18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:54
Avatar
yellow87 2024-10-11, 8:31 2
Anal_Intruder_69 napisał/a:

Tu nie chodzi o gejostwo, tylko o sam zabieg. Jeden hindus, który wygląda tak, jakby ostatni raz kąpał się w dzieciństwie czochra nigdy niemyty łeb drugiego hindusa, który jest prawdopodobnie siedliskiem całego batalionu gnid, wszy i innych pasożytów. Polewa ten łeb jakimś chujstwem, pewnie krowim moczem, wpycha brudne paluchy do nigdy nie mytych, zalepionych syfem i woskowiną uszu, potem bierze dolarka, wytrze ręce w spodnie (albo i nie) i bierze się za kolejnego klienta.
Może i taki masaż jest przyjemny, nie wiem, nigdy nie byłem. Ale wiem, że do tego typa z filmiku nie poszedłbym nawet, jeśli by mi dopłacali. Z resztą jego wygląd mówi sam za siebie:



No tak, jeśli o to chodziło to absolutnie przyznaję ci rację, myślałem że się czepiacie samej formy masażu. Pozdro
Zgłoś
Avatar
Antoni79 2024-10-11, 8:42 1
Jeżeli ma mu pomóc i zamiast wypłukać syf z uszu, wodą wystuka go rękami to niech się tam masują.
Zgłoś
Avatar
KuBuX 2024-10-11, 9:20 1
Wyobrazacie sobie taka akcje z dziewczyna na chacie? XD
Zgłoś
Avatar
bercisko 2024-10-11, 9:30 2
Marian_Koniuszko napisał/a:

Kiedyś z przypadku trafiłem do tureckiego fryzjera, który ze zwykłego męskiego strzyżenia robił takie show- nawet włosy z uszu wypalał zapalniczką, krótkim i zręcznym ruchem. Czułem się trochę dziwnie i nieswojo, ale tak dokładnie jak on, to już nikt mnie nie ostrzygł.



Przejdź się do skarbówki
Zgłoś
Avatar
htp 2024-10-11, 9:39 2
bercisko napisał/a:

Przejdź się do skarbówki



Do nich nie trzeba chodzić, żeby cię ostrzygli.
Zgłoś
Avatar
mianas 2024-10-11, 9:49 1
julek1947 napisał/a:

Naszym przekleństwem jest to, że te debile szybciej się rozmnażają, niż zabijają.



tych najgorszych cyganów wyjeba ** do PL ..
Zgłoś
Avatar
MP1234566789 2024-10-11, 10:24 1
Gościu z pewnością ma jakieś fetysze, ale najdziwniejsze jest to, że sam chciałbym taki masaż hahahah
Zgłoś
Avatar
ritu4l 2024-10-11, 11:27 1
yellow87 napisał/a:

Ale wy jesteście jebnięci, ja bym poszedł na taki masaż, no może bez palucha w uchu bo to bez sensu, ale takie masaże są bardzo przyjemne a wy się jakiegoś gejostwa doszukujecie.



Jak bez plaucha w uchu jak tam praktycznie cały ten "masaż" polega na wpychaniu niemytych paluchów do zagrzybionych uszu

______________

One, two, Freddy's coming for you.
Three, four, better lock your door.
Five, six, grab your crucifix.
Seven, eight, gonna stay up late.
Nine, ten, never sleep again.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-10-11, 11:30 1
julek1947 napisał/a:

Naszym przekleństwem jest to, że te debile szybciej się rozmnażają, niż zabijają.



I pomyśleć, że Matka Teresa nakręcała wszystkich na pomoc tym brudasom. Zamiast leków powinniśmy im wtedy wysyłać kondomy
Zgłoś
Avatar
russian-roulette 2024-10-11, 11:41 1
Weź kurwa z tym wypierdalaj
Zgłoś
Avatar
oleck 2024-10-11, 14:54 1
Wiele widziałem, ale to jest kurwa obleśne na maxa. Jak wkłada paluchy do ucha to słychać mlaskanie
Zgłoś
Avatar
Alonso 2024-10-11, 15:43 1
Nie śmiejcie się, przecież on uzdrawia prawie jak Pan Jezus w Ewangelii św. Marka rozdział 8:

"Potem przyszli do Betsaidy. Tam przyprowadzili Mu niewidomego i prosili, żeby się go dotknął. On ujął niewidomego za rękę i wyprowadził go poza wieś. Zwilżył mu oczy śliną, położył na niego ręce i zapytał: «Czy widzisz co?» A gdy przejrzał, powiedział: «Widzę ludzi, bo gdy chodzą, dostrzegam ich niby drzewa». Potem znowu położył ręce na jego oczy. I przejrzał on zupełnie, i został uzdrowiony; wszystko widział teraz jasno i wyraźnie."
Zgłoś
Avatar
Marian_Koniuszko 2024-10-11, 15:56
edek_kotek napisał/a:

A nie wyruchał cię przypadkiem po strzyżeniu?



Nie dał rady- siedziałem cały czas na oriencie, z mocno zaciśniętymi pośladkami.
Zgłoś
Avatar
elim 2024-10-11, 19:02
Jaki kraj taki barber
Zgłoś
Avatar
goslaw3 2024-10-11, 19:09
julek1947 napisał/a:

Naszym przekleństwem jest to, że te debile szybciej się rozmnażają, niż zabijają.



nie, to przecietny kowalski kwadrat myslacy ze wie wszystko bo przeciez regularnie oglada dziennik, jest problemem.....
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie