18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 60 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Leczenie
BongMan • 2012-05-05, 13:42
Spotykają się dwaj przyjaciele.
- Cześć, dawno cię nie widziałem. Gdzie przepadłeś?
- W szpitalu leżałem. Nerwy leczyłem.
- Co leczyłeś?
- NERWY, KURWA!!!
Zgłoś
Avatar
weelson91 2012-05-06, 16:40
Po braku komentarzy widzę, że albo nikt nie zrozumiał tego ''kawału'' albo jest tak słaby, że nikt nawet nie chce tego komentować

Ja zrozumiałem ale ''kawał'' słaby i piwka nie będzie.
Zgłoś
Avatar
Krysti@n 2012-05-06, 17:12 1
weelson91 napisał/a:



Ja zrozumiałem ale ''kawał'' słaby



No rzeczywiście jest się czym kurwa chwalić ...
Zgłoś
Avatar
truskaff 2012-05-06, 18:40 19
- Nerwosol proszę
- Co pan powiedział?
- NERWOSOL KURWA!!!
Zgłoś
Avatar
Jogurcik 2012-05-06, 19:30
Stary ale jary:)
Zgłoś
Avatar
weelson91 2012-05-06, 20:50
Cytat:

No rzeczywiście jest się czym kurwa chwalić ...



No tak jak nie masz nic sensownego do napisania to zawsze możesz napisać coś gównianego i dodać kurwa i trzy kropki na końcu, gratuluję inwencji twórczej
Zgłoś
Avatar
krycha7 2012-05-07, 1:02 1
@up zamknij, że mordę ziomek piszesz nam tutaj, że ogarnąłeś ten dowcip, który jest kurwa tak prosty, że idiotą jest nie ten kto nie zrozumie, bo ten kto nie zrozumie jest kurwa mega, mega, mega kretynem. A 2x mega kretynem jest ten, kto zrozumienie tego kawału uważa za osiągnięcie (czyt. ty)

Mi się tam kawał spodobał i teraz uwaga: TEŻ ZROZUMIAŁEM!!!! Ależ jestem zajęęęębisty!
Zgłoś
Avatar
Krysti@n 2012-05-08, 0:01
@up To właśnie miałem na myśli, ale nie chciało mi się tak rozpisywać. Wolałem krótszy i prostszy przekaz, który i tak został odebrany jako najgorsza obraza, zamiast jako delikatną krytykę.

A co do:
weelson91 napisał/a:

No tak jak nie masz nic sensownego do napisania to zawsze możesz napisać coś gównianego i dodać kurwa i trzy kropki na końcu, gratuluję inwencji twórczej



To właściwe, to ty piszesz chujowe komentarze i czepiasz się innych. Przeczytaj swój pierwszy post w tym temacie i wskaż mi chociaż jedno miejsce, w którym twój post nie jest "gówniany". Hmmm... Nie możesz, tak też myślałem. Niezły z ciebie hipokryta. A teraz stul "mordę" i pomyśl nawet trzy razy zanim coś napiszesz.
Zgłoś
Avatar
misiu 2012-05-12, 1:02
a ja nie rozumiem, pytałem nawet mojej polonistki w gimbazjum, ona też nie potrafi zinterpretować, co to oznacza na zadany temat.
Zgłoś