18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
A................g 2011-03-17, 4:58 2
szachu44 napisał/a:

trzeba być naprawdę wielkim hipokrytą



Kto nie jest hipokrytą, niech pierwszy rzuci kamieniem.
Zgłoś
Avatar
Bula 2011-03-17, 7:16
johnyzlampy napisał/a:

Jak ktoś jest debilem i pali to gówno to niech gnije w pierdlu.


Pewnie. Zamiast zajarać na spokojnie gibona, lepiej wziąć i wypierdolić 0.7l naraz jak kolega w kilku filmikach niżej.
Niewiedza, ignorancja, debilizm?

A co do cen, to po dekryminalizacji ceny zostałyby takie same.
Zgłoś
Avatar
Globusick 2011-03-17, 9:04
Linekk napisał/a:



Mniemam, że o przeszukanie chodzi czy coś takiego. W jakich rejonach używa się takiego zwrotu?



Mniema że chciałeś udowodnić sobie i mi że jesteś o niebo inteligentniejszy. Pudło, to że jesteś tutaj modem nie sprawia że pozjadałeś wszystkie rozumy
Wracając do tematu, nagłaśniajcie sprawę! Trzymajcie kciuk, może już dzisiaj zapadnie decyzja którym da wielu wolność i bezstresowe łażenie po mieście z gibonem w kieszeni Chodź ciężko tu mówić o rewolucji i zmianie prawa z dnia na dzień, to jak najbardziej warto popierać tę inicjatywę
Zgłoś
Avatar
.................. 2011-03-17, 9:43
Globusick napisał/a:


Mniema że chciałeś udowodnić sobie i mi że jesteś o niebo inteligentniejszy.



Nie mam piętnastu lat aby cokolwiek, komukolwiek udowadniać. Zadałem proste pytanie a odpowiedź uciekła w innym kierunku.
Zgłoś
Avatar
W 2011-03-17, 10:22
Linekk napisał/a:

Mniemam, że o przeszukanie chodzi czy coś takiego. W jakich rejonach używa się takiego zwrotu?


ja tam używam słowa "fiskać" jako zgrabne określenie obierania orzecha laskowego aka. fistaszka z łupinki, chociaż teoretycznie jest to slangowe "przeszukać". jakoś do orzeszków bardziej pasuje
Zgłoś
Avatar
Karenz88 2011-03-17, 17:39
Sadzie
Palcie
i Zdychajcie
Zgłoś
Avatar
Globusick 2011-03-18, 10:25
Linekk napisał/a:



Nie mam piętnastu lat aby cokolwiek, komukolwiek udowadniać. Zadałem proste pytanie a odpowiedź uciekła w innym kierunku.



Czyli źle wyczytałem twoje intencje? Bo jestem głęboko przekonany że wiesz o co mi chodziło.
Zgłoś
Avatar
.................. 2011-03-18, 10:29
Globusick napisał/a:

Czyli źle wyczytałem twoje intencje?



Tak, dokładnie,

Globusick napisał/a:

Bo jestem głęboko przekonany że wiesz o co mi chodziło.



właśnie, że nie wiedziałem, chciałem się upewnić czy to jest to o czym myślałem.
Zgłoś
Avatar
PiciuZZZ 2011-03-20, 21:33
Najlepsze były by hodowle domowe - sadzisz palisz i lejesz na umowę jak to kiedyś ktoś zaśpiewał
Zgłoś
Avatar
RTC 2011-03-20, 22:29
Makłowicz wygląda jakby sam coś wyjarał
Zgłoś