiwo, dodatki no i owoc czy jakiś jogurt na deser CODZIENNIE. Rodzice sami przyłazili chwalić, że wreszcie dzieci zadowolone z posiłków. Po pierwszym kwartale podsumowanie... równo 3,98/osoba/dzień no i... ochrzan od dyrektorki, że szastam hajsem na prawo i lewo, bo za poprzedniego kierownika wychodziło 3,20 i była kasa na "inne rzeczy potrzebne w szkole" (na te wykłada kuratorium i w zasadzie nie idzie nic kupić bez ich zgody, tak więc te inne rzeczy to po prostu kradzież kasy ew. zakup jakiś gadżetów do dyrektorskiego biura). Jak posyłacie dzieciaki do stołówki i się zastanawiacie czemu kurwa jedzą jakieś kluski, gotowaną kiełbasę czy inne gówno oraz deser raz na ruski rok chociaż płacicie 5-6 zł dziennie (a jak prywaciarz wlazł na obiekt to po 10) to tak to właśnie działa...
Zgłoś
Avatar
garota 2017-11-27, 8:40 2
Hahahah pamiętajcie ludzie. Najgrubsze dzieciaki to te których matki pracują w szkolnych stołówkach. Żarcie za darmo w każdej ilości.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2017-11-27, 9:05 3

nie bardzo, resztki idą głównie dla psów pracowników szkoły, no chyba że się ma tak popieprzoną dyrę co tamta szkoła, o której piszę powyżej, wtedy resztki mięsne są segregowane, odkładane tygodniami, a potem w ramach przerwy świątecznej pracownicy stołówki robią dla dyrekcji pasztety na Wigilię (serio).
Zgłoś
Avatar
Gitte010 2017-11-27, 11:14 2
przez chwilę myślałem ze wpierdalają samo powietrze
Zgłoś
Avatar
Argeusz 2017-11-27, 17:27 3
Kurwa przykre to jest bardzo. Aż mi się żal tych dzieciaków zrobiło. Na zmasakrowane zwłoki mogę patrzeć, ale to co widzimy na filmie łamie mi serce.
Zgłoś
Avatar
d................k 2017-11-27, 20:45 2
Lepiej niż reprywatyzacja u kuhwa bufetowej
Zgłoś
Avatar
waloos 2017-11-27, 21:28
@nowynick mam wrażenie, że chyba nigdy w szkole nie pracowałeś. Po pierwsze to nie ma takiej posady jak kierownik stołówki, tylko jest intendent, który układa jadłospis i ogarnia hajs. Po drugie szkoły nie dostają żadnych pieniędzy z kuratorium, tylko z gminy czy z miasta. Po trzecie, to tenże intendent rozlicza się bezpośrednio u księgowych, dyrektor nie ma do tego dostępu. Dyrektor w ogóle nie ma nic wspólnego z finansami - to sekretarka jest odpowiedzialna za wypełnianie papierów ile dany nauczyciel zrobił godzin w miesiącu na podstawie plany zastępstw, który najczęściej wykonuje vicedyrektor, potem zanosi do księgowych, a one wysyłają raporty do gminy/miasta i tam robią przelewy na konta.
Po czwarte to szkoły w zasadzie swoich finansów nie mają, za prąd, gaz, pensje kucharkom płaci miasto/gmina dlatego jakiekolwiek wałki szybko by wyszły.

Jedyne wałki jakie na stołówkach się zdarzają, to kucharki i intendentki wynoszące mięsa czy inne produkty, albo korzystające z kuchni na swój własny użytek, tj pieczenie jakiś ciast i zabieranie do domu itp.

Masz pecha, bo mam w domu zastępcę dyrektora, więc wiem jak wygląda funkcjonowanie szkoły od tej drugiej strony. Na samym końcu i tak sprowadza się to do tego, że co szkoła to inne obyczaje i działa trochę inaczej.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2017-11-28, 8:45
Up

niech Ci będzie intendent, co na pewno każdy by tu zrozumiał różnicę . Co do pozostałych... po pierwsze pracowałem tam dobre 10 lat temu może się coś na lepsze zmieniło, po drugie Ochota nie otrzymuje kasy bezpośrednio z miasta czy gminy tylko z wydziału oświaty ochota, które dla uproszczenia nazwałem kuratorium, po trzecie intendent nie rozlicza się z księgowością (przynajmniej w tamtej placówce - robi to kierownik administracyjny (im większy chaos tym łatwiej wyprowadzać co nie? ). Kasa na jedzenie trafiała na osobne konto, starczy powiedzieć, że dostałem wytyczne nie więcej niż 3,5 na posiłek, ile było na koncie nie miałem w zasadzie wglądu (miał kierownik administracyjny i dyrektorka). Wyprowadzanie żarcia potwierdzam(kucharka próbowała wynieść ponad kilo schabu w majtach ), użytek własny ze sprzętu kuchennego jak najbardziej.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-11-28, 8:53 1
nowynick napisał/a:

Up

niech Ci będzie intendent, co na pewno każdy by tu zrozumiał różnicę


O kurwa dzięki za sprostowanie człowieku bo się prawie pogubiłem!
Zgłoś