18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (15) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 18 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:24
Avatar
tomek7lol 2013-09-25, 14:39 1
To się nazywa ku*wa bezstresowe wychowanie
Zgłoś
Avatar
k................z 2013-09-25, 14:40
Widać, ze na tym TV się KSW ogląda /
Zgłoś
Avatar
BiggusDickus 2013-09-25, 14:40 1
to pewnie nie koniec bo mu buty zabrał więc dobrze mu nie wróży.. (ale filiżaneczkę odstawił na stół taki porządny )
Zgłoś
Avatar
Kozojeb 2013-09-25, 14:40 4
Facet ewidentnie nie nadaje się na ojca! Nie ma argumentów to używa siły - typowy prostak!
Zgłoś
Avatar
eekz 2013-09-25, 14:44 5
I tak powinno się wychowywać szczylkutniki! A nie kurwa bezstresowe wychowanie - sranie.
Zgłoś
Avatar
J................o 2013-09-25, 14:44 6
Arcydzieło! No kopa w ryj się nie spodziewałem, nieprzewidywalny zwrot akcji. Gdzie tu kliknąć żeby nominować do Złotego Lwa?
Zgłoś
Avatar
satan696 2013-09-25, 14:49
Dobrze ze stary nie miał glanów bo młody by wyleciał z domu z szczeka w rekach :DDDD
Zgłoś
Avatar
CYPRIAN 2013-09-25, 14:49
trzeba kuć żelazo puki gorące
Zgłoś
Avatar
niepowtarzalny 2013-09-25, 14:49
ale osiemnastka
Zgłoś
Avatar
m8 2013-09-25, 15:00 4
CYPRIAN napisał/a:

trzeba kuć żelazo puki gorące



Puki to były, jak Cię starzy na świat wywoływali. No offence ziom, próbuję zapunktować u pani od "mówiąc inaczej"
Zgłoś
Avatar
KKdemona 2013-09-25, 15:01 3
Też bym tak dostał w ryj jak bym najebany pyskował do ojca. I powiem szczerze, dobrze by zrobił XD
Kara adekwatna do czynu.
Zgłoś
Avatar
ketoprom 2013-09-25, 15:09
@m8 i tak ci nie da. Wojewódzki ją będzie brał. A potem Nergal.
Zgłoś
Avatar
Kislowy_wampir 2013-09-25, 15:28 7
zastanawiam się czemu niektórzy piszą że na ojca się nie nadaje a co nisicie rurku i pedalskie fryzury ? Dobrze zrobił do ojca należy się szacunek bo jak byście nie zauważyli to dom wygląda na sprzątnięty i porządny to nie pałac, ale syfu też niema, a tu taki młody gnój nakurwi się z koleżkami i jeszcze będzie do ojca kozaczył to mu tatuś pokazał kto jest większy kozak i bez zbędnego pierdolenia wyjaśnił kto w tym domu rządzi, i jak widac buty zabrał by na klatce trzeźwiał a nie najebany po mieście się włóczył, ale oczywiście najlepiej mówić że to patola itp Przytoczzę pewien przykład w przedziale znajdują się starsze panie ( mohery ) i nagle wsiada dwójka młodych i zakochany ludzi, są spokojni przytulają, obejmują i całują od czasu do czasu chcąc wyrazzić swoją miłość do Siebie, oczywiście mohery narzekają jakie to zachowanie brak kultury itp itd, nagle para wysiada, a na następnym przystanku wsiadają dresy, wódka się leje kurwy z ust lecą, do tego palą i ogólnie demolują wszystko, a babki siedzą cicho, bez oburzzenia itp nawet jak Ci mili panowie już wysiedli. Gdzie tu logika gdzzie sens ? Reszztę przemyśleń zostawiam wam.

To samo tyczzy się tego przypadku że większośc mówi co to zza ojcieć itp. a prawda że bezstresowe wychowanie jest chuja warte bo niczego nie uczy a taki później idzie w świat i wtdaje mu się że wszystko mu wolny, ale na szczęście prędzej czy później ma pecha i ktoś inny go naprostowuje
Zgłoś
Avatar
Blizzard93 2013-09-25, 15:58 10
@up Stary ja rozumiem że bezstresowe wychowanie jest chujowe, ale kurwa tutaj koleś dostał taką pizdę na ryj, że myślałem, że mu prąd odcięło Ja rozumiem, najebał się pyskował, powinien oberwać ale umówmy się jest różnica między bezstresowym wychowaniem, a napierdalaniem soccer kicków na twarz własnemu synowi Myślę że w tym wypadku wystarczyłby porządny liść na twarz - syn by poczuł respekt i stulił pysk, a zarazem uniknąłby urazu szczęki/wstrząśnienia mózgu

Nie wiem stary jak ciebie wychowywano, ja tam pare razy od ojca dostałem ale mimo wszystko dla mnie to już o lekkie pato zakrawa
Zgłoś
Avatar
FtR. 2013-09-25, 16:06 5
Zgodzę się, że przyjebał mu troszkę za mocno co nie zmienia faktu, że potępiam bezstresowe wychowanie. Nie muszą rodzice napierdalać dzieciaka dzień i noc, ale jak słyszę tych 14-latków w busie jakie to oni kurwa melanże maja, że jarają od paru lat to sam bym im chętnie jebnął... A potem skandale, bo smarkacze 10-letnie gwałcą...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie