18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 30 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
Dża 2014-03-02, 12:26 2
Prawda jest jedna jedyna i mówi tak:

Kto by nie rządził, zawsze lepszy będzie kto inny.
Jakoś jak PIS rządził, to wszyscy się z nich śmiali. Zaliczali wtopę za wtopą. Może mieli wiedzę polityczną, ale kompletnie nie radzili sobie w kwestiach normalnego życia mieszkańców. Byli kompletnie oderwani od rzeczywistości. Ja wiem, teraz "Tusk chuj". Ale wtedy koleś miał poparcie jak w jakimś komunistycznym państwie.
Przykład? Proszę:
W 2008 roku, PO miało 55% poparcia. PIS ponad połowę mniej - 25%. Nawet koalicja nie mogła im zagrozić.

Kiedy PO objęło władzę, to po paru latach wszyscy przypomnieli sobie jak za PIS-u było kolorowo.
Z Lecha Kaczyńskiego nagle robi się wybitnego polityka i eksperta, a z Donalda Tuska matoła i idiotę.
Nie było bezrobocia i żyło się lżej. Tylko jakoś tego nie zauważyłem. Żyje się tak samo ciężko. Pracuje tak samo.
Teraz wszyscy z wielkim HURRAAAA ruszą głosować na PIS. Za rok od ich wybrania będzie to samo. Jarosław Kaczyński będzie wyzywany od chujów, a cytowane będą słowa Donalda Tuska.

Tak się śmialiście z "Irlandii" w Polsce. Ja też miałem ubaw po pachy. Wyjdźcie z domów i zobaczcie ile się zmieniło. Byłem tydzień temu w Niemczech. Jest tylko jedna przepaść pomiędzy nami. I to nie technologiczna, bo nawet już w samochodach nie widać różnicy. Niemiec o swoje podwórko dba, a w Polsce przyjdzie gówniarz i napisze Ci na ścianie "JEBAĆ LECHA", bo to przecież nie jego.
Gdybyśmy bardziej dbali o to, co nasze na naszych własnych podwórkach było by inaczej.
I choćbyśmy byli w epoce kosmicznej, to i tak u nas będzie syf i zacofanie, bo problem siedzi w głowach patoli, których przybywa z dnia na dzień, a nie rządzących.

Gdybyśmy nie musieli utrzymywać całej zgrai nierobów i złodziei, wszystkim żyło by się łatwiej.
Ale tak nie będzie. Bo obcinając socjal tym darmozjadom, stracą od groma wyborców. Tracąc wyborców - tracą posady. I czy to będzie PIS czy to będzie PO - i tak zawsze będzie chujowo przez społeczeństwo.
W Państwie zrobi porządek ten, kto wprowadzi system zero tolerancji. System binarny 0-1. Albo coś jest, albo nie ma.
Zgwałciłeś? - Nie ważne czy 8 czy 90 latka. Do paki na 25 lat. Zabiłeś? Nie ważne czy nożem, czy pałką - 25 lat. Ukradłeś komuś telefon komórkowy? Nie ważne JAKIEJ wartości, bo dla kogoś kto zarabia 1200zł, telefon za 200zł to majątek - do paki na 3 lata. W więzieniu nie papierosek i kawka, a codzienna praca w przyzakładowej wytwórni. Zawiasy usunąć w ogóle no chyba, że za jakieś naprawdę błahostki. Umożliwić policji strzelanie, gdy ktoś się nie dostosuje do rozkazów i będzie stawiał opór. Bez konsekwencji. Nie może być tak, że przez 30 lat służby policjant wystrzela dwa magazynki - na strzelnicy kurwa.
Skurwysyny zaczęli by się bać.
Zgłoś
Avatar
Peter-Norivotset 2014-03-02, 12:36
kaczor patriota
ten sam ktory podpisal traktat lizbonski HAHAHAAHAHAH
Zgłoś
Avatar
a................0 2014-03-02, 14:27
tds1974 napisał/a:

"Przewiduje"?
Myślałem, że nie żyje... chyba że pochowano jego brata



A słyszałeś o czymś takim, jak "praesens historicum"?
Zgłoś
Avatar
noswear12 2014-03-02, 16:54 2
@ VanHelsingPL
Kacze nasienie jesteś
Zgłoś