18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
TB303 2019-09-30, 22:20 47
W sumie, popieram nauczyciela. Nic tak nie wkurwia, jak ci wszyscy gówniarze w szkołach co sobie myślą nie wiadomo co, i że wszystko pójdzie im płazem.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2019-09-30, 22:21 14
Wszyscy czarni więc pierdoli mnie kto zaczął, kto skończył i kto ma rację. Póki odpierdalają to w swoim gronie między sobą w kraju do którego nigdy nie zawitam to mam na nich wyjebane.

Pomijając powyższe zawsze przyjemniej się patrzy kiedy posiadacz nadmiaru melaniny w skórze dostaje wpierdol.
To tak samo jak za dzieciaka gdzie ja zawsze blady byłem i lubiłem patrzeć jak ktoś po 2tygodniach nad morzem opalony jak wraca dostaje wpierdol.
Nie ma dla mnie znaczenia rasa. Nie jestem rasistą. Nawet biały jak jest za czarny to miło się ogląda jak ktoś mu najebie.
Jestem tak tolerancyjny jak tylko można i dla mnie nie ma nigdy znaczenia rasa ani płeć, ani orientacja seksualna. Wpierdolenie ciemniejszemu bo ja nie mogę być taki czarny powoduje u mnie radość bo podświadomie zazdroszczę murzynom, arabom i homoseksualistom.

(szach mat hejtstop!)
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2019-09-30, 22:31 10
~Velture napisał/a:

ja zawsze blady byłem...



Do tego rudy i piegowaty... współczujemy.
Zgłoś
Avatar
woytasw 2019-09-30, 22:34 1
Nie wiem komu kibicować.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2019-09-30, 22:36 4
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Do tego rudy i piegowaty... współczujemy.



Dlatego zazdroszczę murzynom, żydom, pedałom, arabom i innym, którzy nie mają tak przejebane aby być białym heteroseksualnym mężczyzną. Całe szczęście, że nie byłem chrzczony bo w ogóle miałbym przejebane.

Całe życie chciałem być takim sprawnym murzynem z wielką pałą. Albo żydem obrzezanym z pejsami.
... albo ruchać kozy drąc ryja jaki to bóg jest wielki a ja pokojowy.
Przejebane jest być białym w tych czasach.
Zgłoś
Avatar
T................y 2019-09-30, 22:38 1
Tutaj jest dylemat. Który na filmie jest bardziej rasistą?
Zgłoś
Avatar
AdamBrown 2019-09-30, 22:54 2
TranzystorWyklęty napisał/a:

Tutaj jest dylemat. Który na filmie jest bardziej rasistą?



To mi przypomina głośną Historię, jak żyda pobili w Warszawie Ciapaci, też był dylemat jak to opisać, żeby z tego rasizm nie wyszedł, więc ktoś napisał na forum, że biali nie wezwali policji
Zgłoś
Avatar
Egzekutorka 2019-09-30, 23:28 1
Małpi gaj.
Zgłoś
Avatar
A................r 2019-10-01, 0:01 3
kurwa ja pierdole, tam jest treser potrzebny z batem a nie żaden nauczyciel
Zgłoś
Avatar
Jetpack 2019-10-01, 0:40 4
Gruby na koncu rozgonil gibony
Zgłoś
Avatar
Kristoff 2019-10-01, 1:05 3
Velture napisał/a:

Dlatego zazdroszczę murzynom, żydom, pedałom, arabom i innym, którzy nie mają tak przejebane aby być białym heteroseksualnym mężczyzną. Całe szczęście, że nie byłem chrzczony bo w ogóle miałbym przejebane.
Całe życie chciałem być takim sprawnym murzynem z wielką pałą. Albo żydem obrzezanym z pejsami.
... albo ruchać kozy drąc ryja jaki to bóg jest wielki a ja pokojowy.
Przejebane jest być białym w tych czasach.



kto ci broni.spełnij swoje marzenia, wyruchaj kozę, murzyna , jelcyna i na końcu obetnij sobie flaka z pytonga.
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2019-10-01, 3:16
Pierdolną nim o tą ławke jak workiem kartofli...
Zgłoś
Avatar
zdun 2019-10-01, 7:52
lekcja WF
Zgłoś
Avatar
DoubleBorger 2019-10-01, 8:59
Nie byłem w wojsku, kategoria D - więc pewnie jak ktoś zaatakuje to może będę mógł szorować kible lub gotować kartofle- ale w szkołach to powinna być dyscyplina konkretna, napewno ktoś pamięta opowieści starszych o napierdalaniu linnijką czy jakieś inne takie. W szkole powinno być ostro, kto sobie nie daje rady to samobój, albo da sobie radę - selekcja naturalna? To byłoby prawdziwe przygotowanie do życia, a co daje obecnie szkoła? Może kilka znajomości, wspomnienia, jakieś podstawy do pracy w małym stopniu, bo do każdego stanowiska gdziekolwiek itak przyuczają, a samodzielnego stanowiska typu derektor itd nie zdobywa się od razu po szkole, pomijając koneksje rodzinne.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie