18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
Lekcja życia
DrUnknown • 2015-04-11, 20:42
Tenisówki, getry z szatańskim kotkiem i pryszczata twarzyczka, całkiem sympatyczna. Gimnazjum, może pierwsza liceum - zgaduję. Na pewno mieszka niedaleko, bo raczej nie chodziłaby w takich getrach i przydeptanych butach.
- Poproszę dużego lotka za 4 zł.
- Najpierw chciałabym zobaczyć dowód osobisty.
- A... do tego trzeba być pełnoletnim?
- Tak.
- To przepraszam, to nie wiedziałam. To... do widzenia.
- Do widzenia.
Wyszła, stoi przed kioskiem, dzwoni do kogoś. Kończy rozmawiać przez telefon i zaczyna się rozglądać. Zatrzymuje przechodnia, starszego mężczyznę, coś mu tłumaczy, ten kręci przecząco głową i odchodzi. Historia powtórzy się jeszcze cztery razy i dopiero za czwartym razem propozycja dziewczyny nie spotka się z odmową.
Po chwili do kiosku wchodzi Małolata w towarzystwie Dresa.
- Dużego lotka z plusem, proszsz... - mówi Dres i kładzie 10 zł.
- Cztery złote - mówię, drukuję i podaję Dresowi. Wszystko zgodnie z prawem. Dres oddaje kupon Małolacie, a resztę pieniędzy zwyczajnie chowa do kieszeni.
- Ale to moje!
- Za usługę się należy.
- Niech pan odda!
- Lekcja kosztuje.
- Jaka lekcja?!
- Lekcja życia! Nigdy nie ufaj obcym!
I wyszedł. Została Małolata, trochę pochlipała i wolnym krokiem wyszła z kuponem w dłoni.
Sama nie wiem, skurwysyn czy nauczyciel. Kim się okazał, decyzję podejmie Małolata.

historia z joe/ Sambojka
Zgłoś
Avatar
Ronoaro 2015-04-11, 20:54 35
Historia wyssana z pal... chuja.
Zgłoś
Avatar
G................C 2015-04-11, 22:54
Po trochu jedno i drugie. Ale sam do tego doprowadziłeś więc mentorski ton sobie daruj. Trzeba było sprzedać kupon a nie robić za pieniacza.
Zgłoś
Avatar
Aqualinespirit 2015-04-11, 23:03 2
Dobrze, że nie sprzedał. Wygrałaby i potem przy wypłacie, albo by jej odrzucili i dopiero by pochlipała, albo z kuponem i wygraną zrobiłby ktoś inny to samo co ten dres z kasą.
Zgłoś
Avatar
B................o 2015-04-12, 2:14 70
Dobrze zrobił a mógł zgwałcić.
Zgłoś
Avatar
mathiaz 2015-04-12, 12:49 1
Grzegorz C. i Aqualinespirit

Z tekstu wynika,że w kiosku sprzedaje kobieta : "Najpierw chciałabym zobaczyć dowód osobisty." Czytajcie ze zrozumieniem.
Zgłoś
Avatar
G................C 2015-04-12, 12:55 2
@mathiaz
Powiedzieć komuś że nie czyta ze zrozumieniem bo pomylił płeć postaci która nie ma żadnego znaczenia. Tu się jebnij.
Zgłoś
Avatar
JezTuptajacyNoca 2015-04-12, 13:08 8
@Grzegorz.C
Napisać do autora tematu, że sam do czegoś doprowadził mimo to, że zaraz pod historią napisał, że jest ona zajebana z JM. Tu się <ciach> uderz.
Zgłoś
Avatar
issenpl 2015-04-12, 13:10 1
Też tak zrobiłem gównażerce. Kupiłem im fajki dałem po jednaj, rame zawinąłem mówiąc, żeby nie palili bo to be i poszedłem. Mina gównobazy bezcenna.
Zgłoś
Avatar
freeszpak 2015-04-12, 13:19
a tu jeb, trafiła szóstke ;d
Zgłoś
Avatar
KrisCFC 2015-04-12, 13:25 2
Za chuj nie rozumiem czemu totolotka nie można sprzedać dzieciakowi... bo co? Bo hazard? No kurwa serio? Prawie całe życie mogłem kupować toto lotka jak byłem dzieckiem dopiero od jakiegoś czasu jest wymagana pełnoletniość, totalny bezsens.
Wystarczy, że pełnoletnia osoba może odebrać wygraną, a zakaz sprzedaży dzieciakom kawałka papierka to cios we własną stopę...
Zgłoś
Avatar
konop720 2015-04-12, 14:20 1
@mathiaz a chuj, piwo za awatar doceniam klasyk
Zgłoś
Avatar
mathiaz 2015-04-12, 14:32
Grzegorz.C
Pomylić to Cię mogli na porodówce. Ty po prostu nie zrozumiałeś.
Zgłoś