18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:08
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:20
Legia zagra ze Steauą Bukareszt przy pustych trybunach
s................9 • 2013-08-26, 14:29
A więc za wywieszenie "faszystowskiego" transparentu śliczny stadion Legii prawdopodobnie będzie zamknięty na cztery spusty. Nie chodzi tu bynajmniej o namalowanie na fladze czegoś w stylu swastyki, czy celtyckiego krzyża, a o... to:
Otóż ten transparent wisi na wszystkich meczach Legii od lutego i jakoś nikomu (wliczając w to delegatów UEFA na poprzednich meczach el. LM) nie przeszkadzał, do czasu aż nie ściągnął na siebie czujnego oka naszych dyżurnych łowców "faszystów". Skutkiem tego stadionowi "faszyści" zostali natychmiast odstrzeleni z ulubionej broni anhifiarzy, to znaczy z ucha. Z tego, co piszą w internetach, wysłane wszędzie gdzie się dało (z FIFA i UEFA na czele) donosy zwracają uwagę na pseudoruniczną, "faszystowską" czcionkę, która każdemu szanującemu się pogromcy faszystów strasznie przypomina ten oto emblemacik nazistowskiej bojówki Schutzstaffel.

więcej na ten temat np tutaj:http://sport.wp.pl/kat,1752,title,Legia-w-LM-przy-pustych-trybunach,wid,15925880,wiadomosc.html?ticaid=11131e
Zgłoś
Avatar
fdM 2013-08-26, 21:43 1
Jak dla Mnie to jest totalny absurd i jakaś skrajna głupota. Te wszystkie akcje organizacji "antyfaszystowskich" to pośmiewisko.
Przecież normalny zdrowy człowiek nie jest w stanie tego pojąć..
Zgłoś
Avatar
hogg 2013-08-26, 23:04
sadistic.pl/neymar-vt210259,15.htm2278660

______________

Stay back 100 meters or you will be shot
البقاء على بعد 100 متر الظهر أو تكونوا بالرصاص
Zgłoś
Avatar
joystik1337 2013-08-26, 23:06
Naucz się czytać ze zrozumieniem Panie Autorze. W artykule jest napisane, że stadion być może zostanie zamknięty na NASTĘPNE mecze, a nie na mecz z Steauą.
Zgłoś
Avatar
Enzo_Gorlomi 2013-08-26, 23:28
kerim85 napisał/a:



Tylko flary w domu nie zapalaj, bo sobie jeszcze przypadkiem nowe książki do gimnazjum spalisz


ok, przekaże twojej starej żeby nie robiła głupot jak jej w pysku dochodze
Zgłoś
Avatar
Szift 2013-08-26, 23:41
Zgłoś
Avatar
thewhitestar 2013-08-26, 23:44 1
Zorientowani w temacie doskonale wiedzą że TA akurat literka wygląda jak wygląda nieprzypadkowo.
Zgłoś
Avatar
Wójcik 2013-08-27, 0:38
A chuj ja działam w stowarzyszeniu sportowym w skrócie SS
Wszędzie faszyzm heil
Zgłoś
Avatar
RuBu 2013-08-27, 1:41 2
Po pierwsze to nie chodzi o flagę Wild Boys - tylko poszło o flagę White Legion - który się kojarzy jednoznacznie.

Dobrze napisane tu.
natemat.pl/71615,uefa-karzac-legie-za-rasizm-sama-jest-rasistowska

Po drugie - zamknięta jest tylko żyleta - a i tak już np. wszyscy którzy wykupili bilety na nią - bez problemu mogą wejść na trybunę - wschodnią gdzie wszystko już przygotowane pod doping.

Bardziej pokazówka - nie wiadomo za co - i coś czuje że nie tylko Legii z polskiej ligi się dostanie od uefa, w końcu na oku mają już resztę polskich drużyn po ostatnich atrakcjach w Naszym kraju.
Zgłoś
Avatar
angpaur 2013-08-27, 11:12 1
Bez względu na to czy trybunę zamknęli za transparent "wild boys" czy nie, to dla mnie jest niewyobrażalne, aby kibice warszawskiego zespołu celowo i świadomie używali tej samej czcionki jaką zapisana była nazwa formacji, która dokonywała likwidacji warszawskiej ludności podczas Powstania Warszawskiego. Odpowiedzialni za transparent to na pewno nie są Warszawiacy tylko jakieś napływowe ścierwo, które co weekend zapierdala na swoje wioski po słoje. Żadna osoba, która czuje się Warszawiakiem i zna historię Warszawy nie zaakceptuje takich symboli, pamiętając o bestialstwie jakim wykazały się dywizje SS, a głownie SS Dirlewanger.

Jebać śmieci, którzy nie wiedzą jak było. Bo nie wystarczy tylko mówić jak jest, trzeba też pamiętać jak było.
Zgłoś
Avatar
dnr 2013-08-27, 13:48 1
Jakby gdzieś czarnuchy napisały black legion to jest to ich duma rasowa, jak napiszą biali to jest to faszyzm i rasizm. Pierdolnijcie się w łeb, sami jesteście faszystami zabraniając używania słów takich jak 'biały' albo danej czcionki.
Zgłoś
Avatar
cerber2306 2013-08-28, 15:21
ja pierdole to w wordzie tez jest taka czcionka, to co worda wypusiciła krypto faszystowska firma ? tusku i reszta nierobów (tak dałem tusk z małej litery i z braku szacunku ) zacznijcie robić coś za co wam płace
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2013-08-28, 21:07
cerber2306 napisał/a:

ja pierdole to w wordzie tez jest taka czcionka, to co worda wypusiciła krypto faszystowska firma ? tusku i reszta nierobów (tak dałem tusk z małej litery i z braku szacunku ) zacznijcie robić coś za co wam płace



Jak się ta czcionka w Wordzie nazywa?
Zgłoś