18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 25 minut temu
🔥 Poskromienie przygłupa w Pradze - teraz popularne
"Piłkarz KS Ostrovia Ostrów Mazowiecka Rafał R. został ukarany za pokazanie "eLki" na stadionie Polonii Warszawa. Zawodnik musi zapłacić 1000 zł na rzecz fundacji plus koszty sądowe w wysokości 560 zł."
Gest jak gest, ale wydaje mi się, że nie jest dziełem przypadku to, że dłoń ułożona w literę "L" (charakterystyczny znak Legii Warszawa) w wielu krajach znaczy nie mniej, nie więcej, tylko frajer (ang. loser) ;p nie chcę obrażać legionistów, ale te eLki kojarzą mi się tylko z tym



Zgłoś
Avatar
saperman 2013-10-23, 12:17 1
Warszawska eLka, a proba wyzwania kogos od nieudacznika to przeciez dwa rozne znaki. Przy popularnym loserze przykladamy reke do czola, w elce nie. To tak jakby nie widziec roznicy ze znakiem pokoju i brytyjskim fuck off, bo niby podobne.

xts napisał/a:

jak można być kibicem nieudaczników pierdolonych looserów (dotyczy się to każdej polskiej drużyny), którzy by zostali rozjebani przez pierwszą lepszą reprezentacje kobiet byle, którego kraju europy



Jak juz chcesz uzywac angielskich slowek, pisz je poprawnie…
Zgłoś
Avatar
abacar 2013-10-23, 12:17
znak pokazuje się do kogoś.
anglicy pokazują komuś "L" jak chcą wskazać kumś, że jest nieudacznikiem.
także sam przekaz znaku nie świadczy o autorze.
Ps. Jak faka pokazujesz to sobie?
Zgłoś
Avatar
aopia 2013-10-23, 12:20 4
L to znaczy frajer ale do tego, do którego ten gest pokazujesz. Nie do siebie idioto.
Chciałeś być taki hop do przodu, żeby pocisnąć Legię, a wyszedłeś na idiotę.
Zgłoś
Avatar
granatowa_drabina 2013-10-23, 12:28
aopia napisał/a:

L to znaczy frajer ale do tego, do którego ten gest pokazujesz. Nie do siebie idioto.
Chciałeś być taki hop do przodu, żeby pocisnąć Legię, a wyszedłeś na idiotę.

Kogo nazywasz idiotą?
Zgłoś
Avatar
Catch_22 2013-10-23, 12:35 3
Widzę, że największymi znaffcami futbolu są pryszcze, którzy "kibicują" barcy, realowi i innym, a nigdy na żadnym meczu nie byli...
Zgłoś
Avatar
T-Will 2013-10-23, 12:49
Ja pierdole jak takie kompleksiki mnie śmieszą...

Wasze klubiki nie dorastają Legii do pięt, więc trzeba się jakoś dowartościować co?
Zgłoś
Avatar
WonsatyDrwal 2013-10-23, 13:06
a źródło tych pierdolonych farmazonów ?

P.S. nie jestem kibucem
Zgłoś
Avatar
Lotharius 2013-10-23, 13:24
tataPszemka napisał/a:

od dawna wiadomo, że legioniści to frajerzy i tępe dzidy



Powiedziała jakaś lewacka parówa
Zgłoś
Avatar
d-wade 2013-10-23, 13:29
Catch_22 napisał/a:

Widzę, że największymi znaffcami futbolu są pryszcze, którzy "kibicują" barcy, realowi i innym, a nigdy na żadnym meczu nie byli...



Jak ja nienawidzę tego argumentu. Skoro np. ja nie byłem na meczu reprezentacji Polski, to znaczy, że nie jestem jej kibicem? Albo jeszcze lepszy przykład, nie mogę być kibicem drużyny NBA bo nigdy nie byłem w Stanach?
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2013-10-23, 13:30
A co to ma do rzeczy, że w innych krajach to oznacza "loser"? Jesteśmy w Polsce, a tutaj ma inne znaczenie. Zresztą widać już po komentarzach kto chce znowu okraść Legię z mistrzostwa
Zgłoś
Avatar
Sichimpresich 2013-10-23, 14:04
L- lewak ?
Zgłoś
Avatar
Sephora 2013-10-23, 14:46 1
d-wade napisał/a:



Jak ja nienawidzę tego argumentu. Skoro np. ja nie byłem na meczu reprezentacji Polski, to znaczy, że nie jestem jej kibicem? Albo jeszcze lepszy przykład, nie mogę być kibicem drużyny NBA bo nigdy nie byłem w Stanach?



A ja nienawidzę debili uważających się za kibiców, którzy srają w sofę z piwskiem myśląc, że wspierają swoją ukochaną drużynę. Pomyliły ci się czynności chłopczyku, kibic kibicuje na STADIONIE swojej drużynie, a pała gnijąca przez tv co najwyżej ogląda mecz. Może jeszcze powiesz, że nie chodzisz na mecze i nie oglądasz ich w telewizji, ale "kibicujesz" reprezentacji Polski ?

I sami wypierdalajcie do kuchni
Zgłoś
Avatar
Robcio1207 2013-10-23, 15:15
@Sephora
Wyjdź za mnie! Wybierz mnie, a nie tego nade mną
Zgłoś
Avatar
Sephora 2013-10-23, 15:33
Robcio1207 napisał/a:

@Sephora
Wyjdź za mnie! Wybierz mnie, a nie tego nade mną



Muszę Cie niestety zawieść ponieważ nie jestem z Zabrza
Zgłoś
Avatar
baraq 2013-10-23, 16:00
A swoja droga to mi sie kojarzy ta srElka z czyms innym, mianowicie kiedys mowilo sie o takiej "teorii", porownanie wzrostu faceta i dlugosci jego penisa, a obrazowalo sie to wlasnie wyciagajac tak palce i obrucone o 90 stopni, moze ktos wie o co mi chodzi, wniosek z tego taki ze sloiki z leglej pokazuja ze maja male wacki
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie