18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
PrawdaJestJedna 2014-03-02, 1:02 9
VanHelsingPL napisał/a:



Nie wróżbita a wykształcony człowiek nie mówiący propagandą. A wy dalej jak te bezmózgie świnie śmiało chrumkajcie "te kaczory".


Specjalnie dla ciebie się zalogowałem, lewacka kurwo.
Chciałbym zauważyć, że taka pojedyncza wypowiedź nie robi z niego bohatera. Przypomnijmy, że na ironię to właśnie on podpisywał traktat Lizboński przez który Polska utraciła nieformalnie suwerenność.
Jeśli chodzi o drugą "kaczkę", to także bardzo szanuję go, aczkolwiek prezentuje on, tak samo jak Pan D.Tusk ze swoją partią- program socjalistyczny. Przecież niedawno w swoich wypowiedziach zapowiadał, że gdy dojdzie do władzy to pobuduje tysiące mieszkań. Nie ma jak to państwo wpier*ala się w każdą strefę publiczną...
Ja obecnie widzę tylko jedną drogę, Nową Prawicę z Panem J.K.Mikke. Dlaczego tak myślę, znajdziecie w jego wywiadach, reportażach itd.
Zgłoś
Avatar
g................1 2014-03-02, 1:28
Dobra i tak mamy przejebane jak zawsze.
Zgłoś
Avatar
Archeolog 2014-03-02, 1:42 3
UBcjaPOLSKA napisał/a:

Prawda jest taka, że to był najlepszy nasz prezydent.



Zgłoś
Avatar
cwejter 2014-03-02, 2:21 3
tego jeszcze brakowało, żeby te jebane hisptery na sadolu promowały Kaczyńskiego
no kurwa.
Zgłoś
Avatar
sekta999 2014-03-02, 3:03 1
szkoda, że człowiek zostaje doceniany dopiero po śmieci. jebać wałęse tfuuu TW bolka.
Zgłoś
Avatar
hogg 2014-03-02, 4:14 1
Już mnie w chuju strzyka jak widzę tu politykę i te gówniane polityczne przepychanki. Smoleńsk, brzoza i chujoza... jak żyć panie premierze, jak żyć.... zesrała się bida i płacze.
Zgłoś
Avatar
Jendor 2014-03-02, 7:25
Nie zmienia się świni przy korycie tylko zabiera koryto ... Więc trzeba odebrać koryto lewicy i dac prawicy czyli KNP a nie beczeć że PO zrobiło w ciula to biegniemy do zdrajców z pisu podpisujacych ustawę 10 66 (podobnie jak wszystkie partie zasiadajace w sejmie)
Zgłoś
Avatar
ROpoK 2014-03-02, 8:03
Wy tu się o polityce wypowiadacie? Przecież my ku*wa nie mamy na kogo głosować. PiS głosi, że da pieniądze tu i tu, i tu, i tam, i na to. Wszystko pięknie jestem za tym całym sercem. Tylko skąd na to pieniądze wezmą...?
Zgłoś
Avatar
kastatd 2014-03-02, 9:46 1
Taki był z niego prezydent jak z koziej dupy trąbka.
Zgłoś
Avatar
elon 2014-03-02, 10:34
VanHelsingPL napisał/a:



Nie wróżbita a wykształcony człowiek nie mówiący propagandą. A wy dalej jak te bezmózgie świnie śmiało chrumkajcie "te kaczory".



A ja się chciałem zapytać kto podpisał traktat lizboński w 2009 roku, który to sprawił, że Polska już nie jest suwerennym państwem? A konstytucja chyba mówi, że prezydent ma bronić suwerenności państwa. Ale ja tam nie wiem nie znam sie.
Zgłoś
Avatar
Rafixo 2014-03-02, 10:39
Ahahhaahahaha, kiedyś każdy po nim jechał a teraz "jaki to on był dobrym prezydentem". Jebnijcie się w łeb, bardzo dobrze że się rozjebał o brzozę...
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2014-03-02, 12:01
VanHelsingPL napisał/a:



Nie wróżbita a wykształcony człowiek



Wykształcenie nie zawsze oznacza elokwencję, szczególnie w tym przypadku. Typowy przykłąd neofity - za socjalizmu na wykładach wychwalał socjalizm, później cudowne przeobrażenie.
Zgłoś
Avatar
JURIJ_77 2014-03-02, 12:02 2
VanHelsingPL napisał/a:



Nie wróżbita a wykształcony człowiek nie mówiący propagandą. A wy dalej jak te bezmózgie świnie śmiało chrumkajcie "te kaczory".



ten wykształcony człowiek naściągał nam do kraju Czeczenów (i Gruzinów z resztą też) dając im masowo pobyt. Wszystko robić tak, aby dojebać Ruskim - tak zaślepiony nienawiścią do nich, że chce nam zrobić muzułmański zachód ... cóż za krótkowzroczność ...
Zgłoś
Avatar
bimbastah 2014-03-02, 12:12 2
VanHelsingPL napisał/a:



Nie wróżbita a wykształcony człowiek nie mówiący propagandą. A wy dalej jak te bezmózgie świnie śmiało chrumkajcie "te kaczory".



Jebać te pierdolone kaczory,nie mówiący propagandą? kaczki (teraz już kaczka) to populiści pierwszej wody a z prawicą to oni nigdy nie mieli nic wspólnego,jebani zawsze pierdolili jak im wiatr zawieje tylko żeby dorwać się do żłoba (swoją drogą nie mam pojęcia kto ich jako prawicowych zakwalifikował,jebana zagadka) - stary w co ty wierzyłeś? w pajaca z którego cały świat miał pompe i który był (podobnie jak drugi kaczy ryj) tak wielkim oratorem że podczas przemówień brzmiał jak niedorozwinięty w stopniu lekkim ? kurwa prosze cię. Za czasów kaczki wpierdalałeś kawior a z kranu leciał johnny walker? kurwa wczoraj się urodziłeś? Od niego zaczęło się wszystko konsekwentnie jebać,a teraz pierdolony Jaro odgraża się "unia be" a kto wchodził unii w dupe bez wazeliny? pierdolony leszek. Ja mogę nawet pierdolić że za kwacha było eldorado bowiem za jego czasów ceny były niskie i z robotą nie było takich problemów.

Nie,nie jestem za tuskiem - ale i tak zaraz jakiś pierdolony zjeb mi wyskoczy "módl się do tuska" jak to już bywało mimo że podkreśliłem to pierdolone 20 razy,pierdolone tępaki. I powtarzam poraz enty RĘKA RĘKA MYJE! jebane durnie! Wkurwiłem sie...

Zgłoś
Avatar
adekbossek 2014-03-02, 12:17
Szkoda że ludzie się na nim poznają, gdy już nie żyje, nie miał wsparcia narodu w swoich poglądach, teraz dopiero ludziom otwierają się oczy, że jednak ten TVN może kłamać... Szkoda, bo dobry z niego człowiek był.

Przemówienie w Tibilisi czy np. na Westerplatte przed Putinem, Merkel ...

Zawsze szanowałem go za jedno - jego przemówienia było mówione z głowy, nigdy z kartki, ciekawe, dobitne i obiektywne, nawet jeśli czasami nie na naszą korzyść.

W porównaniu do bronka, ktory "po prostu jest i jest nieszkodliwy" to był to pierwszy dobry prezydent po '89r.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie