18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
PranK 2014-03-01, 23:01 2
Nie porównujcie Jarka do Leszka...
Zgłoś
Avatar
rusure 2014-03-01, 23:09 2
VanHelsingPL napisał/a:



Nie wróżbita a wykształcony człowiek nie mówiący propagandą. A wy dalej jak te bezmózgie świnie śmiało chrumkajcie "te kaczory".



Wystarczy wyposażyć się w wiedzę potrzebną do zdania podstawowej matury z WoSu żeby to powiedzieć. Wiem że jak na polityka to już duża wiedza, ale sory mi to nie imponuje...
Zgłoś
Avatar
oneshott 2014-03-01, 23:11
To ma rozumiec ze Polska nie jest krajem baltyckim?
Zgłoś
Avatar
S................l 2014-03-01, 23:12
dram09, jak zauważysz, komentowałem postawę VanHelsingPL, nie kaczora. Trzeba być głupcem, żeby oczekiwać od polityka mówienia prawdy.
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2014-03-01, 23:18 6
no prosze, gimbom sie odwidzialo, i jak pare lat temu wraz z donaldem urzadzili akcje schowaj babci dowod, tak teraz placza nad zimnym leszkiem-najwspanialszym prezydentem najjasniejszej
Zgłoś
Avatar
S................l 2014-03-01, 23:23 1
No mare30ks, dokładnie. Zupełnie trzeba na głowę upaść, żeby zapomnieć rok 2007. PiS, PO, SLD i PSL są tyle samo warci, czyli nic. I nawet nie w tym, że nie ma alternatywy, tylko ludzie zaślepieni bezkrytycznie idą od jednych do drugich oszołomów, zupełnie zapominając o przeszłości. Tfu.
Zgłoś
Avatar
Sku3l 2014-03-01, 23:39 1
Tak to jest zaczyna się coś nie podobać to naród nagle z tęsknotą wraca do przeszłości. Tak samo jak nasi dziadkowie do prlu. Ludzie ogarnijcie się było chujowo i póki co będzie tylko gorzej.
Zgłoś
Avatar
UBcjaPOLSKA 2014-03-01, 23:45 1
Prawda jest taka, że to był najlepszy nasz prezydent. Czy w ogóle był dobry? Nie miał specjalnie wielkiej konkurencji, agent elektryk i pijak komunista, o sowieckim pachołku Jaruzelskim nie wspomnę (pierwszy prezydent III RP to właśnie jaruzel, drugi to bolek).
Poza tym to lewak i socjalista, może mniej niż jarek, ale dalej socjal. A to, że się wpierdolił w niszę bogoojczyźnianą, podłechtał kilka strun narodowych i z braciszkiem na długie lata stłamsili prawicę w Polsce... Podwójny murzyński huj w dupę.
Zgłoś
Avatar
jaszczomb69 2014-03-01, 23:54 3
VanHelsingPL napisał/a:



Nie wróżbita a wykształcony człowiek nie mówiący propagandą. A wy dalej jak te bezmózgie świnie śmiało chrumkajcie "te kaczory".


Nie wiedziałem ze mohery mają dostęp do Sadola.
Zgłoś
Avatar
wernetto 2014-03-01, 23:59 2
VanHelsingPL napisał/a:



Nie wróżbita a wykształcony człowiek nie mówiący propagandą. A wy dalej jak te bezmózgie świnie śmiało chrumkajcie "te kaczory".



widzę, że kult Tuska się znudził. Wraca kult Kaczyńskich. Później znów się odmieni? Ludzie się nie uczą na błędach, tylko zapominają niestety.
Obecnie w Polsce nie ma na kogo głosować, a jedyną nadzieją jest zmiana ustroju i pozbawienie majątku oraz możliwości zasiadania przez najbliższe 20 lat w publicznej sferze wszystkich obecnych polityków.
Zgłoś
Avatar
rigsuit 2014-03-01, 23:59 3
Za jego czasów benzyna stała po 3.50 gaz za 1.50... Tańsze szlugi, tańsza wóda, tańsze żarcie, mniejsze podatki, bezrobocie mniejsze gdyby do dziś rządził nie było by aż tak źle w Polsce mi się wydaje.
Aaa i jeszcze dodam że kiedyś oglądałem z jakiejś tam konferencji jego, to usłyszałem w TV "na wojsku nie ma co oszczędzać, tylko je budować puki czas" coś w tym stylu
Zgłoś
Avatar
Kozioł. 2014-03-02, 0:02 4
I tak większość Ukrainy woli Rosję niż UE. Gdyby zrobili referendum to pewnie z 70% Ukraińców powie że ma w huju tą całą Unie ale w lewackiej telewizji i tak powiedzą wam że Ukraina kocha zachód. My weszlismy do Unii i co z tego mamy przemysł cały rozjebany Polskie firmy padają jak muchy ceny rosną i zrobili sobie z nas tanią siłe roboczą.
Zgłoś
Avatar
blendziooh 2014-03-02, 0:06 7
Ja pierdolę, macie się kurwa za wielkich oświeconych ludzi a przyklaskujecie kaczorom socjalistom. Tak tak, PIS zbawi Polskę. Z takim zjebanym społeczeństwem jakie współtworzycie następne wybory na bank wygra PIS. Polacy to są popierdoleni ludzie, którzy zapominają po 4 latach jak było. Chcecie powtórki z rozrywki? Chcecie żeby ktoś was pogłaskał po główce i powiedział, że będzie dobrze, że walka z korupcją, że POLSKA taka silna? Głosujcie zajebani socjaliści na jedno i to samo gówno co cztery lata, KNP przynajmniej otwarcie mówi, że nic nie obiecuje nikomu oprócz stworzenia państwa minimalistycznego. Ale dla takich wypranych mózgów to nie dociera, wy musicie mieć obietnice wyborcze żeby potem narzekać i po 4 latach znowu wybrać PO. Albo tutaj kurwa piszą podstawione osoby, albo nie wiem ale tracę już cierpliwość, przepraszam, że mój komentarz jest przesycony wulgaryzmami, ale nie potrafię bez słysząc takie lewackie pierdolenie i widząc 100 piw lemingów.
Zgłoś
Avatar
slec21 2014-03-02, 0:20 1
A teraz proponuję wklepać w google:

1. Siły zbrojne RP liczebność: 100 000 (515,000 rezerwa)
2. Siły zbrojne FR liczebność: 3 075 000 (6 300 100 podczas mobilizacji)

Cóż, generalnie w razie co mamy przejebane po całości... A na zachód bym nie liczył, sprzedadzą nas jak w 39... a pare lat później obudzą się z ręką w nocniku...
Zgłoś
Avatar
M................f 2014-03-02, 0:56 7
Jebana bando idiotów ( z nielicznymi wyjątkami) proszę zrozumieć, że jeżeli ktoś popiera jakąś myśl lub wypowiedz człowieka to popiera tą właśnie myśl, a nie wszystko co wiąże się z daną osobą. Ja zgadzam się ze słowami putaina co do rosji i mniejszości, ale nie podziwiam jego osoby i działań i tak jest i tutaj.

Ktoś wspomniał dlaczego podpisano traktat lizboński zamiast trzymać się z rosją, być ich kumplem, przyjacielem. Jak pokazuje historia i ostatnie działania na Ukrainie, rosja nie ma przyjaciół tylko poddanych, których dla własnych potrzeb najpierw poklepie po plecach, a póżniej wyjebie w odbyt po samiuśkie jaja.

Apeluje o nie pierdolenie głupot.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie