18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:21
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:36
🔥 Odsiecz - teraz popularne
Avatar
Docent 2013-09-25, 16:25
Jak młodego nie było, to coś czuję, że stary się do ps3 dorwał i akurat Divekick był włączony. Chciał pokazać synowi nowego combosa i jak widać bardzo ładnie mu wyszło.

Zgłoś
Avatar
LaYoN1980 2013-09-25, 16:29 2
Docent napisał/a:

Jak młodego nie było, to coś czuję, że stary się do ps3 dorwał i akurat Divekick był włączony. Chciał pokazać synowi nowego combosa i jak widać bardzo ładnie mu wyszło.

Obrazek

wyjdź czasem na dwór neosie
Zgłoś
Avatar
x................n 2013-09-25, 16:29
powodzenia dla tego starucha za 10lat. się zobaczy kto kogo lać będzie ;d
Zgłoś
Avatar
habi 2013-09-25, 16:31
przyjebał mu buta z poślizgiem jak Johny Cage
Zgłoś
Avatar
marcel1221 2013-09-25, 16:36
Jak Khalidov.. walę cios między oczy
Zgłoś
Avatar
KebabRemover 2013-09-25, 16:48 3
enjoypoznan napisał/a:

Rękoczyny wśród najbliższej rodziny to patologia.



Ale to był nogoczyn, więc całkiem normalna rodzinka.
Zgłoś
Avatar
Blancjusz 2013-09-25, 16:54 1
wejście smoka z poślizgiem na Dywaniku, dosłownie gwałcę replay
Zgłoś
Avatar
Kislowy_wampir 2013-09-25, 16:55
Blizzard93 napisał/a:

@up Stary ja rozumiem że bezstresowe wychowanie jest chujowe, ale kurwa tutaj koleś dostał taką pizdę na ryj, że myślałem, że mu prąd odcięło Ja rozumiem, najebał się pyskował, powinien oberwać ale umówmy się jest różnica między bezstresowym wychowaniem, a napierdalaniem soccer kicków na twarz własnemu synowi Myślę że w tym wypadku wystarczyłby porządny liść na twarz - syn by poczuł respekt i stulił pysk, a zarazem uniknąłby urazu szczęki/wstrząśnienia mózgu

Nie wiem stary jak ciebie wychowywano, ja tam pare razy od ojca dostałem ale mimo wszystko dla mnie to już o lekkie pato zakrawa



Ja od ojca dostałem wpieprz dwa razy raz jak miałem 6 lat dostałem pasem i raz jak miałem 18 za pyskowanie zwykłego liścia.

Niepowiedzziałbym że ten kop to przesada przeciez ojciec najlepiej wie co syna nauczy pokory, no i jak byś nie zauważył dostał raz kopa i tyle, widać ojczulek uzznał że jak zajebia liścia to młody moze nie zrozumieć, albo bardziej sie rzucać więc jednak ja zzostaje przy swojej wersji że zachował się odpowiednio, przzecież tak naprawde nie znamy całego obrazu wydarzen itp.
Zgłoś
Avatar
defcon1 2013-09-25, 16:56
Piękny but na ryj sam kiedyś przetestuję tą technikę wychowawczą
Zgłoś
Avatar
seba1415 2013-09-25, 17:12
Stary też może być popierdolony, nie wiadomo co działo się wcześniej. Nie wiadomo czy gość wrócił najebany i pyskował czy po prostu wrócił trochę później. Co nie znaczy że gość powinien go walić z kopa w ryj. Porządny opierdol by wystarczył, a jeśli gość by nie zrozumiał to wtedy co innego. Widać tylko część wideo kiedy to jakiś gość wali drugiego z kopa w ryj. I chuj! ZA TO DAJE PIWKO!
Zgłoś
Avatar
Vasaio 2013-09-25, 17:17
Może ojciec trochę przegiął tym kopniakiem w szczenę, ale jak do młodego mogło nic nie docierać.
Może ojciec był zdesperowany, prawdopodobnie działał pod przypływem emocji.
Może ojciec ma problem z opanowaniem i to nie jest pierwszy raz.
Może to zwykła patologia.

Bynajmniej młodego tak nie bolało bo po znieczuleniu
Zasady muszą być
Zgłoś
Avatar
mekarolly 2013-09-25, 17:40 1
Ale dostał loł kinga w czambo.
Zgłoś
Avatar
filipfifi6 2013-09-25, 17:44
enjoypoznan napisał/a:

Rękoczyny wśród najbliższej rodziny to patologia.



No ale przecież rąk nie użył
Zgłoś
Avatar
N................s 2013-09-25, 17:49
pyskowanie wlasnym rodzicom to kurwa wieksze chamstwo
Zgłoś
Avatar
Arkadio_Morale 2013-09-25, 18:12
Jak mu z lacia przypierdolił
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie