18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:08
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:20
Legia zagra ze Steauą Bukareszt przy pustych trybunach
s................9 • 2013-08-26, 14:29
A więc za wywieszenie "faszystowskiego" transparentu śliczny stadion Legii prawdopodobnie będzie zamknięty na cztery spusty. Nie chodzi tu bynajmniej o namalowanie na fladze czegoś w stylu swastyki, czy celtyckiego krzyża, a o... to:
Otóż ten transparent wisi na wszystkich meczach Legii od lutego i jakoś nikomu (wliczając w to delegatów UEFA na poprzednich meczach el. LM) nie przeszkadzał, do czasu aż nie ściągnął na siebie czujnego oka naszych dyżurnych łowców "faszystów". Skutkiem tego stadionowi "faszyści" zostali natychmiast odstrzeleni z ulubionej broni anhifiarzy, to znaczy z ucha. Z tego, co piszą w internetach, wysłane wszędzie gdzie się dało (z FIFA i UEFA na czele) donosy zwracają uwagę na pseudoruniczną, "faszystowską" czcionkę, która każdemu szanującemu się pogromcy faszystów strasznie przypomina ten oto emblemacik nazistowskiej bojówki Schutzstaffel.

więcej na ten temat np tutaj:http://sport.wp.pl/kat,1752,title,Legia-w-LM-przy-pustych-trybunach,wid,15925880,wiadomosc.html?ticaid=11131e
Zgłoś
Avatar
lapps 2013-08-26, 18:40 1
SQT napisał/a:

Taki to problem zmienić czcionkę ?



jak prawo dziala wstecz to sie nie da takich manewrow robic. zreszta najlepsze sa takie prawa, ktore sa wymyslane na poczekaniu bez zadnych zapisow i z miejsca wcielane.
tak wlasnie dzialaja ustroje faszystowskie

Cytat:

Jeden sezon przy pustych trybunach i każdy zarząd klubu pójdzie po rozum do głowy.



taa...

"No panowie, tak dalej sie nie da tego cyrku ciagnac, pieniedzy nie ma, juz nas wiekszosc sponsorow olala, czas zwijac ten stragan. sprobujemy na zachodzie jakis biznes rozkrecic, albo bedziemy ubrania z chin sprowadzac"

______________

To jest moje przesłanie skierowane do lewicowych dziennikarzy i generalnie do całej inteligencji. Pamiętajcie, że każdy z was zapłaci za swoją nieszczerość i tchórzostwo.(...) Raz się skurwisz —kurwą zostaniesz

-George Orwell
Zgłoś
Avatar
s................9 2013-08-26, 18:44
Zgodnie z aktualną przodującą doktryną to nie są ustroje faszystowskie, tylko ANTYfaszystowskie.
Zgłoś
Avatar
Gonczor 2013-08-26, 19:13 2
Taką samą czcionką jest napisane logo Iron Maiden (no neistety nie ma "s", ale literka "d" jest taka sama)-ich też powinni profilaktycznie ścignąć. Leć na główną, trzeba o tym absurdzie mówić.
Zgłoś
Avatar
Persekutor 2013-08-26, 19:49 33
SIEG HEIL!





Przypominam też, że w Legii gra obrońca DoSSa Junior

Zgłoś
Avatar
slaweksie 2013-08-26, 19:51 2
Bardzo dobrze, dobrze wiecie ze o to wam chodziło jak to było pisane.
Takie typ, jak wy/kibole bandyci powinni dostać wspierdal jak cwaniacy co pojechali do Hiszpanii.
Szkoda ze nasza policja tak sie pierdzieli z bandziorami.

Oburzone swiętoszki.
Zgłoś
Avatar
T................z 2013-08-26, 19:56 1
Kibice będą, i nie będzie ich wcale mało, zajmą po prostu inny sektor
Zgłoś
Avatar
necroorcen 2013-08-26, 19:57 3
@upup dopóki wieszają sobie wymalowane prześcieradła to nikt nic im nie ma prawa zrobić, a tutaj widzę, że ktoś ma ładnie mózg sprany przez media. Opowiedz nam lepiej, co dzisiaj było w faktach w tvnie?
Zgłoś
Avatar
jacek44 2013-08-26, 20:06 3
Tam pierdolicie głupoty niemal wszyscy po kolei. Nie lubię lewaków ale też nie lubię nazioli! Skurwysyny dobrze wiedzieli co za czcionka jak pisali ten transparent. I niech mi ktoś powie że wśród kiboli nie ma tego nazi-ścierwa to jebnę śmiechem. Trzeba być pokurwieńcem, żeby w kraju takim jak nasz obnosić się z symbolami nazistowskich niemiec. A nie raz to na ulicy widzę.

Wszystkich chujów do jednego wora bym spakował, tych od sierpa i młota i tych od swastyk i znanych czaszek. I bym kurwy w piecu spalił.
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2013-08-26, 20:19 3
Przestańcie gloryfikować to stadionowe bydło. Jedyny skuteczny spodób na nich, to:

Zgłoś
Avatar
dnr 2013-08-26, 20:26 6
Oczywiście to jest wielki problem, ale koszuleczki z mordą Cze się sprzedają legalnie, sieci komórkowe reklamują się komunizmem, POLSCY politycy lewicowi śpiewają sobie otwarcie hymn ZSRR i nikt o tym nie piśnie słowem w mediach, działają POLSKIE strony typu gierestrojka, gdzie można zagrać w stalingrę, leningrę... lewica widzi drzazgę w oku bliźniego a belki w swoim nie. Antifie się popierdoliło już do końca, faszyzm to oni uprawiają zakazując danej czcionki.

Stadionowe bydło - być może, ale to nie powód aby ich prześladować o jebaną czcionkę, antifa to takie samo bydło, tylko chodzą robić burdel na paradach równości itp zamiast na stadionach. A na stadion nie muszę iść jak nie chcę, ale ulicą już muszę iść i oglądać tych tęczowych podludzi.
Zgłoś
Avatar
P................y 2013-08-26, 20:39 2
Jak dla mnie taki symbol kojarzy się tylko z tym:



i nikt mnie nie przekona, że jest inaczej. Z drugiej strony na pewno wielu innych też ma to skojarzenie i Ci panowie - kibice którzy to pisali wiedzieli o tym. Więc albo to jest typowa prowokacja albo ten kto to wymyślił jest totalnym idiotą. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że robią to ludzie którzy tak widowiskowo obchodzą każdą wojenną rocznicę. Powstanie Warszawskie itp. Teraz zapytałbym jakiegoś powstańca lub kombatanta z czy się to jemu kojarzy.
Zgłoś
Avatar
AgentBrot 2013-08-26, 20:40
@tranzystor
ZYKLON-B był używany przez nazistów do mordowania żydów, więc gdyby mordować to 'stadionowe bydło', które wyzywa się od nazistów i faszystów, to wyszłaby z tego niezłą ironia losu, nieprawdaż?

A tak poza tym, to jeb się.
Zgłoś
Avatar
satan696 2013-08-26, 20:41 1
@up Nie podoba mi się to też, nawet bardzo ale jak widzę kurwa że wielcy patRYJoci obnoszą się z swastykami, ss czy czaszkami które używali naziole to chuj mnie strzela że takie bydło chodzi po polskiej ziemi za którą przelali polacy walcząc z faszystami/komunistami/nazistami. To że swastyka jest w symbolice słowian to wiem, sam uważam ze powinniśmy być oswojeni z dawnymi symbolami. Jednak nie nosze swastyk bo chce uniknąć skojarzenia z parszywymi naziolami.
Zgłoś
Avatar
Gonczor 2013-08-26, 20:58
Symbolem Lucyfera też jest błyskawica. Czyżby Lucek był pierwszym hailującym w historii?
Zgłoś
Avatar
s................9 2013-08-26, 21:10
@AgentBrot to nie jest ironia losu, to jest postępowa moralność rewolucyjna, wprowadzona przez wybitnego teoretyka leninizmu tow. Kalego w jego rozprawie na temat sprawiedliwej, socjalistycznej ekspropiacji bydła rogatego.

@satan696 czy ty przeczytałaś, co napisałem, chociaż do połowy? Czy tylko tytuł i pierwsze zdanie? Tak, czy inaczej informuję, że emblematu SS, który wrzuciłem dla porównania, NIKT NA STADIONIE NIE POWIESIŁ.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie