18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
RedIsGood 2017-06-29, 10:49
Moim zdaniem takie praktyki powinny być zakazane podobnie jak homeopatia i inne miłorzęby japońskie gdzie już dowiedziono, że to gówno nie działa a ciągle jest w sprzedaży.

"Starożytny chiński lek, ginkgo biloba jest używany przez tysiące ludzi, którzy starają się powstrzymać efekty starzenia. Najnowsze badania – opublikowane w Journal of the American Medical Association – przeczą jednak temu, by miłorząb miał jakikolwiek dobroczynny wpływ na nasze zdrowie.
Ginkgo – jest używany w chińskiej medycynie od ponad 5 tys. lat jako lek poprawiający krążenie krwi w mózgu. Dzięki tym właściwościom jest stosowany jako środek opóźniający starzenie, odwracający objawy demencji jak: dezorientacja, utrata pamięci, bóle głowy.

Jednak 6 lat badań prowadzonych na Uniwersytecie w Pittsburgu zdaje się podważać tę tezę. Grupę 3 tys. ochotników w wieku między 72 a 96 rokiem życia poddano eksperymentowi. Wśród osób poddanych badaniom były zarówno osoby zdrowe, jak i z lekkimi zaburzeniami pamięci. Uczestnicy dwa razy dziennie dostawali tabletki miłorzębu lub placebo – w obydwu grupach nie odnotowano żadnego rezultatu.

Researcherzy zauważyli, że ginkgo nie pomaga w odzyskani zupełnej sprawności umysłowej oraz nie spowalnia stopniowej utraty pamięci, czyli nie ma żadnej różnicy między jego działaniem a działaniem jałowego suplementu." Za TVP info.
Zgłoś
Avatar
The_Generat 2017-06-29, 12:06 2
To skad sie biora kurwa 50 letnie azjatki ktore wygladaja na 20 ?
Zgłoś
Avatar
~DMT 2017-06-29, 12:32
Kurwa, jeden i drugi numer wyłączone, bo sam z chęcią bym się dowiedział
Internety coś podpowiadają, że o jakieś modlitwy najprawdopodobniej się rozchodzi...
Zgłoś
Avatar
siwybis 2017-06-29, 13:45 2
Masoneria stworzyła system wtajemniczeń (stopni), których przejście wiąże się z alegorycznym poznawaniem prawd metafizycznych i moralnych[1]. Podstawowe stopnie inicjacji masońskiej (tzw. masonerii błękitnej) to uczeń, czeladnik i mistrz..
Ponadto istnieją systemy dodatkowych stopni (tzw. masoneria czerwona, czarna, biała), z których można wymienić Ryt Szkocki Dawny i Uznany, Ryt Francuski Nowoczesny, Ryt York, Ryt szwedzki, Ryt Memphis-Misraim itd. Ilość stopni dodatkowych jest zależna od Rytu. I tak w RSDiU jest 33 stopni, w RFN – 5, RMM- 99.
Masoneria wykształciła skomplikowane obrządki wywodzące się z obrządku stosowanego w lożach średniowiecznych wolnomularzy operatywnych, wzbogaconego o współczesne elementy. Należą do nich:
otwarcie i zamknięcie loży
podniesienia kandydata do odpowiedniego poziomu wtajemniczenia. W czasie wypełniania tego obrządku adeptowi zdradzane są pewne tajemnice oraz przekazywane słowa konieczne do komunikacji między braćmi oraz gesty pozwalające ich rozpoznać. W czasie inicjacji adept składa także przysięgę, w której zobowiązuje się zachować w tajemnicy wszelkie informacje uzyskane w loży. W czasie przysięgi opisuje się także rodzaj kary, jaka ma go spotkać w wypadku naruszenia. Jest to element tradycji a kary mają charakter symboliczny.
Loże
(1/8)▶

Miejsce spotkań lóż liberalnych w Warszawie
Rytuały masońskie mają umacniać braterską więź, poczucie wspólnoty i tożsamości, a także wprowadzać odpowiednią podniosłą atmosferę sprzyjającą refleksji. Podczas prac wolnomularze noszą białe rękawiczki i fartuszki (kobiety – suknie). Kontrowersje wzbudza jednak symbolika wtajemniczenia (33 stopnia), według byłego masona dr. Maurice’e Caillete, przy inicjacji 33 (najwyższego) stopnia, osoba przechodząca inicjację depcze w piachu tiarę papieską
Zgłoś
Avatar
Radbug 2017-06-29, 15:01 8
"Pierdolona konkurencja"



Ja tam polecam tylko tego pana.
Zgłoś
Avatar
somet 2017-06-29, 15:21
Ale żeś pierdolną sobie reklamę na Sadisticu, kolejka pewnie w huuuj.
Zgłoś
Avatar
gregor40 2017-06-29, 15:43
To zawracanie cip na końcu mnie zafrapowało, ale już wiem, chodzi o chipy!
Mistrz idzie z postępem czasu ma stronę WWW!

znachor.olsztyn.pl/
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-06-29, 17:28
gregor40 napisał/a:

To zawracanie cip na końcu mnie zafrapowało, ale już wiem, chodzi o chipy!
Mistrz idzie z postępem czasu ma stronę WWW!

znachor.olsztyn.pl/


Ta strona wygląda jakby była robiona w połowie lat 90tych przez dziecko.
Zgłoś
Avatar
Pigwaranek 2017-06-29, 20:53
@RedIsGood Zakazac nozy kuchennych, ciezkich kamieni, metalowych rurek, alkoholu, w ogole najlepiej wszystkiego zakazac, bo ludzie to niewolnicy i trzeba chronic wlasnosc Pana. Wypierdalaj na Jowisza ze swoimi kolegami tam zaprowadzac nowy lad i porzadek.
Zgłoś
Avatar
gregor40 2017-06-29, 22:51
Velture napisał/a:


Ta strona wygląda jakby była robiona w połowie lat 90tych przez dziecko.



Sprawdziłem kod strony. Edytor Pajączek 3.0
Zgłoś
Avatar
Piesu 2017-06-29, 23:02
i jeszcze ten tekścik na końcu "nie leczę złoczyńców"

to wbrew pozorom bardzo ważny element marketingowy bo głupi plebs zawsze myśli że jest dobry i prawy i wydaje mu się że im się należy, pokazowa odmowa "złoczyńcy" daje podprogową zachętę "dobremu człowiekowi" aby poszedł odebrać należne mu cudowne uzdrowienie jako nagrodę za cieżki uczciwy żywot
Zgłoś
Avatar
CoJaTamKurwaWiem 2017-06-30, 4:20
support3 napisał/a:

@CoJaTamKurwaWiem - jakiś uprzedzony jesteś do ryśka, rozumiem że coś ci zrobił?



Chuja tam rozumiesz... a najpredzej w dupie....
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-06-30, 12:52
No czy ktoś mi w końcu powie co to te pierdolone 40 praw rytu czy mam samemu do typa zadzwonić i się go zapytać?
Zgłoś
Avatar
d................a 2017-06-30, 13:09 1
Up, to są chyba jakieś poziomy "wtajemniczenia". Swoich leczy za darmo. Tak mi się wydaje, nie jestem ekspertem.
Ryt to zazwyczaj sposób sprawowania liturgii utrwalony w postaci obrządku. Tak jak np masz mszę w rycie koptyjskim. Znachorstwo pewnie też ma jakieś swoje sposoby/ceremoniały.

Mimo wszystko, lepiej zadzwoń. Może ma lepsze promki.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-06-30, 19:18 1
dobra.wróżka napisał/a:

Up, to są chyba jakieś poziomy "wtajemniczenia". Swoich leczy za darmo. Tak mi się wydaje, nie jestem ekspertem.
Ryt to zazwyczaj sposób sprawowania liturgii utrwalony w postaci obrządku. Tak jak np masz mszę w rycie koptyjskim. Znachorstwo pewnie też ma jakieś swoje sposoby/ceremoniały.

Mimo wszystko, lepiej zadzwoń. Może ma lepsze promki.


Jak się dobrze napierdolę to zadzwonię do niego i nagram rozmowę dla potomności.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie